Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

[Flying ax] Момент істини, або відверто про головне.

1,915 jour, 15:49 Published in Ukraine Ukraine de Taras Zasnovnyk


Ця публікація не розрахована на коло осіб що умовно відносяться до впорків, поцреотів, нацпідкутого бидло-стада, та являються членами партій НГ, НФ чи співчуваючими їм.
Ця публікація була б корисна як розсилка у ПМ кільком десяткам осіб, але я вирішив опублікувати,аби це мали можливість прочитати усі. Тому настійливо прошу оформити посилання у шаутах і своїх партійних чи мілітарних чатах.


Трапилось те на що я особисто дуже давно очікував і розраховував. Я надзвичайно радий тому що вчорашні вибори відбулись такими. І хоч зі сторони такі слова можуть здатись парадоксальними, це щира реакція. Бо якщо й такі очевидні речі не відкриють очі – пора завершувати цю партію і валити нафіг.

Прохання віднестись до нижче написаного з усією відповідальністю - ймовірно там найважливіші слова для багатьох за багато місяців е-життя.Перше. Сподіваюсь всі крапки над «і» поставлено, і тепер ні у кого не залишилось сумніву де відбувається розподіл на «своїх-чужих». Тепер ви усі зрозуміли якими методами діють вони, і ці методи стосуються усіх.
Вас прагнуть нагнути - звучить риторика «помста», «сидіть тихо і не рипайтесь», «так буде з кожним». Це методи психологічного впливу.
Хтось прийшов сюди грати аби бути нахиленим у позу «раком»?
Питання риторичне…
Далі. Немає нейтралів, немає принципу «моя хата з краю» - орді потрібен ворог, так історія вчить. Лише поки є внутрішній ворог вони існуватимуть. Їх не цікавить процвітання – їм треба відігруватись за невдачі та розчарування у РЖ. Аби відігруватись треба мати біцепси і тріцепси… або кеш. Не маючи цього простіше увімкнути фантазію, уявити себе інтернет месником і відігруватись на тих хто поруч. Але їх хвороби і біди то їх проблеми…
Давайте про гру.
Я завжди казав – у політиці еРепи має бути дві банди. Або 2 проти 2, або 3 проти 3… Вони знайшли ідеальну структуру – дві партії які страхують одна-одну. Їх майже нереально сколихнути. А що ви? А ви, слимаки! Настворювали собі кишенькових партій і міряєтесь пісюнами – хто заскочить на останній щабель топу цього місяця… Тому нас так легко бити. Навіть у вуличній бійці 6 проти 2 це не завжди перемога, а тут й поготів. Вибори 15го це довели.
Хто буде наступного місяця? Не задумувались? А вони вже думають. Не забувайте – вам грати проти хворих людей. Їх з роботи звільнять, але вони доведуть що жовто-блакитніші.

Запамятайте це – тут не буде нейтральних, третіх сил, хитродупих, рівно стоячих… Тут є два полюси. Адекватність проти неадекватності. Думайте вже куди приєднатись, бо завтра будете поруч з ЮЮ, МПУ, ІЮ…

І ще одне – не тіште себе ілюзією стати з ними поруч. Фюрери цього не допустять бо зайва сила – то альтернатива, свіжа думка що може послабити їх ряди. Або вливаєтесь у стадо і не виділяєтесь, або нафіг. Приклади загравань вже були – повірте на слово… просто не всі це знають.Друге. Нас не менше – не вірте цій нісенітниці. Якщо підняти елементарні цифри вчорашнього голосування – розклад по першій вісімці партій приблизно рівний, з невеликою перевагою у наш бік. Це не рахуючи дрібних кандидатів що понабирали по 2-5 голосів. Біда у тому що ми роздробленіші, це єдиний їх козир. Навіть боти не витягнуть їм вибори якщо діяти продумано і стратегічно.

Відмовитись від надмірних амбіцій, сьогоднішніх дрібних почісувань власного почуття величі заради перемоги завтра – це ключові слова які я хочу донести! Я не боюсь писати це відкрито – їх фюрери не настільки дурні щоб цього не розуміти, а бидломасі пофігу.

