Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

[PPP]Nowy prezes / Fundacja PPP / Akademia

1,976 jour, 13:56 Published in Poland Pologne de WujekRemoWitamy wszystkich czytelników PaPieru Politycznego - jedynej oficjalnej gazety Polskiej Partii Patriotycznej!

W dzisiejszym wydaniu PaPieru Politycznego:
- WujekRemo nowym PP
- Ogłoszenia PP
- Akademia PPP
- Fundacja PPP

Życzymy miłej lektury 😉
Kilka dni temu odbyły się wybory na prezesa partii. Oddano 269 głosów, co oznacza że frekwencja wyniosła 46,5%. Oficjalnym kandydatem, wyłonionym podczas prawyborów był WujekRemo i to właśnie on został zwycięzcą zdobywając 168 głosy co stanowiło 62,5% całości. Wujek Remo jest prezesem PPP po raz pierwszy, jest to także kongresmen, były Rzecznik Rządu (prawdopodobnie najgorszy w historii - przyp. WR) oraz członek zarządu RCA.
Podczas tej kadencji prezes ma zamiar kontynuować obecną linię polityczną partii, kładąc szczególny nacisk na sprawne działanie Fundacji PPP oraz Akademii PPP, w której nowi gracze poznają tajniki gry i uzyskają odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
WujekRemo z uwagi na pełnienie stanowiska PP po raz pierwszy ma mnóstwo pomysłów na zmiany, ale o nich w dalszej części artykułu.

Oto skład zarządu naszego nowego Prezesa Partii:

Viceprezes: Kijek93
Sztab Prasowy: Hqnn
Sztab Spraw Wewnętrznych: Magic Hereos, Krzychur
Sztab ds. Fundacji PPP: Kijek93, Stunter, DarkusPL, Zawa99, SirCorwin, staż: Gregoric
Od prezesa:

Dzień dobry, ePolsko!

Jak zauważyliście, po trzech latach mojego randomowania w PPP nadszedł czas, by WujekRemo dokonał skutecznego pTO Polskiej Partii Patriotycznej. Dzięki pracy moich poprzedników, przejąłem stery partii dobrze zorganizowanej, z wieloma aktywnymi graczami w składzie, za co składam należny ukłon w ich stronę. Dziękuję również za oddane na mnie głosy, jak i wsparcie, które otrzymuję od członków PPP - nawet nie wiecie, ile to dla mnie znaczy.
W najbliższym miesiącu zamierzam - tak, jak obiecywałem w prezentacji - generalnie kontynuować kierunek, nakreślony przez poprzedników, zatem większych rewolucji raczej nie będzie. Choć - z drugiej strony - przynajmniej jeden mój pomysł może niektórych szanownych zaskoczyć, ale nie chcę odkrywać całej talii już teraz. Pożyjecie, zobaczycie. 😉
Mam dwa priorytety na czas swojej prezesury - PR i kadry. Efekty starania o pierwsze wszyscy zobaczycie, natomiast jeśli idzie o drugie, to moją największą troską będą młodzi (wbrew pozorom, jest ich całkiem sporo). Położę nacisk na sprawne funkcjonowanie Fundacji PPP i akademii PPP, tak, by młodzi, pełni zapału i jeszcze nieznudzeni, mieli gdzie (i jak) rozwijać swoje, często nietuzinkowe, talenty.

Licząc na miesiąc udanej współpracy, pozdrawiam!
WujekRemo, prezes PPP
Poszukujemy zdolnych grafików, którzy nie boją się wyzwań i mają głowę pełną pomysłów.
Jeśli poczuwasz się do powyższego opisu, prosimy o kontakt z WujekRemo w celu uzyskania dokładniejszych informacji.Młody graczu! Dopiero zaczynasz swoją przygodę z eŚwiatem! Chcesz by ktoś pomógł Ci w stawianiu pierwszych kroków oraz poinstruował co robić by nie zbankrutować w tych ciężkich czasach, a także w co inwestować by stanąć na własne nogi?? Nasza ekipa składa się z zarówno doświadczonych graczy, którzy "z niejednej fabryki chlebki jedli", jak i młodych, aktywnych graczy którzy lepiej znają realia startu przy obecnych warunkach.

Interesuje Cie polityka! Chciałbyś się dowiedzieć z czym to się je, a może chcesz rozpocząć swoją karierę polityczną? Mamy dla ciebie rozwiązanie! Akademia PPP to projekt, stworzony właśnie z myślą o młodych, w ramach którego, pod okiem doświadczonych graczy, mogą oni zdobywać swoje pierwsze szlify, a przede wszystkim, uczyć się tajników mechaniki gry i politycznego „know how”. Jest to również najkrótsza droga do tego, by w niedalekiej przyszłości znaleźć się na listach wyborczych.

