Ambiente de fondo si/no

Dzejas dienas 2017: valsts atbalsts

19 hace 3 días Publicado en Latvia Latvia Debates y análisis político Debates y análisis político

Patīkami jaunumi - ir izdevies piesaistīt valsts atbalstu Dzejas dienu finansēšanai! Kongresā ir nodots balsojumam priekšlikums, kurš paredz 120 000 LVL pārskaitīšanu no valsts kases uz organizāciju ''Central Bank of Latvia'', no kuras tālāk šie leer más »

Dzejas dienas 2017: izmaiņas

17 hace 5 días Publicado en Latvia Latvia Negocios y finanzas Negocios y finanzas


Notikušas izmaiņas Dzejas dienu nolikumā. Iepriekš ziņotais par to, ka lielā dzejas konkursa balvu fonds ir 100 000 LVL, izrādījies nepatiess. Nelielas drukas kļūdas pēc ir radies šāds pārpratums. Par balvu fonda apmēru vēl tiek spriests, bet
leer más »

DZEJAS DIENAS 2017: 100 000 LVL!!!

22 hace 7 días Publicado en Latvia Latvia Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Piektās vispārējās Dzejas dienas ir klāt! Ar katru gadu tās kļūst tikai grandiozākas; arī balvu fonds mazāks nepaliek - pāgājušogad bija 85 000 LVL, bet šogad jau veseli 100 000 LVL! Par Dzejas dienu patronu izraudzīts Jesus Allmighty, bet leer más »

Kongress

5 Día 3,295, 06:22 Publicado en Latvia Latvia Debates y análisis político Debates y análisis político

Dzīve iet uz augšu kopš esmu pievienojies valdošajai kliķei! Esmu kļuvis par pilntiesīgu kongresa locekli. Paldies Skazim par doto iespēju. Prieks arī par partijas ''Rīta pūces'' lieliskajiem rezultātiem vēlēšanās - dalīta pirmā vieta! Lūk, visi mū

leer más »

Rīta pūces

16 Día 3,249, 05:32 Publicado en Latvia Latvia Debates y análisis político Debates y análisis político

Pievienojos partijai Rīta pūces. Šī partija ir vadošā Latvijā, jo partijas biedri ir gan valsts prezidents draivis, gan ārlietu ministrs Skazis, gan josefinx, kas arī kaut ko svarīgu dara.

Visi partijas biedri:
draivis
Skazis
josefinx

leer más »