Все. Відбулось максимальне занурення – зараз дно. Аби розпочати щось будувати іноді варто зруйнувати щось старе. Вони це зробили своїми руками – молодці. Вони дали усім зрозуміти що бачать ворогів усюди – молодці. Вони довели що добробут країни їх не цікавить, лише реалізація комплексів – молодці.
Що ще потрібно аби зрозуміти і почати діяти?Третє. Я впевнений що дехто серед стада вже зрозумів що це був фейл з їх боку. Бо вони не залишають нам вибору, змушують співпрацвати. І, як я писав вище, вони знають що об’єднавши зусилля і навівши порядок, ми їх зупинимо. Дисципліна і порядок зупинили армію персів, а стадо ботоводів зупинять без компромісів. Це не припущення – це факт. Хто пам’ятає проект «УПА» - не дасть збрехати.
Так от… Усвідомивши свій фейл – вони розпочнуть розгортати нові схеми. І я навіть знаю які. Остерігайтесь, бо буде солодка брехня, пошук слабкої ланки. Але про це ми поговоримо не у публічних місцях…Четверте. На жаль встановивши такі правила гри зі свого боку, вони не усвідомили головного – це нищить нас усіх, як країну робить лише слабшими. Десятки людей що місяцями вбивались у еРепу, розбудовуючи партії, спамлячи новачків, роздаючи якісь пайки, просто звалюють. Але я радий з того що нам вдалось не піддатись провокаціям і не розпочати діяти за їх правилами. Це й відрізняє адекватність від впоротості…Посил зрозумілий?
Все буде добре, повірте! Я точно знаю – звір знає про свою скору кончину , тому біситься))). Цикл підходить до завершення…
Можна затошити партію - затошити розум (тим у кого він є) неможливо!

 

Commentaires

Taras Zasnovnyk
Taras Zasnovnyk 1,915 jour, 15:50

http://www.erepublik.com/en/article/-flying-ax-1-2213749/1/20
[Flying ax] Момент істини, або відверто про головне.

Прохання люто прошаутити і розкинути по чатах)

B O J A N Figaro
B O J A N Figaro 1,915 jour, 16:05

VOTADO!!!

але нейтралітету бути

B O J A N Figaro
B O J A N Figaro 1,915 jour, 16:07

"Ukrainian Neutral Block" 🙂

B O J A N Figaro
B O J A N Figaro 1,915 jour, 16:17

''Десятки людей що місяцями вбивались у еРепу, розбудовуючи партії, спамлячи новачків, роздаючи якісь пайки, просто звалюють." x2

M A X I M U S Il
M A X I M U S Il 1,915 jour, 16:09

ВОТ!!!

Gut.ViVa
Gut.ViVa 1,915 jour, 16:13

Вони, воно, ВонаМи
Хто з ними, той не з нами
Лиш МИ є справжня сила
Та щось перемогти,.. несила


карочі, шеф
завалюємо чергові вибори в конгрес??? і усілякі ТО втрачають сенс )))

B O J A N Figaro
B O J A N Figaro 1,915 jour, 16:20

"завалюємо чергові вибори в конгрес???" - як би мені не хотілося на еУкраїну но я ''ЗА''!

Jack84
Jack84 1,915 jour, 16:14

В

Novojavorivsk
Novojavorivsk 1,915 jour, 16:15

> Так от… Усвідомивши свій фейл – вони розпочнуть розгортати нові схеми. І я навіть знаю які. Остерігайтесь, бо буде солодка брехня, пошук слабкої ланки. Але про це ми поговоримо не у публічних місцях…
Тарас, ти мене заінтригував. Вот і олдсаб, звичайно. Заодно йду прочитаю кілька пропущених старіших статтей.

mTrishin
mTrishin 1,915 jour, 16:23

Хорошая статья. В свое время УДП пало после ТО той же ИЮ, а история имеет свойство повторяться.

Taras Zasnovnyk
Taras Zasnovnyk 1,915 jour, 16:27

у мене є припущення що зачіпати ІЮ це як отримати чорну мітку)))

imamradyk
imamradyk 1,915 jour, 22:48

обніміться. хапнули? ще раз обніміться.

carpet15
carpet15 1,915 jour, 16:31

Вотед.
Що не вбиває нас - робить нас сильнішими

Kazim4uk
Kazim4uk 1,917 jour, 23:19

Не вбило-це правда,та зробило з вас калік).

