Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

Kandidatúra na prezidenta

1,900 jour, 12:23 Published in Slovakia Slovaquie de DorlasAnther

Už dvakrát mi môj úžasný internet nedovolil publikovať článok...a už nemám chuť sa rozpisovať. Takže len ten základ.

MINISTERSTVÁ
Ak máte záujem o prácu na akomkoľvek ministerstve, napíšte mi správu. Každý aktívny hráč je vítaný.

Viac písať nebudem, lebo ak mi to zasa nepublikuje, tak rozmlátim notebook o stenu. Program predstavím, až budem znovu doma a budem môcť písať dlho a s istotou, že ma to samo neodhlási.

váš potenciálny budúci CP
DorlasAnther

P.S.: Moja momentálna technická indispozícia(výnimočná aj medzi ostatnými občasnými víkendovými technickými indispozíciami) spôsobí, že okrem článku aj registrácia na Skype bude musieť počkať až do nedele. Preto vás prosím o pochopenie, že veci s ministerstvami, prípadne čokoľvek iné, bude so mnou potrebné riešiť priamo tu(zatiaľ).
 

Commentaires

DorlasAnther
DorlasAnther 1,900 jour, 12:27

Ešte by som chcel dodať, že aj keď vláda v lese prešla na mňa, veveričky aj sovy zistia, že Vesmírna kačica uznáva všetky zvieratá a ja, ako VVFCVK(vodca véčkovej formácie cirkvi vesmírnej kačice) som rovnako zhovievavý a ide mi o pokojný a prosperujúci les.
Kva kva!

DorlasAnther
DorlasAnther 1,900 jour, 12:35

Potom program príde v nedeľu. Toto tu je vlastne len pozvánka na ministerstvá, pretože ich chcem mať funkčné 6. februára poobede.

Ondracer
Ondracer 1,900 jour, 13:15

možno by si to mohol robiť tak, že vždy pred tým než pôjdeš poslať už napísaný článok, tak si skopíruj ten text ctrl+c a až potom tam pridaj obrázky a pošli, ušetríš nervy a notebook 😛

DorlasAnther
DorlasAnther 1,900 jour, 13:23

No, práveže ono keď píšem článok dlhšie, samo ma odhlási. Proste, radšej si počkám dva dni a predstavím vám aj prípadných kandidátov na ministrov(ak ich budem mať). A do volieb bude ešte času, aby si ľudia prečítali a rozhodli sa, koho voliť(ak bude protikandidát).

Kaileene
Kaileene 1,900 jour, 18:14

ako som pisal uz aj inde, sovy nevladnu, sovy udrziavaju poriadok. Je len na vas ci si zasluzite aby sovy chranili risu aj nadalej : D

http://imageshack.us/a/img14/4715/owlmap3.jpg

the Dentist
the Dentist 1,901 jour, 01:21

staci to robit tak ze mas 2x otvoreny erep. v jednom pises clanok a druhy mas len tak a ked dopises clanok tak v tom druhom najskor niekde kliknes, vidis ze ta odlogovalo tak sa tam ognes a potom mozes z tej prvej stranky postnut svoj clanok bez hocijakeho kopirovania ; )

DorlasAnther
DorlasAnther 1,901 jour, 04:13

Nuz, toto sa mi stalo po prvykrat. Co uz, technika ma zradza(a teraz som z tabletu, to ani diakritiku nezvlada, nie este clanky) takze, dam vam luxusny a obsiahly clanok uz zajtra. A dufam, ze presvedci aj nerozhodnute strany, aby ma podporili(pripadne, PM je stale mozna).

Stileth
Stileth 1,902 jour, 05:46

Ako pise Dentist.. idealne su dve okna, jedno na pisanie a druhe na refresh.. alebo ak pouzivas firefox tak si nainstaluj addon Lazarus..
p.s. ak chces mozem byt opat MoF a mas to bez starosti ; )

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.