Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

Peticion! 100-vjetori i pavarsisë në Google

1,826 jour, 18:46 Published in Albania République de Macédoine (ARYM) de orlandovlore

Të gjithë e dimë se Google me rastin e festave, ose lindjen/vdekjen e një personi shumë të rëndësishëm, vendos një ‘doodle’, ose ndryshon logon e saj në Homepage.. Por ne tek stafi i Tech.Al duam që edhe 100 vjetori i pavarsisë të vëndit tonë të publikohet për të gjithë botën më 28 Nëntor.

Prandaj dhe kemi nisur një peticion, që të mbledhim sa më shumë ‘firma’ që t’i bëjmë thirrje Google, që edhe pavarësia e Shqipërisë të njihet nga Google si një eveniment i rëndësishëm.

Kështu që jeni të lutur të firmosni peticionin, dhe t’u thoni sa më shumë shokë dhe shoqeve që të jetë e mundur. Kjo mund të bëhet një realitet. Kjo mund të bëhet realitet vetëm n.q.s ju themi të gjithëve!


http://www.change.org/petitions/google-have-a-doodle-for-albania-s-100-year-anniversary-of-independence
 

Commentaires

Brigo Corleone
Brigo Corleone 1,827 jour, 12:17

v,dakort me ty por kete gje duhet ta bejme te gjithe

orlandovlore
orlandovlore 1,828 jour, 21:38

na kan kthyer pergjigje ata te google edhe kav vendosur te bejne nje doodle ..se cfar nuk e dim ende po po punojne per ta nxjer ne 28..

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.