Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

[PWL] Wybory na Prezesa Partii i informacje o Fundacji PWL

1,821 jour, 12:21 Published in Poland Pologne de kawa_89Przed nami kolejne wybory. Tym razem, jak każdego piętnastego dnia miesiąca, odbędą się wybory na Prezesów Partii. Przedstawiamy też szerzej projekt fundacji PWL!Zgodnie z procedurą oficjalnym kandydatem Partii Wolnych Ludzi na stanowisko Prezesa Partii jest SWIESZEWO. Serdecznie gratulujemy i życzymy, aby nowa kadencja była jeszcze lepsza od tej poprzedniej.

Wszystkich członków Partii Wolnych Ludzi prosimy o oddanie głosu na oficjalnego kandydata PWL.Głos oddajmy Prezesowi Partii:

Osiągnięcia:

Przez ostatni miesiąc PWL stała się bardzo aktywną partią. Po pierwsze mamy jedną z najlepszych aktywności w Kongresie. Wzrosła nasza aktywność na IRC - wreszcie można z kimś tam pogadać. Awansowaliśmy na 4 miejsce w Polsce pod względem ilości członków*. W wyborach prezydenckich czołowi kandydaci walczyli o nasze poparcie. Co prawda w wyborach kongresowych zajęliśmy 5 miejsce, ale jak teraz spojrzymy na to ilu kongresmenów mają czołowe partie w ePolsce, to jesteśmy na 2 miejscu. Udało nam się założyć Fundację Partii Wolnych Ludzi, która pomaga młodym i oferuje 3 tanki dla osób z dywizji 1 i 2.

Plany:

Oczywiście chciałbym by nasza aktywność zarówno w Kongresie jak i na IRC nadal była na wysokim poziomie. Będę próbował jeszcze zwiększyć ilość członków PWL (może top3?). Mam nadzieję że w wyborach prezydenckich znów będziemy ważnym graczem, (a może wystawimy naszego kandydata?). Chciałbym też znaleźć sponsorów dla Fundacji PWL. Dzięki sponsorom moglibyśmy zmniejszyć wymogi otrzymania pomocy i zwiększyć liczbę wydawanych tanków. Co do wyborów kongresowych mam nadzieję na lepszy wynik. Jednak w przeciwieństwie do innych partii z top5 nie zaoferuję miejsc na naszych listach osobom z mniejszych partii. Moim zdaniem jest to sztuczne poprawianie wyników kongresowych. Wolę dać miejsce w Kongresie osobie, która udziela się w PWL.

Pozdrawiam:


SWIESZEWO

*


Na potrzeby wykresu porównano dane z dnia: 27.10.2012 i z dnia 14.11.2012. Wyraźnie widać, że trzema partiom udało się zwiększyć liczbę członków. PWL zajęło bardzo dobre, drugie miejsce.Skład Zarządu Partii Wolnych Ludzi proponowany przez kandydata na Prezesa Partii:

>> SWIESZEWO
>> kawa_89
>> Hetrius
>> Laciek
>> LeoVince

W poprzednią niedzielę odbyła się na naszym kanale #pwl familiada. Udział w niej mogli wziąć wszyscy gracze, niezależnie z jakiej byli oni partii.

1 miejsce - 80 tanków Q7 - kawa_89
2 miejsce - 50 tanków Q7 - GreeK
3 miejsce - 30 tanków Q7 - Hetrius

Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Wszystkich gorąco zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych organizowanych przez nas gier i konkursach!

Pragniemy zaprezentować nasz najnowszy projekt - Fundację Partii Wolnych Ludzi!

Nasza fundacja chciałaby zadbać o rozwój najmłodszych pokoleń członków PWL, wprowadzić ich w świat polityki, także zwiększyć potencjał militarny 1 i 2 dywizji. Najlepszy rozwój następuję przez częste walki. A jeśli już bic to z dobrą bronią. Dlatego Wszyscy członkowie Partii Wolnych Ludzi, którzy są w 1 i 2 dywizji (do 29 lvl włącznie) raz dziennie dostają po wypełnieniu formularza 3 tanki Q7!

