Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

[Pomaranczowy Goniec] Wyniki konkursu + garść statystyk!

1,975 jour, 12:30 Published in Poland Pologne de Kelemvor Lyonsbane


Witajcie!
Dziś formalne wyniki konkursu o Złotą Pomarańczę oraz tradycyjne już statystyki dotyczące liczby członków w partiach. Miłego czytania!Słowo od nowo wybranego prezesa PA, Dworzanina

Witam. Chciałoby się napisać coś patetycznego i wzniosłego, żeby pokazać jak świetnym wyborem wykazali się członkowie PA. Będzie chyba trochę mniej języka podkreślającego doniosłość tego wyboru.

Przede wszystkim, dziękuję za obdarzenie mnie takim zaufaniem po sukcesie jaki PA odniosła w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy. Mam nadzieję, że nikt nie osiądzie na laurach ciesząc się z zajmowanego przez nas miejsca. Wspólnym wysiłkiem będziemy mogli dalej się rozwijać. Może nie przyniesie to wymiernej korzyści w lokacie zajmowanej w topce, ale na pewno pozwoli lepiej zgrać się członkom partii 🙂

Teraz o składzie zarządu:

vPrezes: Palahniuk

Sekretarz generalny: Lesqx

Kanclerz: Sirielle

Rzecznik prasowy: Bolonski

Mam nadzieję, że uda się zrealizować jak najwięcej z założonych na ten miesiąc celów. O wszystkim dowiecie się tutaj.

I to by było na tyle. Jeszcze raz dziękuję 🙂
W tym miesiącu Złotą Pomarańczę zdobył Kijek93 (V), primaaprilisowym artem dotyczącym kandydowania w wyborach na CP, który zebrał 45 głosy i pozostawił w tyle konkurencję. Drugi był PrismTank (VI), którego artykuł wziął udział w konkursie dzięki systemowi "write-in". Kolejne miejsca zajęli Kuzynn (III), hubertuses (IV), El Reto (I) oraz hesar (II).

Tradycyjnie tuż po wyborach na prezesa partii, statystyki dotyczące głównie liczby członków w partiach top10. Również tradycyjnie uczulam na skalę przy wykresach, która może was zdradzić, jeśli nie będziecie uważać.

Dominuje tendencja spadkowa w partiach (PI, PWL, PPC, PPL, NP, która prawdopodobnie wypadnie poza top10 w najbliższym miesiącu) i coś na kształt stabilizującej się sytuacji w ND i PPP. Nowych członków intensywnie zdobywa PDL, nowa partia w topce - Braterstwo Polsko-Węgierskie, oraz oczywiście PA. Te dziwne wygibasy wykresów u kilku partii w okolicach 1950 dnia, to odzwierciedlenie walki o top5 przed wyborami kongresowymi; nieco więcej na ten temat znajdziecie niżej.

Tu natomiast osiągnięcia wszystkich partii na jednym wykresie, bez pułapek ze strony skali 😉Kolejny wykres to przyrost liczby członków wynikający z porównania skrajnych dni analizowanego okresu, czyli 1944 i 1973. Szczególnie zmalało PWL i ND, a urosło PA.Jednakże same przyrosty bez właściwego odniesienia są niemalże bezwartościowe. Poniżej tempo zmian, gdzie przyrost został odniesiony do liczby członków z dnia 1944.Teraz przejdźmy do okresu wyborów kongresowych, który był dla kilku partii niezwykle emocjonujący. Po tym jak Pomarańczowa Alternatywa weszła do top5, a kilka dni później do top4, piątą partią była Partia Imperialna, a szóstą pozycję, nie dającą możliwości tworzenia samodzielnej listy kongresowej, zajmowała Polska Partia Cywilna. PPC otrzymało pomoc ze strony Partii Dobrych Ludzi, która wysłała w sumie kilkadziesiąt osób, by wesprzeć "cywilów" w walce o piąte miejsce. PI szybko zareagowała na poczynania przeciwnika i broniąc się rozpoczęła akcję spamujacą, zapewne wiele PMek poszło w Polskę. My w PA również zwiększyliśmy obroty, bo sytuacja stawała się ryzykowna także dla nas i nie chcieliśmy oberwać rykoszetem, bowiem parafrazując powiedzenie, gdzie dwóch się bije, tam trzeci traci.Bardzo wyraźnie widać na wykresie współpracę PPC i PDL, których linie są niczym odbicie lustrzane. Dane sugerują również, że właściwie jednym atutem PPC było właśnie PDL, bez którego najprawdopodobniej tego wyścigu nie byłoby. W dniu wyborów, tj. 1952 dnia, ludzie zaczęli wracać do macierzystych formacji i nastała ponownie ta "normalna" sytuacja.

Ostatecznie listy kongresowe utworzyły ND, PPP, PWL, PA, PI.Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć, zapraszamy Cię - kliknij na któryś z poniższych linków:

Angielska wersja językowa lub polska wersja językowa

Kontakt:

- kanał #pomarancza na Quakenecie, skrót: CLICK

- forum - CLICK

- formularz kontaktowy - CLICK

SPIS TREŚCI -- Praca i trening -- Codzienny rozkaz -- Zbiórka -- Bitwy, kampanie i surowce -- Fundacje -- Gazety -- Podstawy IRCa -- mIRC - konfiguracja -- XChat - konfiguracja -- Mieszko - komendy -- Pomocne strony -- Kapitan i dowódca -- Prezes partii (PP) -- Kongresmen -- Prezydent (CP) -- Minister Obrony Narodowej (MON) -- Metody zarabiania w eRepublik -- Gry i zabawy IRCowe --
Jak zdobyć medal BH i CH -- Jak zdobyć medal RH --
Jak zdobyć medal Mercenary --
Walki Partyzanckie - Guerrilla Fights

 

Commentaires

Sirielle
Sirielle 1,975 jour, 12:33

PA \o/

Goliatus
Goliatus 1,975 jour, 12:36

Podium moje:D

Amroth Targaryen
Amroth Targaryen 1,975 jour, 12:39

o7 czeci

Sewek151
Sewek151 1,975 jour, 12:40

Vote dla PA 🙂

vandrar
vandrar 1,975 jour, 12:42

Bziiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuu ze skoczni wykresowej PWL 😃

Hail PWL o/

MaRKuiNHoS7
MaRKuiNHoS7 1,975 jour, 12:47

\m/

Thortom
Thortom 1,975 jour, 16:26

art jak zwykle klasa 🙂

polecam porownac :

PI - PPL
PPC - PDL

wykresiki nakladaja sie co do dnia XD .... oczywisnie "kupno glosow" nie nastapilo 🙂

Worot
Worot 1,976 jour, 06:36

Ze strony PPL to była dobrowolna inicjatywa. Otrzymaliśmy korzyści, ale nie tyle od PI co w związku z brakiem PPC na listach.

Dobro powraca
Dobro powraca 1,976 jour, 11:43

Dobrzy Ludzie chcąc okazać swoją aktywność bardzo chętnie zmienili na kilka dni partię, co spowodowało spore zamieszanie w szeregach kilku innych ugrupowań. Wkrótce inne, jeszcze ciekawsze inicjatywy.

pablo_poland
pablo_poland 1,976 jour, 00:29

Jak zwykle dobry art. Vote!

Kijek93
Kijek93 1,976 jour, 08:34

Tyyyle wygrać:P

Dworzanin
Dworzanin 1,976 jour, 13:06

Uwielbiam te wykresy 🙂

Zielarz
Zielarz 1,976 jour, 22:40

o/ ale kosa wykresiki

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.