Każda osoba, która zgłosi się do projektu otrzyma opiekuna, który będzie czuwał nad jej rozwojem oraz służył radą i pomocą. Dla wszystkich członków Akademii PPP przewidujemy różne konkursy, a także dodatkowe wsparcie materialne. Najaktywniejsze osoby zostaną wynagrodzone wysokim miejscem na liście do kongresu, co będzie zwieńczeniem ich ciężkiej pracy. Nie bój się, czekamy na Ciebie!

Bardzo nas cieszy duże zainteresowanie Akademią PPP! O szczegółach zainteresowani zostaną poinformowani w wiadomości w grze

Nie czekaj, już dziś dołącz do Akademii PPP!! Wypełnij ten FORMULARZ!
Wejdź na nasz kanał IRC - #ppp.akademia w sieci Quakenet.Każdego gracza, który posiada level mniejszy lub równy 27 oraz posiadającego polskie obywatelstwo, zapraszamy do wypełnienia tego formularza.

Graczom spełniającym kryteria, fundacja wypłaci chlebki, pozwalające odnowić 500 punktów energii i 1 broń Q7, dzięki czemu skuteczniej będziecie mogli walczyć zgodnie z rozkazami MON.

Nasza fundacja nie ogranicza się do wypłacania chlebków, lecz służy również pomocą młodym graczom nakanale naszej fundacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania dotyczące gry i na wszystkie staramy się fachowo odpowiedzieć.

Zapraszamy także doświadczonych graczy do tego, aby wsparli nas darowiznami. Jeśli masz dużo zbędnych chlebów, możesz przekazać je na działalność Fundacji PPP poprzez donate na któreś z tych kont:
Prezes: WujekRemo
Vice Prezes: Kijek93
Sztab Spraw Wewnętrznych: Magic Hereos, Krzychur,
Sztab Prasowy: Hqnn, WujekRemo
Sztab ds. Fundacji PPP: Kijek93, Stunter, DarkusPL, Zawa99, stażysta: Gregoric

Oficjalna pochwałka od PPPrezesa dla Zawa99, za przygotowanie niniejszego artykułu. Będą z Ciebie ludzie, synu! 😉- FORUM POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- KANAŁ IRC POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY FUNDACJI
- KANAŁ IRC FUNDACJI
- PORADNIK IRC
- PORADNIK - JAK DOŁĄCZYĆ DO THE DRAGONS
- PODRĘCZNIK MEN
 

Commentaires

Magic
Magic 1,976 jour, 13:58

o7

Cavalekh
Cavalekh 1,976 jour, 13:59

Najgorszym RR to nie byłeś w sumie : D Bywało gorzej.

WujekRemo
WujekRemo 1,976 jour, 14:01

Wskaż jednego 😉

Cavalekh
Cavalekh 1,976 jour, 14:03

Nie interesuję się polityką : D

WujekRemo
WujekRemo 1,976 jour, 14:01

Yyyy, tak.

Zawa99
Zawa99 1,976 jour, 14:04

nie wiem czemu ale dałem vota

Pan Alies Bu
Pan Alies Bu 1,976 jour, 14:08

ó/

Kijek93
Kijek93 1,976 jour, 14:09

Został prezesem i już się panoszy:P Rewolucji się zachciało:D

Dobro powraca
Dobro powraca 1,976 jour, 14:13

Wujkowi vota dam ; )

WujekRemo
WujekRemo 1,976 jour, 14:13

Kijek93, yup, jezdem pTOerem i przez najbliższe 27 dni gievno mi możecie zrobić \o/ 😉

Kijek93
Kijek93 1,976 jour, 14:35

Dorwał się do koryta i ciężko będzie go oderwać... beton:P

WujekRemo
WujekRemo 1,976 jour, 14:42

Tja, beton, zbrojony, żeblet certyfikowany nawet 😉

Majbus
Majbus 1,976 jour, 14:15

Prezes Kot jest i Vote o7

lee-oon
lee-oon 1,976 jour, 14:23

vote

Stunter
Stunter 1,976 jour, 14:37

o7

DarkusPL
DarkusPL 1,976 jour, 14:50

o7

Kris Nowak
Kris Nowak 1,976 jour, 15:52

o/

Boleslaw Smialy
Boleslaw Smialy 1,976 jour, 16:42

v120 ale tego gracza kojarze tylko z RCA

NAVODE
NAVODE 1,976 jour, 23:33

v 126 s 390

A dam
A dam 1,977 jour, 04:25

Głosujecie na te swoje Prezesiny od siedmiu boleści, a potem powstają takie "kwiatki" jak ten:
http://kongres.erepublik.com.pl/viewforum.php?f=26&sid=763c868ddfb78c3d3b2bb12db6b9e554

Marek5
Marek5 1,977 jour, 04:59

vote

Basaev 1,978 jour, 02:31

Commentaire supprimé

DacianWarrior
DacianWarrior 1,978 jour, 02:52

Vote 146

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.