Ambiente de fondo si/no

Big family

3 Día 2,188, 04:24 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

I ftoj te gjith lojtarët te cilt e marin lojen per argetim te baskohen ne partin simpsons qe ti ikim sa ma shum jetes reale zënkave etj ejani tek ne sepse
jemi më t mirët.


vetem budallenjet besojn qe ne partin ton bëjm at qe premtojm (thë

leer más »

EJA EDHE TI

8 Día 1,877, 08:54 Publicado en Albania Albania Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublik

Eja edhe ti tek ne,ne familjen the simpsons family.Nese je lodhur nga politka
dhe deshiron pak pushim eja tek partia jon por ejani sa më shpejt se dit e perdit po mbusht shtepia edhe nese nuk dshiron të bashkohesh me ne se paku informoj lojtart

leer más »

barcoleta per te gjith

1 Día 1,864, 10:27 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Qind për qind
I ankohet gruaja një fqinji:
- Burri im sot është 100% impotent!
- Si është e mundur?
- Ka rënë nga shkallët, ka thyer të dy duart dhe e ka kafshuar gjuhën...

Standardet e dyfishta
Për kontroll

leer más »

bashkohu me ne

8 Día 1,864, 10:16 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

bashkohu me ne me partin The Simpson Family Party bashkohu me ne nese deshironi qe të kaloni diten me hare un per vete jam bashkuar tek ne mund te gjeni kuize barcoleta etj un per vete do te angazhohem ne gazeten time per ti kënaqur te gjith

leer más »

hahahahahhahaha

6 Día 1,856, 10:20 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

http://luk1337.org/elo/elo.swf kush osht qaj tirm qi e kqyr qita
leer más »