Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

Faleminderit të gjithë!

1,903 jour, 15:53 Published in Albania Albanie de Labern


Të nderuar Shqiptarë të eShqipëris krenare.

Me këtë artikull desha që të ju faleminderohem përzemërsisht për përkrahjen, në zgjedhje, votën që ma dhatë, të gjithë që më uruat Presidencën dhe gjithë shqiptarët edhe pse më kanë fyer e kan poshtërsuar vetën dhe shqipërin prap Ju Faleminderit spaku që jeni në këtë lojë dhe ndëgjohet zëri juaj në mënyra të ndryshme, sido që të jetë ky muaj fillimi i tij ishte shum i mir ( Janari ) por pas një gabimi personal timin u shkaktuan disa trazira që kërkoj falje edhe një herë për këtë dhe shpresoj që më tutje të jem dhe do të jem edhe unë një si ju nuk do mbetem përgjithmon President edhe 8h edhe do jam qytetarë i thjesht që do i shërbej shqipërisë si të kam mundësi dhe ta bëj atë punë më së miri.

Shpresoj dhe besoj që kandidatët e ardhshëm të jenë të përgaditur për CP dhe ta ndihmojnë Shqipërinë jo shumë herë ka qenë shqipëria mirë prandaj duhet që të vazhdojmë të i shkelmojmë sllavët nga trojet tona një herë e përgjithmon.

Prej tani i uroj Presidencën atij që do ta votojë populli sinqerisht dhe do fitoj presidencën sido që të jetë pasi zgjedhjet e kaluara ishin me pak probleme dhe nuk duhet të perseritur prandaj le të jenë në rregull dhe si duhet të jenë.

Andaj ju ftojë të gjithve të votoni nesër për atë që mendoni se duhet të fitoj dhe mund të bëj punë të mira për eShqipërinë.

Sinqerisht Labern
I juaji Presidenti
 

Commentaires

Vjollca Linda Ajdini
Vjollca Linda Ajdini 1,903 jour, 16:05

kush punon gabon prandaj mos i jep vetit siklet se poplli jon eshte i till shiqon vetem per me gjet kritik ,kritikonin pse spo mundohemi me qliru kosoven tani kritikojn pse e sulmum dhe kushdo qe te vjer kyietar i ri do te ket kritika

erjol1
erjol1 1,903 jour, 21:50

V

ujku76
ujku76 1,904 jour, 05:24

Respekte! Ishte hera e pare Shqiperia kishte kater territore ne kete muaj. Se si do jete muaji qe sapo erdhi kjo mbetet per tu pare, por e ardhmja e Shqiperise eshte patjeter e ndritur.

Shqiperia eshte vend i vogel dhe nuk e ka luksin per te patur kaq grindje, mosmarreveshje e deri sharje midis qytetareve te saj, sic ndodh ne te vertete. Uroj qe kjo periudhe te mbyllet dhe nje kapitull i ri te hapet. Nje kapitull ku respekti reciprok te jete kryefjala e Shqipeve.

Bashkepunimi i te gjitheve ne duke u mbeshtetur mbi vlerat tone me te mira le te jete fryma qe do te percjellim tani e mbrapa.

Eshte bere c'eshte bere ne te shkuaren, le te falim, te harrojme e te shikojme drejt te ardhmes te gjithe bashke!

o7

Alb0Golem
Alb0Golem 1,904 jour, 07:05

Jo faleminderit ty per punen e palodhur qe bere ne krye te shtetit, megjithese bere nje gabim te vogel qe prozove Serbine si NE , ishe nje nga presidentet me te mire ne historine e e-Shqiperise, vazhdojme te punojne per te ardhem e shqiperise ne te ardhmen.

PS: mos u merzit per komentet negateve sepse vetem gabimet kujtohen jo te mirat 😛

Kthetra Alb
Kthetra Alb 1,904 jour, 09:28

Faleminderit Labern per kohen dhe mundin!!

illegal name002
illegal name002 1,904 jour, 10:07

hec be pisi trun 5k all ti qova e sen sbone

Beni Koca
Beni Koca 1,904 jour, 12:05

Me gjith respekt, je kon dhe ende je ... Suksese Vendas 🙂

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli 1,904 jour, 12:54

Ishin si ishin ceshtie e mbyllur tani ti edhe pak edhe do cohesh nga karrikgia e CP 😛 edhe do jeshe prap ai labern palloshi qe une njofta kure te kisha komandant ne d2 . Kur me jepje ato urdherat me shpernda ndimat edhe une direkt te thosha pallosh shperndai vete prandaj te kemi komander 😉

Kohe te bukura Labern djali . Me vjen keq qe e mora shum serjozisht ca kohe kete loje 😉

Nje nder CP me te mire ne historin e eShqiperis , edhe pse e prishe icik me ate NE gabim 🙂
Suksese ne vazhdim pallosh 🙂

kushtrimzz
kushtrimzz 1,904 jour, 14:10

o7

Al Punk
Al Punk 1,904 jour, 16:34

Labern je grup! Mos e vrit mendjen! 🙂

enzq
enzq 1,904 jour, 19:20

o/

fipil10MKD 1,905 jour, 01:43

Commentaire supprimé

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.