Ambiente de fondo si/no

Lamtumire

11 Día 2,049, 13:49 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

Shum thjesht e shkurt po ju tham qe jam tu e lan lojen. Spo du me ba asi artikuj me histori e veprimtari veq kaloni sa ma mire krejt...

leer más »

HAHAHA

33 Día 2,040, 06:15 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Shume mire u pa ftyra e disave qa bonen per Pbann qe e mora une:HAHAHAHAHAHAHA Iam still Alive 4ever!
JU keshilloj ta ndiqni kete video me poshte:

leer más »

Ludo Tournament

28 Día 2,030, 03:48 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción socialQytetare te eShqiperise ju ftoje te merrni pjese ne nje tornament qe po organizohet ne lojen “Bubrrec Mos u Zemro” apo Ludo.
Loja do te luhet online ketu: http:// … leer más »

[CP] Lufta me Indine dhe Sondazhi

37 Día 2,007, 17:17 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis políticoPershendetje Shqipe,

Sic e dini marreveshja me Indine nuk vlen me , pasiqe ata na sulmuan pabesisht dhe me njefare menyre vete ishin inciatore te prishjes se marreveshjes!
[url=http://www.erepublik. … leer más »

[CP]Ngjarjet e fundit ne eShqiperi

67 Día 2,005, 09:11 Publicado en Albania Albania Análisis de la guerra Análisis de la guerraPershendetje Shqipe

Desha tju informoj per ndodhit e fundit ne eShqiperi

Sic e kam cekur ne artikullin e kaluar se jemi ne negociata me Kroacin qe per te marr edhe nje territor tjeter, ajo gje … leer más »