Про кандидатів в президенти

Day 1,384, 13:54 Published in Ukraine USA by Kostjantyn


Доброго дня, шановні громадяни еУкраїни!

Сьогодні я хочу представити своє бачення кандидатів в президенти, бо для мене дуже важливо хто буде керувати країною після мене. Я постараюсь бути об’єктивним, дати оцінку всім кандидатам не з позиції президента, а з позиції громадянина країни, який завтра прийде на виборчу дільницю і проголосує за певного кандидата; до уваги брались мої власні спостереження та звісно ж програми самих кандидатів в президенти. Отже, не будемо гаяти часу – до справи.

Ivan Sirko


Іван Сірко – один з найстаріших гравців ерепаблік. Грає вже два з половиною роки, проте періоди активності чергуються з довготривалими відпустками, що в свою чергу відбилося на прокачці акк. І тут постає цілком слушне для будь-якого виборця питання: а чи проведе Сірко в разі своєї перемоги повноцінний президентський срок і чи не зникне раптово? Нестабільна активність є в будь-якому разі мінусом.
При спілкуванні в ПМ Сірко проявляв себе досить адекватною людиною, з якою можна нормально спілкуватись. Але в той самий час спілкування з широкими масами (статті, шаути, коменти) час від часу опускаються до образ та тролінгу. Такий стиль спілкування неприйнятний для президента, тому це мінус.
Щодо програми, то кандидат намагався обійтись без популізму і запропонувати реальні ідеї для рішення деяких питань. Але, нажаль, модель побудови суспільства, яку пропонує пан Сірко буде дуже важко реалізувати. В такій системі більше мінусів, ніж плюсів. По-перше, фінансування та роздача танків всьому активному населенню вже наводить на певні сумніви: по суті це та сама стара модель роздачі компенсації дамагу всім військовим формування, але навіть складніша, оскільки додається ще 2клік і більш-менш активні мульти-боти. По-друге, структура держ.витрат теж не є досконалою, тут потрібні більш точні обрахунки, а для цього треба зібрати точну інформацію скільки грошей знадобиться на кожен з пунктів, а потім вже вирахувати відсоткове співвідношення. Єдиний пункт програми, який я повністю підтримую – останній пункт щодо Бебі-буму. Тут думаю і так всім зрозуміло, що чим більше населення, тим краще. Щодо складу кабміну, то я так розумію самого кабімну взагалі не буде (?) Якщо так, то президент просто фізично не буде встигати робити всю роботу, яка зазвичай виконуються в так званому класичному кабіміні командою президента.


SemVit


Цього граця можна віднести до політика нової генерації, що є безсумнівно добре, оскільки я цілком підтримую омолодження вітчизняного політикиму. Партійний лідер United Ukraine.Осавул КСП.
В ПМ, нажаль або нащастя, з ним не спілкувався. По стилю спілкування в грі – троль та ололошник. Що без сумніву є недоліком для майбутнього президента. Підтримує цю кандидатуру начебто 4 партії, хоча цілком очевидно, що частина УДП, а також 2кліку проголосує за Вісента.
Програму написав пару днів тому. Хоча вцілому програма є популістичною, в очі тим не менш кидаєьться пару суперечливих пунктів. Те, що президент та деякі міністри будуть сидіти на двох стільцях вже не є добрим, оскільки ці місця можна було віддати молодим та амбітним політикам. Поєднання посади президента з посадою міністра економіки взагалі посміхнуло. По-перше, це наштовхує уважного виборця на думку про попили (звіти, які хай будуть публікуватись раз на тиждень, але все-таки цим займається одна людина, тому тут ніяких гарантій або перевірок на чесність зробити не вдасться). По-друге, пан Семвіт мусив би перед тим як казати, що зможе успішно всидіти на двох стільцях, хоча б спитав попередніх президентів та МЕ чи це можливо (президент мусить тримати зв’язок з кабміном, конгресом, народом, а також з іншими державами, а тут ще тобі і на ММ гратись треба, і гроші всім міністерствам роздати і паралельно вести декілька гугл-доків.).
Далі йде цікавий пункт про армію, згідно з якого кандидат дає ясно зрозуміти, що ми знову зробимо з державної армії офіційну нерегулярку. Плюс до всього він сам визнає, що не матиме ніякого впливу ні на армію, ні на нерегулякри, то про які ж домовленості з керівництвом ЕМС може йти мова?
Склад кабміну – взагалі окрема тема. Як всі ті люди будуть співпрацювати? Прекрасно знаючи більшість з них, можу з високою достовірністю сказати, що ніяк. Говорячи про кожного з міністрів окремо, можу сказати, що найбільше відповідають своїм посадам МінДем, МінОсвіти, МЗС та МО.


Drugabuser


Ще один молодий політик. Це як я вже зазначав плюс.
З цією людиною я спілкувався дещо більше ніж з усіма іншими кандидами. Можу сказати, що це адекватна у спілкуванні та поведінці людина. Він дуже добре проявив себе в ЕМС в якості курінного та гарного організатора, а також на посаді Міністра демографії.
Програма є стислою і доступною для широкого загалу. Деякі пункти є дещо популістичними, хоча з іншого боку хто буде детально розписувати свій план дій, якщо ще достеменно невідомо чи він переможе і що потім політичні опоненти не використають твою ж програму (проти тебе, або просто спаплюжать ідеї). Вцілому програма направлена на продовження політики теперішнього уряду і це радує, тому що багато справ потребують продовження в своєму вже визначеному руслі. Також безсумнівним плюсом є повернення програми кредитування. Щодо складу кабміну, то видно що підібрана команда, яка точно знайде спільну мову і буде вдало взаємодіяти протягом всього президентського сроку кандидата.

З огляду на все вищезаначене, мушу сказати, що мій вибір – це Drugabuser, але не тому що він мій однопартієць чи однополчанин, а тому що він адекватний і я впевнений, що продовжить політику діючої влади, бо прикро ламати те, що вже налагоджено та продумано до дрібниць.

Ось і весь мій огляд. Вибір тепер за вами, любі українці. Прийдеться обирати між молодістю та досвідом, адекватністю та тролінгом.

На цьому все.

З повагою, Kostjantyn.