Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

Priešrinkiminis interviu su Nutzz ir Udra.

Día 1,902, 13:36 Publicado en Lithuania Lituania por 1salakahs1

Brangūs eLietuvos piliečiai,

Gal norėtumėt paklausyti muzikinio fono?Atėjo dar vieni Prezidento rinkimai, vasario 5 dieną pirmaisiais smuikais juose gros Nutzz, už kurio nugaros stovi Lietuvių Nacionalistų Partijos ir Solidarumo atstovai, ir Udra, kurį remia Lietuvos Laisvės Sąjunga, Lietuvos Tėvynęs Sąjunga, Lietuvos Moderatų Sąjunga. Abu kandidatai maloniai sutiko atsakyti į kelis klausimus.

Palyginimo klausimai:
1. Ankstesnė patirtis: Kariuomenėje, Ekonomikoje, Politikoje ir vyriausybėje, Vidaus reikaluose, Užsienio reikaluose.
2. Tikslai tapus Prezidentu: Kariuomenėje, Ekonomikoje, Politikoje ir vyriausybėje, Vidaus reikaluose, Užsienio reikaluose.
3. Tavo stipriosios asmeninės savybės, kurios padėtų tau ateinantį mėnesį tvarkantis Prezidentūroje.
4. Kuo esi geresnis už savo konkurentą?
5. Baigiamieji žodžiai.

Nieko nelaukę pradėkime.Nutzz - Ankstesnė patirtis:

Kariuomenėje: Ilgalaikis LK Vadovybės narys, ne kartą ir ne du dalino tankus tautiečiams.
Ekonomikoje: Patirties neturi, bet šiuo metu ir ekonomikos modulis nerastas 🙂
Politikoje ir vyriausybėje: Pusantros kadencijos eLietuvos prezidentas, daugkartinis URM, pastovus Seimo narys, ilgą laiką vadovavo ABC aljansui.
Vidaus reikaluose: Yra tekę dirbti vice CP Migo kadencijos metu.
Užsienio reikaluose: Budamas URM įvedė teminių ataskaitų reformą, tai atgaivino ir pagerino URM įvaizdį, tai padėjo tirti užsienio šalių nuotaikų pokyčius. Parašė ABC Chartiją – pagrindinį ABC dokumentą, reglamentavusį Aljanso veiklą. Prezidentaujant vienas didžiausių pasiekimų buvo taikos su Baltarusija sudarymas.


Udra – Ankstesnė patirtis:

Kariuomenėje: 2 mėnesius LK Tarybos narys, taip pat tankų dalintojas ir mūšių koordinatorius. Šį mėnesį CoT aMC (Assistant Military Commander)
Ekonomikoje: Tokia pati situacija kaip ir pas konkurentą 🙂
Politikoje ir vyriausybėje: LLS PP x3, Seimo narys x7, vSP, Teisėjas CoT teisme, Užsienio Reikalų Ministras x2, Vidaus Reikalų Ministras x3, vVRM x3
Vidaus reikaluose: Būdamas VRM ir vVRM buvo atsakingas už pilietybių suteikinėjimą, auditus, kuravo TG dotacijų projektą. Parašė VRM statutą.
Užsienio reikaluose: Jam būnant URM buvo pasirašytas prieštaringai vertintas Res Publica paktas. Turi patirties derybose, kontaktų aplinkinėse šalyse bei sąjungininkėse. Atstovauja Lietuvą CoT.Nutzz –Tikslai tapus Prezidentu:

Kariuomenėje: Svarbiausias tikslas – kuo greičiau užbaigti LK reformą, jo žodžiais pagrindai jau yra, bet reikia šlifavimo.
Ekonomikoje: Dabartinio ekonominio modulio sąlygomis rimtų reformų įvykdyti neįmanoma. Viskas remiasi į gyventojų skaičių, ties kuriuo kandidato žiniomis jau yra dirbama .
Politikoje ir vyriausybėje: Didelių pokyčių nežada.
Vidaus reikaluose: Jei organizacijų klausimas užsitęs iki kitos kadencijos, stengtis kuo greičiau viską sutvarkyt.
Užsienio reikaluose: Suorganizuoti TW.