Aby zostać beneficjentem Fundacji Partii Wolnych Ludzi należy:
1) Wypełnić F O R M U L A R Z (można to zrobić tylko raz dziennie);
2) Być członkiem Partii Wolnych Ludzi;
3) Mieć maksymalnie 29 level.

Spełniając te warunki dostaniesz 3 tanki Q7.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z dobrodziejstw naszego projektu!A o to co o naszej Fundacji powiedzieli jej beneficjenci:

Ferumdriel:

Fundacja PWL? Bardzo dobry pomysł - 3 tanki Q7 dziennie stanowią ogromną zapomogę dla młodych graczy, szczególnie w czasach tak niskich zarobków, gdzie młodzi gracze z trudem próbują wiązać koniec z końcem. Dodatkowo wysyłka tanków następuje tego samego dnia! Polecam wszystkim młodym ePolakom 🙂

Zordacz:

Bombarduję fundację podaniami codziennie odkąd ją znalazłem i dotychczas towary dostawałem bez zwłoki. Fundacja działa bez zarzutu i jestem z niej bardzo zadowolony. Przestanę być zadowolony po osiągnięciu 30go poziomu 🙂

Tata Psychopata:

System funkcjonuje bardzo sprawnie q7 dostaję na pewno w tym samym dniu po wpisaniu się na stronie.
Idea bardzo szczytna zwłaszcza, że wiele osób z niskim levelem nie może sobie pozwolić na zakup broni - ma wybór pomiędzy stawianiem w swoich miejscach chlebka a broni, nie mówiąc już o polach treningowych ...
Takie 3x q7 bardzo pomaga w wykonaniu zadania dziennego i otrzymaniu później bazuki batonika. Przyczynia się też do szybszego wbicia rangi przez młodych walczących 🙂
Jeszcze więcej takich fundacji 🙂


Don Camillo Corleone:

Tak naprawdę o możliwości zostania beneficjentem dowiedziałem się już po dołączeniu do PWL. Mimo że mam aktualnie 28 poziom, mogę stwierdzić że każdy tank się przyda. Moja opinia jest jednoznaczna: Dołącz do nas i ciesz się życiem! Bo Tanki rozdawane są cały czas. Brakuje Ci Tanka? Wypełniasz i za 5 min już go masz!

Departament Prasowy PWLSpodobało się? Daj vote!
Chcesz przeczytać kolejne wydanie? Daj subscribe!
Chciałbyś dołączyć do Partii Wolnych Ludzi? - Kliknij już dziś!
Zajrzyj także na nasze forum: https://pwl.fora.pl/.

 

Commentaires

Mr QRCZEBLADE
Mr QRCZEBLADE 1,821 jour, 12:22

pierwszy

El Reto
El Reto 1,821 jour, 12:28

Daj tanka

Don Camillo Corleone
Don Camillo Corleone 1,821 jour, 12:28

Mlode Vilki mV, PATRIOT!

Coehoorn
Coehoorn 1,821 jour, 12:51

familiada ustawiona jak zwykle o7

Vamik
Vamik 1,821 jour, 12:58

BR 😉
MV 😉

xenophob
xenophob 1,821 jour, 13:56

Złe forum.

Poza tym, vote!

Storki
Storki 1,821 jour, 14:07

Zatwierdzam prezesa
Vote

ThePolishWarrior
ThePolishWarrior 1,821 jour, 14:27

Vote

Głosować jutro na Swieszewo

MarioNx
MarioNx 1,822 jour, 23:49

"Zgodnie z procedurą oficjalnym kandydatem..."
Z ciekawości zapytam: jaką procedurą?

Vote.

kawa_89
kawa_89 1,822 jour, 00:31

taka na forum

zapraszamy do odwiedzania go : )

vandrar
vandrar 1,822 jour, 01:53

Fundacja pomaga młodym za to VOOOOOTE 🙂

konrado333
konrado333 1,822 jour, 08:33

joł

mirela86
mirela86 1,822 jour, 09:34

jest kawa, nie ma vocika \o/

Mixliarder
Mixliarder 1,823 jour, 23:55

^ +1.

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.