Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

[MinDem] Гайд для початківців.

1,820 jour, 09:09 Published in Ukraine Ukraine de Ministry of Demography


Стаття покликана коротко розповісти про основні складові гри та допомогти новачку зорієнтуватися.

Отож, почнемо.

Профіль гравця.
Інформація по вашому персонажу зображена у верхньому лівому кутку.Інформаційні поля:
- ваш нік в грі (в даному випадку Valeviko)
- рівень (в даному випадку 24-ий)
- країна, в якій ви зараз знаходитесь (в даному випадку Росія )
- кількість енергії (в даному випадку 500)
- кількість золота
- кількість національної валюти

Щоб внести зміни у Ваш профіль вам буде достатньо клікнути на ваш нік та перейти в режим редагування кнопкою edit profileТепер Ви можете змінити свій аватар, підпис профілю, встановити дату народження та поміняти нік. Ось останнього рекомендую не робити, адже зміна ніку вартує 5 золотих, а повторна - 50. Тому бережіть золото і не тринькайте його куди попало.

Здоров'я.
Показник здоров'я є невід'ємною та важливою частиною вашого існування. Його рівень залежить від рівня Вашого персонажу. Спочатку цей показник на рівні 100 енергії. На п'ятому рівні - 200, 10-му - 300, 15-му - 400, 20-му - 500 і т.д.Шкала показує два показника: перша частина - наявне зараз у Вас здоров'я, а друга - максимально можливе.
Рівень здоров'я зменшується при: роботі на фабриках, качанні сили та воєнних діях. Після того, як Ви використовуєте енергію - Ви маєте можливість її поповнити за допомогою їжі. Її ви можете виробляти на своїх фабриках, купувати або просити в інших гравців. Кількість відновлення енергії залежить від рівня їжі, так званої кушності. На даний момент існує 7 різновидів їжі - від Ку1 до Ку7.Ку1 відновлює 2 одиниці енергії, Ку2 - 4, Ку3 - 6, Ку4 - 8, Ку5 - 10, Ку6 - 12, Ку7 - 20.

Незважаючи на можливість відновлення енергії, це Ви можете робити не завжди. Тобто, маючи 500 повної енергії ви можете відновити стільки ж їжею. Після використання і цієї кількості, потрібно буде чекати поки рівень поступово наповниться. Відновлення відбувається з періодичністю в 10 енергії за кожні 6 хвилин. Існує й інший варіант відновлення - це енергетичний батончик, але його бажано використовувати тільки у виключних випадках (при важливій битві, наприклад).Він відновлює 100 одиниць за одне використання.
___________________________________________________________________________

Робота.
Для того, щоб отримувати ресурси (гроші, зброю, їжу) вам потрібна робота. Ви можете влаштуватись на роботу до іншого гравця або працювати на своїх заводах та фермах.Щоб влаштуватись на роботу Вам потрібно буде зайти на Ринок праці (Job Market) та обрати роботодавця.Зазвичай це той, хто платить більше. Але роботодавець може й не платити. В такому випадку рекомендовано зв'язатися з ним і вияснити ситуацію. Якщо картина не міняється - звільняйтесь і шукайте іншу роботу. Також не забувайте, що з Вашої зарплатні відраховується відсотки податків в казну держави.
Якщо Ви влаштувалися на роботу, то звільнитися самостійно ви зможете тільки через три дні, або у випадку якщо роботодавець Вас звільнив сам, або Вам не платить і у Вас з'являється можливість його покинути.
____________________________________________________________________________

Тренування. Сила.
Сила в eRepublik є одним з основних показників. Чим її більше - тим краще.
Для того, щоб збільшувати силу, Вам потрібно качатися в тренувальних центрах.Один з них є безкоштовним, в інших додатково тренується сила за золото: 0,19, 0,89 та 1,79 золота відповідно.
Можна підвищувати рівні тренувальних центрів. Тоді за день Ви можете качати більше сили.

Сила впливає на потужність удару. Чим більше у Вас сили, тим більше пошкоджень Ви можете завдати в бою і мати більший вплив на результат битви.

____________________________________________________________________________

Ринок товарів.
На ринку Ви можете придбавати потрібні Вам ресурси та зброю.Для новачків актуальними будуть тільки чотири позиції:
- сировина для виробництва їжі
- сировина для виробництва зброї
- їжа
- зброя
Їжа та зброя поділяється по рівню (кушності) від Ку1 до Ку7. Чим більша кушність - тим кращий (дорожчий) ресурс.
___________________________________________________________________________

Склад.
Будь-яка продукція, яку ви виробляєте або купуєте потрапляє на Ваш склад. Він має певну кількість місць і може бути розширений за допомогою золота.
Якщо у Вас виникає надлишок товарів, Ви зможете їх продати.
Для цього потрібно зробити пропозицію, в якій зазначається що саме Ви хочете продати, кількість і ціна.Далі Ваша пропозиція потрапляє на ринок і очікує поки її не куплять. Також по мірі знаходження там Ви можете змінювати ціну продажу, кількість або взагалі анулювати пропозицію.

Також на складі збираються базуки та ракети.Базуки складаються з частин, які мимовільно випадають під час бою. Вам не обов'язково їх зразу збирати, можете накопичувати для більш важливих Ваших боїв. Поки у Вас не має 150 очок сили - Ви не можете збирати базуки.

З ракетами трохи по-іншому. Для їх збору потрібно побудувати ракетний завод.Тільки після цього ви можете використовувати ракети. Для їх збору потрібно буде придбати певну кількість кожного виду зброї (в залежності від рівня заводу та ракети, яка збирається), крім Ку7.

Базуки та ракети наносять набагато більше пошкодження ворогу, ніж інший вид зброї, тому їх бажано використовувати з розумом.

Також не забувайте, що краще тримати на складі їжу більшої "кушності", адже при тому ж поповненню енергії вона займає менше місця на складі.

Гайд досить великий, тому політичний модуль та військовий залишимо на наступний раз.

Автор Valeviko на замовлення Mіндем.Міністерство Демографії еУкраїни нагадує про програму “Щоденна підтримка молоді”.

Кожен новачок до 25 рівня, хто заповнить форму отримає хліба до 1000 хп. Подробиці ТУТЯкщо ви хочете пожертвувати якусь частину ваших ресурсів - просимо заповнити
форму. З вами обов’язково зконтактують та домовляться про передачу.Також дуже багато корисної інформації ви зможете отримати:

- в газеті Міністерства демографії - ТИСНІТЬ СЮДИ
- бібліотеці молодого бійця - І СЮДИ ТЕЖДля шаутів:
[MinDem] Коротко про головне [гайд для початківців]
http://www.erepublik.com/en/article/-mindem-1-2156361/1/20
 

Commentaires

carpet15
carpet15 1,820 jour, 09:31

Потріть статті-близнюки.

Vernydub
Vernydub 1,820 jour, 09:39

Справді, залишіть одну статтю.

Full of Zen
Full of Zen 1,822 jour, 00:00

v

Batyar
Batyar 1,823 jour, 09:30

v

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.