Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

Eja edhe ti

1,825 jour, 11:27 Published in Albania Albanie de Sabri Hakuli

Aleanca Kuq e Zi eshte nje nder partite me te sukseshme ne Shqiperi.Ajo lindi shum politikan te cilet ishin deri te posti i presidentit dhe i bashkoi te gjitha trojet shqipetare (Kosoven). Me krijimin e partive te tjera Aleanca Kuq e Zi ka konkurence te madhe.
Ju fotojme qe te beheni antare ne partine tone
Qdo porblem politik ne jeten tuaj ne jemi te paret qe mbeshtetemi tek ju duke u munduar ta heqim qafe ate problem.

Aleanca Kuq e Zi ka rreth 63 anatare ne rritje.
Nuk kerkojme shume ju mund te votoni ate qe favorizoni qe eshte me i miri.
Bashkohu me ne.
Te krijojme hero per Shqiperine Mos harro mund te jesh edhe ti.

ju mund te shprehni idet tuaja n kete parti
do keni perkrahje te plot ne cdo gje qe ju nevoitet si pjestar i ksaj partie


Klikoketuper tu bere antare i partise

Faliminderit

 

Commentaires

Labern
Labern 1,825 jour, 11:55

o7

Nektari0s
Nektari0s 1,825 jour, 12:01

voted!

MeDzeLi
MeDzeLi 1,825 jour, 13:12

V : suksese ALEANCËS

jonkastrioti
jonkastrioti 1,825 jour, 13:58

o7 sukses . Aleanca me e forte eshte atehere kur ne jena te bashkuar keshtu qe bej thirrje gjith partive politike qe te bashkpunojne qe te jemi sa me te forte

Dardan N81
Dardan N81 1,827 jour, 06:11

o7 suksese

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.