Udra – Tikslai tapus Prezidentu:

Kariuomenėje: Toliau reformuoti LK, nes tai per ilgai tęsiasi.
Ekonomikoje: Bandys išnaudoti visas galimybes, bet tai nepriklauso nuo jo. Viskas Plato rankose.
Politikoje ir vyriausybėje: Jeigu bus išrinktas, stengsis nesivelti į skandalus, bus visiems teisingas. Bandys suteikti daugiau galios Seimu bei piliečiams.
Vidaus reikaluose: Galimas baby-boom. Pabaigti reikalus su organizacijomis.
Užsienio reikaluose: Svarbiausiais prioritetais įvardina pagalbą sąjungininkams ir ryšių gerinimą.Nutzz – Asmeninės savybės, kurios tau padėtų ateinantį mėnesį

Save įvardina kaip kompromisų žmogų. Visada stengiasi rasti aukso viduriuką, taip pat yra sąžiningas, bei to reikalauja iš kitų.


Udra – Asmeninės savybės, kurios tau padėtų ateinantį mėnesį

Visada ieško kompromiso, yra optimistas ir optimalistas, turi loginį mąstymą ir “šaltus nervus”Nutzz – Kuo esi geresnis už savo konkurentą?

Savo pagrindiniu privalumu įvardina tai, kad jau buvo eLietuvos Prezidentas ir žino ką tai reiškia. Taip pat, Nutzz nuomone, jis turi šiek tiek daugiau patirties ir pačios Vyriausybės veikloje.


Udra – Kuo esi geresnis už savo konkurentą?

Nemanau, kad esu geresnis už Nutzz. Aš jį gerbiu, bet manau, kad šiuo metu aš galiu atnešti daugiau inovacijų ir energijos nei jis. Manau, kad prie jo reformos tik prisloptų, o jas, manau reikia kaip tik skatinti.Nutzz – Baigiamieji žodžiai:

Telaimi geriausias!


Udra – Baigiamieji žodžiai:

Telaimi verčiausias!Dėkoju abiems kandidatams už atsakymus.

Palyginimo apibendrinimas:

1. Ankstesnė patirtis: Abu kandidatai turi sukaupę didelę patirtį. Mano nuomone, Udra turi daugiau patirties vidaus reikaluose, o Nutzz – užsienio. Nutzz jau yra buvęs Prezidentu ir žino visas subtilybes, bet Udros patirtis šviežesnė.
2. Tikslai tapus Prezidentu: Abu kandidatai svarbiausius tikslus pateikė tuos pačius: LK reformos užbaigimas, galutinis organizacijų klausimo išsprendimas. Udra akcentuoja pagalbą sąjungininkam, o Nutzz tikisi surengti TW.
3. Asmeninės savybės. Abu kandidatai pasižymi tinkamom savybėm dirbti šį darbą.
4. Kuo esi geresnis už savo konkurentą? Nekomentuosiu, kad išveng asmeniškumų.
5. Baigiamieji žodžiai. Lygiosios. Kandidatai išsiskiria taikiai.


Abiejų kandidatų kortos atverstos ant stalo. Kuris laimės – spręsti jums. Man belieka palinkėti abiems kandidatams didžiausios sėkmės.

Šiam kartui tiek.

Pagarbiai,
1salakahs1.

 

Comentarios

BlMBA
BlMBA Día 1,902, 13:41

v

iPSiArt
iPSiArt Día 1,902, 13:43

o7

Povilas1989
Povilas1989 Día 1,902, 13:47

V

Nutzz
Nutzz Día 1,902, 13:47

o/

Udra
Udra Día 1,902, 13:54

o7

Sharass
Sharass Día 1,902, 13:56

o7

malfame
malfame Día 1,902, 14:07

o7

Adolf.H
Adolf.H Día 1,902, 14:20

tegul nugali draugystė \o

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Día 1,902, 14:24

Už riešutus! Už Nutzz!

