Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

Prezidenta uzruna NR.2

1,820 jour, 03:03 Published in Latvia Norvège de Mongis

Sveiks,
ePilsonis.

MPP.

Alianšu liste tiek pastāvīgi atjaunota. Pašlaik ir 18 draudzīgas valstis. Alianses pieteikums maksā 10000cc līdz ar ko, draudzīgas valstis tiek rūpīgi izvēlētas no izdarāma dienas damage daudzuma un lojalitātes apmēra.

Kara darbība.


Ka jau redzējāt - Igaunija tika pilnībā atbrīvota no Somijas okupācijas. Diemžēl tikt somu zemēs mēs nepaguvām daļēji dēļ misijām, NE misijas ko ļoti vēlējas Igaunijas iedzīvotāji, daļēji dēļ Igaunijas nespēju zaudēt Pohja-Eesti kauju, kas bija vienīgais mūsu ofensīvas ceļš.

Šobrīd Polija ir daļēji okupējusi gan Zviedriju, gan Somiju. Diemžēl Polijā bija palaistas 7 RW vienlaicīgi, kurus tā nespēja noturēt. Tika atbrīvoti 3 Zviedrijas reģioni, līdz ar ko Zviedrijas nākotne īsti nav skaidra!

Polijas invāzija joprojām turpinās uz Somiju un Niderlandi, bet te ir viena smalka niance 🙂 . Somi paspēja zaudēt divus savus reģionus Igaunijai, zinot to, ka jebkurā laikā tos varēs atbrīvot. Izskatās, ka tas ir viņu tuvākais plāns - palikt zem Igaunijas. Tas bija pierādīts atbrīvošanas kaujā par Southern Finland, kur somi un zviedri nežēlīgi sita Igaunijas pusē un pat pirka veselas militāras vienības un algotņus.

Lietuva un Polija parakstīja NAP (Non Agression Pact) ar Baltkrieviju. Līdz ar to, kara darbība tajā virzienā diez vai notiks tuvākajā laikā.

Ekonomika


Jauno spēlētāju atbalsts paliek augstākā prioritātē. Kaujas laukā tika izdalīta maize 350000 enerģijas vērtībā (KM avīze). Tiek izstrādātas arī jaunas atbalsta programmas!

Tiek izstrādāts plāns kā atgriezt, pārņemt vai izmantot valsts labā kādreiz valstij piederošas rūpnīcas, kas erepublikas spēļu noteikumu un uzlabojumu gaitā tika pārnestas uz epilsoņu kontiem.

Nesen pieņemtais likums par minimālas algas apstiprināšanu 1LVL apmēra, kas izraisīja daudz pārrunu un prasīja smalku analīzi, tagad ļauj darba devējiem maksāt algu pilsoņiem ne ar naudu, bet ar graudu (piemēram, maizi vai tankiem), it īpaši jauniem spēlētājiem. Galvenā šī likumprojekta vērtība - iedarbināt spēlētāju >Q5 rūpnīcas, kas līdz šim maksājot algu naudā - nesa tikai zaudējumus. Ceru, ka atradīsies spēlētāji, kas tāda veidā nodarbinot iedzīvotājus - atbalstīs un veicinās jauno spēlētāju izaugsmi. Vai tas nesis kādu labumu vai zaudējumu - redzēsim tuvākajā nākotnē.

eLatvijas mini BB (baby boom). Izmantojot piedāvājumu tika panākts neliels eLatvijas iedzīvotāju pieaugums. 1817 dienā mums pievienojas 38 jauno spēlētāju, 1818 dienā - 16 un tas skaitlis joprojām turas pie 10 atzīmes dienā. Atgādinu, ka vidējais iedzīvotāju pieaugums līdz šim bija no 1 līdz 5 dienā.

Politika.


Tuvojas Politisko partiju prezidentu ievēlēšanas diena.
Aicinu ikvienu epilsoni, pirms balsošanas, izvērtēt PP kandidātu lai novērstu iespējamo PTO (Political Takeover).
Atgādinu, ka Par minoritati ir baltkrievu PTO partija, kas izmantojot botus (mākslīgi veidotus spēlētāju kontus) cenšas tikt eLatvijas kongresā! Līdz ar to, lūdzu iedzīvotājus brīvprātīgi pamest to.Novembra Ministru kabinets:


Pagaidām joprojām pildu gan Aizsardzības ministra, gan Prezidenta amata pienākumus.

Mums ir pievienojies Vetseke, kurš jau pilda Aizsardzības ministra vietnieka pienākumus.

Finanšu ministrs (Governor) - Hunterz
Preses sekretārs (Press secretary) - Arca7
Izglitības ministrs (Minister of Education)-Kalvis3
Izklaides ministrs - Horasss
Aizsardzības ministra vietnieks - Vetseke

Jebkurš, jauns vai pieredzējis spēlētājs, var pievienoties darbam valsts labā.
Nebaidies un piesakies!

Patiesā cieņā, mongis.
 

Commentaires

draivis
draivis 1,820 jour, 06:08

o7

linardskijs
linardskijs 1,820 jour, 07:07

Opā Vetseke sen nebija manīts!

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty 1,820 jour, 08:39

(Y)

Jan4yks
Jan4yks 1,820 jour, 09:18

Jauki, vismaz var uzzināt, kas epasaulē notiek

Janciss25
Janciss25 1,820 jour, 09:52

o7

kamikaza2
kamikaza2 1,820 jour, 11:02

Viens no visu laiku labākajiem prezidentiem kāds eLatvijā ir JEBKAD bijis 🙂 mēģināšu palīdzēt ar Aizsardzības ministriju mēneša otrajā pusē ja būs tas nepieciešams
o7

Vetseke
Vetseke 1,820 jour, 11:15

kalvis3 gadās visādi RL.

Mongis
Mongis 1,820 jour, 11:32

o7
gribu izvedot darba deveju sarakstu, kas gatavi maksat ar maizi vai tankiem!
rakstiet man.

Latvian Soldier
Latvian Soldier 1,820 jour, 13:11

o7 Super raksts !!!!

Kaspars09
Kaspars09 1,821 jour, 00:08

Es arī labprāt strādātu par q7 tankiem kāda vietējā labā..

Vejagrabslis
Vejagrabslis 1,821 jour, 00:51

o7

CADelicious
CADelicious 1,821 jour, 07:27

o7

anteer
anteer 1,822 jour, 02:13

lielākais prieks par BB. o7

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.