He ageKBaT
He ageKBaT 1,915 jour, 16:32

вот

Cruk Shino
Cruk Shino 1,915 jour, 16:34

Тарас, я радий старий, на світі є сталі речі: Карпати грають в зеленому, Україна від Сяну до Дону, а ти в білому і на коні. Осьо там погані хлопці, впороті, бісноваті фюрери, ну а ми що, ми нормальні люди ))

По розуму цю статтю треба розкладати на пункти та дезінтегрувати один за одним, але нема в мене натхнення. Єдине зауважу, то що вчора відбувалось - реакція на відкриту спробу ТО партії Res Publica, активної живої партії. під лозунгами встановлення історичної справедливості. Давайте згадаємо старі партії, що пішли уграм, повернемо їх.

Хочете співпрацювати, співпрацюйте, то добра справа. Ми самі завжди раді людям, яка бажають співпрацювати з нами, не на умовах "вливання в стадо", бо стадо нам не потрібно, але відкритого та взаємовигідного партнерства. Але "спільних урядів" - бо це як груповий секс, забагато охочих бути присутнім, але мало дійсно тямущих ))

Taras Zasnovnyk
Taras Zasnovnyk 1,915 jour, 16:47

Єдине зауважу, то що вчора відбувалось - реакція на відкриту спробу ТО партії Res Publica\\\тобто ти підтверджуєш що за умови вдалого ТО партії НГ чи НФ ви , за логікою, самоусуваєтесь від спроб її повернути? за принципом "що впало те пропало". і якось ТО ІЮ в цю схему не вписується...

Cruk Shino
Cruk Shino 1,915 jour, 17:19

я хочу сказати що партії, до Res Publica де факто не існувало, як і ІЮ не існує вже давно. Який сенс "упоркам" ТОшити всі партії? Якій сенс взагалі зачіпати живі проекти - анархи, НПУ, навіть попри моє негативне до них ставлення? Відповідь зрозуміла - ніякого. Але якщо сьогодні закрити очі як за гречку скуповують голоси для ТО наших аліянтів, то завтра в голові якогось апасного з'явиться ідея ТОшнути НФ. Via pacem parabellum,

Arctirus
Arctirus 1,915 jour, 19:28

крук, то что ты знатный лицимерище уже давно понятно. но вот реально, тебе самому если глянуть на себя со стороны, не становится противно? из персонажа уважаемого даже оппонентами, за последний год ты превратился в клоуна.

carpet15
carpet15 1,916 jour, 23:42

Який сенс "упоркам" ТОшити всі партії? Якій сенс взагалі зачіпати живі проекти - анархи, НПУ///
Крук, такого лицеміра, як тебе треба ще пошукати. Навіщо ж ти хотів ТОшити НПУ?

Strate777
Strate777 1,915 jour, 17:11

"реакція на відкриту спробу ТО партії Res Publica, активної живої партії. під лозунгами встановлення історичної справедливості."
_____
Будь я на месте Крука, наверняка чувствовал бы себя редкостным говном, написав такое))

Вот что плохо - так это то, что мне далеко не всегда удаётся понять, то ли человек, пишущий подобные вещи, действительно лицемер из последних, то ли он взаправду свято верит в придуманные себе оправдания.

Arctirus
Arctirus 1,915 jour, 19:26

лицемер. крук знатный лицимер, разве ты ещё этого не понял? он както сказал в разговоре, что цель оправдывает средства. вот только я не понимаю той цели, ради которой он так последний год заговнился.

Novojavorivsk 1,916 jour, 09:34

Commentaire supprimé

shveyk
shveyk 1,916 jour, 16:01

Арк, ти зарепортив цей комент? тут мати

Novojavorivsk
Novojavorivsk 1,916 jour, 16:48

Хахахах, Швейк, ти доставив. ;)

Arctirus
Arctirus 1,916 jour, 18:59

швейк, я оставлю это тебе. давай разделим обязанности, я буду репортить пОтриотов, а ты как и раньше будешь репортить нормальных людей. тогда у нас вдвоём будет больше производительности!

Novojavorivsk
Novojavorivsk 1,917 jour, 05:38

Вірно мислиш, підтримую!

andrijk
andrijk 1,917 jour, 02:37

то що вчора відбувалось - реакція на відкриту спробу ТО партії Res Publica///
Як може адекватна людина таке писати?

