Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

Bashkohuni me Partinë Reformatore.

1,825 jour, 12:15 Published in Albania Albanie de Rilindasi

Të nderuar bashkëkombasë, nëpërmjet ketij artikulli ju bejë ftesë që të i bashkoheni partisë më të organizuar në Shqipëri, partisë Reformatore.

Partisë mund të i bashkoheni duke ndjekur linkun në vijim: http://www.erepublik.com/en/party/partia-reformatore-3877/1

Kohet e fundit ne kemi hapur dhe forumin në të cilin mund të shprehni idetë tuaja për mirëfunksionimin e Shqipërisë për çeshtje të ndryshme.

Në forum mund të regjistroheni duke ndjekur linkun në vijim:http://reformatoret.albanianforum.net/

Së shpejti do ketë risi në partinë reformatore, ku do mund të jeni edhe ju pjesë e saj

Eja edhe ti, për Shqipërinë e re, Shqipërinë më ndryshe, bashkohu në partinë Reformatore.

Për mirëqenje , llogarillënje dhe stabilitet .
 

Commentaires

Labern
Labern 1,825 jour, 12:18

kadal o burr se skesh tu ti mor antaret

Arius argiri
Arius argiri 1,825 jour, 12:22

V

Andiroid
Andiroid 1,825 jour, 12:53

V + Shout

CmenduriaMB
CmenduriaMB 1,825 jour, 13:39

V

Drk Raiden
Drk Raiden 1,825 jour, 13:54

voted + shouted.

Sir.Chiral
Sir.Chiral 1,825 jour, 14:00

o7

Losto
Losto 1,825 jour, 14:06

v+s + 0/

Scaramangas
Scaramangas 1,825 jour, 16:40

Shqipetaret si cdo here me shume parti dhe te perqare

EFALB
EFALB 1,826 jour, 05:33

V

Elton CrazyShady E
Elton CrazyShady E 1,826 jour, 05:59

bravo V

JUNIORALB
JUNIORALB 1,826 jour, 06:34

si te dal ne chat se aty paska kordinim

AgimRamadaniGL
AgimRamadaniGL 1,826 jour, 17:54

@Scaramangas and @Labern

Duhet t'jeni shume te prapambetur te jepni keso lloj komentesh t'pakuptimta !

Me t'vertet me vjen keq per Personalitetin tuaj !

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.