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Día 1,902, 15:24

v

Funnyte
Funnyte Día 1,902, 15:47

Vote, įdomus palyginimas gavosi.

Evil Rudolph
Evil Rudolph Día 1,902, 22:23

shakalai, tai kada į seima?

1salakahs1
1salakahs1 Día 1,903, 23:35

Galvoji taip imsiu ir atskleisiu. x_X Good luck, Sherlock.

neriustLT
neriustLT Día 1,903, 00:44

vote

Tautis_LT
Tautis_LT Día 1,903, 01:00

geras straipsnis, dėkui ; )
jei praeitą sykį buvo abejonių už ką balsuot, tai šiuose rinkimuose nuo pat pradžių viskas aišku - tik už Udrą!
Nutzz patirtis kažkur toli toli (nebent kažko nežinau?), kai Udra dirba čia ir dabar ir jau pakankamai ilgai. LK reforma. Taip, abiejų žodžiai panašūs, bet prasmė ko gero skirtinga. Paskaitykite atidžiau. Nutzz tikslas reformą užbaigt, o Udros toliau reformuot(paskubinant procesą), gal tai tik Nutzz nepatirtis reiškiant mintis arba mano paranoja (😃), bet amanu Nutzz priimtinesnė sena LK tvarka, tad prie jo visi pokyčiai gali būti tiesiog pamiršti ir reforma tiesiog numalšinta.
Visa kita jau ne taip ir svarbu, nes abu daug maž pasisako už tą patį, TW pažadas tėra pigi korta pritraukti LT karų pasiilgusių rinkėjų dalį.

prognozuočiau 60:30 Udros pergalę (10% paliekant marginalams)

LS HQ
LS HQ Día 1,903, 01:06

Klausimas Nutzz. Jus kolega dabar esate komisijoje LK, taciau is jusu nei pasisakymu nei iniciatyvos tam chate LK reformuojant per 2sav nemaciau(trecia sav paciam man jau atsibodo ten spam skaityt:) ). Kodel manot, kad jums tapus CP, si reforma stebuklingai ims ir pati pasidarys?

Udrai adekvatus klausimas. Jau planu reformuojant Lk kad reikai girdejau ir is Arius bei kitu, bet iskyrus statutu rasymus realiu planu, pasiulymu nesulaukta ne vieno tik pazadai pazadai ir viskas.. Naudojamasi realei LS bagazu, nevyniosiu i vata, tiek DC planu dar gruodzio menesio senu rasytu, tiek Bi savanoriska iniciatyva, uz ka jis net kritikuojamas. Kodel Lk reforma turi ir uzsiima realei LS, nors mums tas Lk kaip suniui penkta koja o ne tie zmones kas turetu? Kaip zadi keisti tai ir optimizuot Lk reformos pagreiti?

auris0
auris0 Día 1,903, 01:15

o7

TheUnit pararam
TheUnit pararam Día 1,903, 03:41

norejau rasyti komentara, bet paskaiciau kitus, ir Tautis isreiske mano mintis. Riesutas ten pries kelis metu kur yra buves, tai dabartinemis aplinkybemis tai yra 0. Udra sukasi toje virtuveje pastaruoju metu ir tikrai turi reikiamu ziniu ir patirties tiek aljanso, tiek vidiniuose reikaluose zymiai daugiau uz oponenta. Na bet cia pas juos ziuriu labai populiaru zaisti istorija, tarybas kariuomenes sudaro zmones neturintis nieko bendro su kariuomene, esantys tik todel kad kazkada kazkur kvapniai pagadino ora.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Día 1,903, 06:00

"Mano nuomone, Udra turi daugiau patirties vidaus reikaluose, o Nutzz – užsienio."

