Ambiente de fondo si/no

Acerca de mi periódico

Abre la página de la wiki

Heret ose vone ne do jemi nje.

LeA per lojtaret e rinj

47 Día 1,899, 13:47 Publicado en Albania Albania Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublik

Përshëndetje qytetarët e eShqipërisë.

Duke pare qe qeveria ne pushtet nuk plotesoi kushtet e vendosura nga kongresmenet e … leer más »

Miresevini në LeA

12 Día 1,892, 15:42 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis políticoPartia “Lidhja e Arbrit”, partia e ideve dhe e zhvillimit, ju ftone te beheni pjesë e sajë për një eShqiperi ndryshe. Bëhuni antarë të partisë duke ndjekur leer más »

Për një eShqipëri ndryshe

16 Día 1,869, 10:27 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

Pershendetje te gjith eQytetar te eShqiperis.

Ne kete artikull une dua t’iu paraqes planin time per zhvillimin e eShqiperis, ndryshe nga ajo qe eshte tani. Po si mund te kemi nje eShqiperi ndryshe? Per kete une kam menduar disa pika te cilat i

leer más »