Ambiente de fondo si/no

EPIRI! MITI DHE LEGJENDA.

7 Día 2,866, 10:09 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

MESONI ZANAFILLAT E POPULLIT QE JU KA LINDUR...
https://www.youtube.com/results?search_query=epiri+alpo+tv

leer más »

PAPAGALLËT E KATEDRALES SË DHËRMIUT

12 Día 2,850, 09:32 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Në mëngjesin e 26 gushtit të vitit 2015, ora 5.10 min, nënpunësi i zyrës 34, Ministria e Jashtme Greke, kati tretë, korridori djathtas (në krah të haleve), u zgjua nga zilja e telefonit.

–Ç’është? Kush është?– pyeti nervoz nënpunësi i katit
leer más »

ALBIN KURTI, BEN BLUSHI DHE THYERJA E ENDRRES.

20 Día 2,632, 10:02 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

Pershendetje te gjitheve! Ne pergjigje te akuzave te "qeverise" dhe "opozites" se i kam harruar lexuesit e erepublikes, ju ftoj te lexoni artikullin tim te fundit te botuar sot nga gazeta "Bota Sot" (on line del neser!).

https://kulebujar.

leer más »

KAMPIONATI BOTËROR I FUTBOLLIT DHE “SINDROMA E JENIҪERLLËKUT”

12 Día 2,432, 12:16 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

Tanimё qё kampionati botёror i futbollit ka mbaruar, mundemi tё meditojmё qetёsisht mbi njё nga çёshtjet qё gjatё zhvillimit tё tij ndezi aq shumё debate dhe emocione tё kundёrta .
Penalltitё? Arbitrimi? Mbytja e turpshme e “titanikut” Brazil?

leer más »

FALEMINDERIT I FORTLUMTURI IRENE!

21 Día 2,391, 04:50 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

(Botuar edhe ne gazeten "KOSOVA SOT")

Kёto ditё politikanёt, gazetarёt dhe opinionistёt e tё gjitha ngjyrave dhe formave si tё kishin zbritur nga bota e pёrkryer e qiejve na u lebetitёn, qan dhe qurravitёn duke pёrdorur tё gjitha tipet e

leer más »