Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

SPA Me fal .

Día 1,899, 10:56 Publicado en Albania Albania por Cerciz.TopulliDjema te SPA ju kerkoj ndjes por jam shum i angazhuar ne RL edhe nuk po mundem te merrem shum me lojen keshtu qe do tia kaloj komanden ndonje personi qe eshte aktiv .
Sa po te me jape OK-ein Komandanti legjendar i SPA (Crazy Alboz)
Serjozisht me vjen shum keq per kete shkeputje , por RL mbi te gjitha .
Sezoni eshte sezon keshtu qe e kam te pamundur .
Jo vetem kjo por nje arsye tjeter eshte sepse ndimat qe une premtova ishin goxha te larta edhe nuk e kreva si duhet kete detyre .
Keshtu qe ju lutem te me falni edhe shpresoj qe pasardhesi tjeter te jete i denje per te udhehequr kete Njesi.

SPA PER JETE Cerciz.Topulli (Klitoni92)
 

Comentarios

Dible21
Dible21 Día 1,899, 11:00

o/ Sezoni mbetet sezon xDD
Shih shkollen dhe rl se SPA dhe loja ktu do jen!!

samenamenonameless
samenamenonameless Día 1,899, 14:25

hahah edhe cercizi ka provime .. suksese ne provime plak se te tjerat vijne me rralle

Crazy Alboz
Crazy Alboz Día 1,900, 23:23

rri pa marak vlla se ska problem sa te kemi nj teritor kthehem una ne shqiperi. Edhe kush don me qen commander i SPA-s te me dergoj message edhe do shikoj kush eshte ma i arsyeshem per commander.

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.