Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

?מנצל את עמדתו

1,826 jour, 06:39 Published in Israel Israël de 1995josh

בשבועות האחרונים בחרנו מנהיג למדינת ישראל זהו הנשיא שלנו, ואת חברי ממשלתו הקובעים איך המדינה תתקיים הכי טוב ואף עוזרים לאנשים הקטנים שבה להתקיים- בלי .שום הבדל של גזע דת או יחידה קרבית בה הוא נמצא או מה דעותיו הפוליטיות

:אני רוצה לפנות אל כל יושבי הארץ ופשוט לצעוק אליכם
!תפקחו את העיניים! זה לא קורה
בזמן האחרון מעמדות אלו של האנשים הרמים במדינה ובתוכם אף הנשיא שלנו... מנצלים אותנו האנשים הקטנים אל האינטרסים שלהם והם רבים עם אנשים על דברים בסיסיים שהם אמורים לקבל לפי המערך של המדינה שלנו!

.אני כבר במשחק כבר הרבה שנים ולא ראיתי מימי דברי עוול כאלה שיש במדינה
הנשיא ביחד עם ממשלתו פתאום מחליט שלא מתאים לו לתת ליחידה הצבאית שמשון(שהיא בין שתי הגדולות שיש לנו בארץ)אספקה מאחר ואין מספיק לכולם עקב נפילה דרמטית בכלכלה של הארץ אותה חבריו לצוות מנהלים.
במצב כזה בדרך כלל היינו מחלקים בין כולם כמה שהוא צריך לפי גודל האספקה שיש למדינה שלנו היא מדינת ישראל וכל אחד שמשלם פה מיסים ראוי להערכה ולקבלת כל הזכויות הניתנות לכל אזרח אחר בלי שום הבדל ועל פי הצדק!!!

אני רוצה לפנות אליכם הממשלה ולהגיד לכם שזו פשוט בושה וחרפה ועשיית עוול למשלמי המיסים ולאנשי הארץ, זו פשוט סנקציה הנעשית מחוסר צדק! אנשים נלחמים למען הארץ ולמען נשיא שיהיה אכפת לו מאנשיה ואתם משתמשים בנו לרעה
אתם מנצלים אותנו למטרות עצמיות ולכח, לא אכפת לכם בכלל ממנו אכפת לכם רק מהיחידה שלכם ולא משנה איך יקראו לה- כי הצה"ל שאני הייתי בו הוא לא אותו הדבר שהיה פעם.
זה פשוט עצוב איך שהמדינה שלנו נראית.
?פעם היה אכפת אחד מהשני, היום הכל עם אינטרסים אישיים

אני פשוט רוצה להודות לכם על המצב העגום של המדינה, תמשיכו להרוס אותה רק איך שאתם יודעים כי אתם פשוט טובים, אבל רק בזה.

 

Commentaires

ArikAharon
ArikAharon 1,826 jour, 07:13

הצבעתי : )

Meitnerium 109
Meitnerium 109 1,826 jour, 08:10

אתה מודע לזה ששמשון לא קיבלה אספקה גם לפני חצי שנה? שהמדינה במצב כלכלי קשה ולא מסוגלת להחזיק שתי יחידות כלכלית?

Augustus Grim
Augustus Grim 1,826 jour, 08:35

אינטרסים אישיים? תפסיקו לצעוק ולהתבכיין. איזה אינטרסים אישיים יש פה? מה מישהו בממשלה הזאת יכול להרוויח מהמהלך הזה? חצי שקל במשחק וירטואלי? לא, זה לא אינטרסים אישיים. כמו שעומרי אמר, גם לפני חצי שנה שמשון לא קיבלה אספקה, וזה היה בסדר, כי הייתה יחידה פרטית. אבל עכשיו היא התרגלה לקבל פריווילגיות שהיא לא זכאית להם אוטומטית.

1995josh
1995josh 1,826 jour, 08:45

זה יעלה אותו הדבר רק עם יחידה אחת...אתם פשוט לא יכולים לשים את הכבוד שלכם בצד לרגע ולהגיד מה טוב למדינה ומה טוב בשבילכם.

1995josh
1995josh 1,826 jour, 08:48

דבר שני גם שמשון נלחמים ומשלמים מיסים ולכן גם להם מגיע חוקית ובאופן הכי צודק אספקה!

1995josh
1995josh 1,826 jour, 08:53

אז זה ששמשון לא דרשה עד עכשיו את מה שמגיע לה,זה רק מראה כמה אכפת לה מהמדינה והיא לוקחת רק כשהיא צריכה באמת-שלא כמוכם שאתם רוצים לגייס אנשים אליכם אז אתם מנצלים את המצב העגום הזה לטובתכם האישית.

Augustus Grim
Augustus Grim 1,826 jour, 10:43

שוב, בבקשה תסביר לי מה מי שעשה את זה מרוויח. אני באמת רוצה שתענה לי על השאלה הזאת.

שמשון היא יחידה פרטית. היא מסרבת לשתף פעולה עם צה"ל. המדינה לא צריכה לממן אותה כשהיא עצמה לא מתחייבת לשום דבר.

Vlad Gordin
Vlad Gordin 1,826 jour, 11:17

@Rickolas - half year ago economic situation was exellent. But Samson and Yehuda's Lions were without supply from goverment. Guess, why?

Augustus Grim
Augustus Grim 1,826 jour, 11:23

Because they were private units.

Yair Israel Maimaran
Yair Israel Maimaran 1,827 jour, 09:22

צודק!!!

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.