Šitas nužudė xDDD

1salakahs1
1salakahs1 Día 1,903, 06:33

Vienu idiotu mažiau.

Tautis_LT
Tautis_LT Día 1,903, 07:28

Šakalai, šiaip tai toje vietoje tu tikrai suklydai : ) Udra gi URM dirba pastaruosius kelis mėn. o dariukas...na bet bent stengeisi objektyvus pabūt : D

Nutzz
Nutzz Día 1,903, 07:55

Giedriau, savo iniciatyvą parodžiau pildydamas Bimbagalvio anketą. Beje jei gerai atsimenu ją tikrai ne daug kas pildė. O spamint ginčinantis dėl to kas teisesnis ar geresnis aš asmeniškai neturiu jokio noro.

Serminatorius II
Serminatorius II Día 1,903, 08:04

"Parašė ABC Chartiją – pagrindinį ABC dokumentą" - Triochala.

Nutzz
Nutzz Día 1,903, 08:08

Duodamas interviu parašiau, kad su tavo pagalba. Bet čia jau Šakalo reikia klaust kodėl tą vietą ištrynė.

gliookas II
gliookas II Día 1,903, 08:10

Na, obketyvumo delei reikia pastebeti, kad dariuko kaip urm nuopelnai siejami tik su ambasadoriu ataskaitomis, kuriu nauda reikia persvarstyti. Chartija, kuri nieko neleme, buvo nereikalinga ir galu gale privede prie ABC zlugimo.

Apie Udra galima pasakyti tiek, kad zmogus randa kompromisa bendraujant su visais ir tuo paciu metu tyliai dirbt savo darba be nereikalingu draskymasi.

Serminatorius II
Serminatorius II Día 1,903, 08:10

Na irgi ne tiesa. Aš pirmasis parašiau ABC chartiją, tik dėl Latvijos CP neaktyvumo ji nebuvo priimta. Jūs ją patobulinote, prirašėte visokiu tralivali bet pagrindas taip ir liko mano parašyta versija :}

Nutzz
Nutzz Día 1,903, 09:16

Slobotke, kad aš viso labo gavau gal 7 teiginius tavo parašytus. Ganėtinai apstrakčius, mano galva.
Gliookai, privedė tikrai ne chartija, kuri kaip tik vertė šiek tiek šiknas krutint Latviją ir Estiją, bet būtent tų šalių neveiksnumas. Jei ji jau būtų buvus tokia nereikalinga, jos niekas nebūtų laikęsis jau po poros mėnesių. O nori pasakyt aš labai kažkur drabstausi? : ))

Serminatorius II
Serminatorius II Día 1,903, 11:13

Dėja, buvo 13 teiginių apibrėžiant pagrindines ABC BC veiklą, rinkimus, nušalinimą ir apskritai ABC chartiją. O, kad iš svarbiausių teiginių išspaudei dar ir visokio kitokio bieso tai čia jau plojimai Tau, reikia dar turėti fantazijos tokiom nesąmonėm 🙂

Udra
Udra Día 1,903, 12:00

GW, plačiai į reformą dar nesigilinau. Bet, kaip ir sakei LS padarė didžiausią dalį darbo ir berods aktyviausiai siekia šios reformos. Na žmonių dirbti nepriversiu, bet galima ieškoti būdų kaip esamą darbą įgyvendinti. Manau einant mažesniais žingsniais ir įgyvendinant ją po truputį būtų lengviau, nei viską suruošti vienu kartu ir, kas beje sunkiausia, sudernti su visais. Dėl mažesnių dalykų lengviau susitarti, o kaip žinia visumą sudaro smulkmenos.

Akviliutte
Akviliutte Día 1,903, 15:08

Na palinkesiu abiem sekmes, nes abu kandidatus vertinu ir palaikau, todel sekmes abiem ((((;

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.