Novojavorivsk
Novojavorivsk 1,917 jour, 05:39

Та кажу ж, троль 80 рівня.

MartAlex
MartAlex 1,915 jour, 16:57

VOTADO!!!

Больные люди такие больные....
Боюсь, что тут все безнадежно.
Живите в РЛ!

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik 1,915 jour, 17:16

http://www.erepublik.com/en/article/-cry-me-a-river-2213785/1/20 О прошедших выборах или Cry me a river

1Pavlo1
1Pavlo1 1,915 jour, 17:55

Десятки людей що місяцями вбивались у еРепу, розбудовуючи партії, спамлячи новачків, роздаючи якісь пайки, просто звалюють. Про мене написано =3

imamradyk
imamradyk 1,915 jour, 22:52

Павло. ти пішов з ерепи, коли зрадив НГ, лишився в чаті, і працював на ІЮ. фуфло ти малолітнє, тобі тут і не місце. на смітник

Bojan Figaro
Bojan Figaro 1,916 jour, 04:39

Імам з одного боку ти вроді якби патріот а з іншого видно що путаєш РЖ з грою...замість того шоб розвивати енацію ти її гнобиш.
який тоді з тебе ідол?

imamradyk
imamradyk 1,916 jour, 05:17

ідоли є в ідіотів і язичників. пшол вдруге вон. гнобителя найшов. ще мені про ботів розкажи, боян-фігаро-мендоса) зрадник є зрпадник. павло є типовий приклад стукача. це прорж гра.

Bojan Figaro
Bojan Figaro 1,916 jour, 10:36

всі хто не робить так як ти кажеш -ідіоти і язичники?)
боян-фігаро-мендоса)- не рівняй до своїй бототошерів)
всі хто ослухався імама ви зрадники!?))

1Pavlo1
1Pavlo1 1,919 jour, 14:29

Ти ідіот?
По-перше НГ саме зрадило людей які в ній були.
По-друге ні на кого я не працював, я після того як написав шо в йду більше туди не ліз.
По-третє дуже "гарно" розмовляєш як завжди...

HutsulUA
HutsulUA 1,915 jour, 20:04

ліберасти-толерасти такі жалюгідні)

Ostappikk
Ostappikk 1,915 jour, 22:10

Нуб ти Тарас я вам ше більше року тому назад говорив, забийте на партії на вибори, залиште їх ботам. Треба об'єднуватись навколо МЮ бо це живий організм.

T-TR
T-TR 1,916 jour, 01:18

У них и по МЮ есть наработки. Это тебе с 18 людьми легко всё заметить, а в крупных МЮ такое же раздолье для подкупа, ботов и стада своих школьников.

Ostappikk
Ostappikk 1,916 jour, 02:35

так це різні речі, одне діло ботами інше в чесній боротьбі

T-TR
T-TR 1,916 jour, 02:48

В крупном объединении вокруг МЮ, никакой честной борьбы не будет. Ну разве что из МЮ устроить концлагерь с тотальным контролем всех, а такой никого не объединит.

Ostappikk
Ostappikk 1,916 jour, 02:51

навіщо? ми про різне щось говоримо))

Ostappikk
Ostappikk 1,916 jour, 02:52

я не кажу про 1 МЮ я кажу про принцип співпраці не на основі партій а на основі МЮ, так званий чат координації чи Рада МЮ

T-TR
T-TR 1,916 jour, 02:57

Ты предлагаешь сдать партии, и сплотиться вокруг МЮ. А я говорю, что там будет тоже самое что и в партиях. И в чём тогда смысл: "Треба об'єднуватись навколо МЮ"?

T-TR
T-TR 1,916 jour, 03:05

"так званий чат координації чи Рада МЮ" - будет достаточно пропихнуть туда одну "патриотичную" крысу, и сказка закончится, наступят будни 🙂

Ostappikk
Ostappikk 1,916 jour, 03:06

та нічого не можна зробити в МЮ, пох на крис, там нема чого ховати

T-TR
T-TR 1,916 jour, 03:10

Зато там есть люди, которых всегда можно столкнуть лбами, купить, подставить... В общем банальное "разделяй и властвуй".

Ostappikk
Ostappikk 1,916 jour, 03:12

та ні)

Ostappikk
Ostappikk 1,916 jour, 03:12

все можна вирішити

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.