Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

Pa stresë dhe nervoz ju lutem sepse 'Është vetëm një LOJË' ...

Día 1,903, 11:35 Publicado en Albania Estados Unidos por LioneX aKa MeDzeLi


JU LUTEM pak na kanë mërzitur LOJËN ADMINISTRATËR, dhe pakëz zgjedhjet PRESIDENTCIALE , ka ardhur koha pakëz për FUNNY ...

Ju lutem mos u prekni asnjë, sepse thjeshtë e kam bërë për ARGËTIM ...
VAZDHDOJM ... 😃:D:D

PRESIDENTI LABERN pas propozimit NE - SERBINË


Në ato momente kur pa që 'LIDHJA E ARBËRIT' u ngrit mbi 100 ANTAR dhe morrën 25% në zgjedhjet parlamentare : RILINDASI :


Si ndihej PEYONI kur pa se nuk ka KUNDËRKANDIDAT për CP 😃 ... +

SIMPSONAT në atë moment :


UJKU DUKE U LARGUAR NGA LOJA :


UJKU DUKE U KTHYER nga rrug'timi për të kandiduar për CP :

DARDANH në atë moment :

FYTYRA e PEYONIT :

SIMPSON FAMILY :

LILO, JONKASTRIOTI dhe USHTRIA E TYRE të gëzuar (siq i ka fal zoti 😛 ) jashtëmase :

KUR UJKU BËRI thirrje për ta votuar për CP :

AI MOMENTI kur ALTINKS(AMATHOS) prezanzon shokun e tij për CP para popullit 😃

PEYONI pasi lexoji :

UJKUT i kërset TRURI :


NDËRKOHË KUSHTRIMZZ : si duket i vjen fundi i qeverisjes 4 - 6 mujore të posteve të qeverisë 😃


PIKACHUKU duke komentuar në artikut e kundërkandidatëve :

NAPOLEON54 me KIRS-HASËN për zgjedhjet PRESIDENTICALE :


P.S : Si breshkë e kam paraqitur NINO54 , ndërsa Ai mbi KRIS-HASA 😃
2nd P.S : e pata fjalën si P.SH Kris HASA mbështet PEYONIN , ndërsa NINO ka të sigurt MoFA-n tek UJKU 😛

( HAJGARE )


JU LUTEM MOS U NXENI sepse e kam bërë për të qeshur dhe asgjë tjetër ....
Dhe tek e fundit : ' ËSHTË VETËM NJË LOJË 😉 '


RROFTË SHQIPËRIA 😛
 

Comentarios

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Día 1,903, 11:56

LEXO dhe heq STRESin !
V + SHOUT :http://www.erepublik.com/en/article/-2206651/1/20

albAngel
albAngel Día 1,903, 12:13

hahahahahahahahahah share direkt hahha

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Día 1,903, 12:15

AHAHAHAHAHAHAHAH i vetmi gabim ne kete artikull eshte fytyra e Peyonit 😃 e kam pare live ka qene me skandaloze kure e mori vesh 😛 (bej shaka )

Kurse altinin nuk ke per ta pare kurr aq serjoz sa ti e une te jemi gjall 😃

Per ujkun NO KOMENT o7


Sa me shum artikuj te tille se na e kane merzit lojen 😃

Rorschach C
Rorschach C Día 1,903, 12:15

shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume artikulll fantastik big vote and shout

CYANlDE
CYANlDE Día 1,903, 12:22

hahahahhahahahhaha po fort

Dardan N81
Dardan N81 Día 1,903, 12:22

hahahahahhahahaahhahahahahahah

Andiroid
Andiroid Día 1,903, 12:28

hahahahaha Big Vote

Artikull fantastik, I modh je vlla ; )

Crazy Alboz
Crazy Alboz Día 1,903, 12:29

Number One 😃

The Gunnerss
The Gunnerss Día 1,903, 12:32

hahahhahahahahahahaahah

almay
almay Día 1,903, 12:33

hahahhhha v sh

RadeciVV
RadeciVV Día 1,903, 12:34

hahahaahhahahahaah votee

ujku76
ujku76 Día 1,903, 12:41

Ooooo Zot sa kom qesh. Me kane dal lot prej syve.

Mos vdeksh kurre!

Skenerbeuu
Skenerbeuu Día 1,903, 12:46

hahahahahahah gjithmon te pregaditur bravoo

AqifPasha
AqifPasha Día 1,903, 12:50

This is funny.. 😃:D:D

GUARD 92
GUARD 92 Día 1,903, 12:51

hahahhahahah V+SH

mikeli4free
mikeli4free Día 1,903, 12:56

thumbs up !!!! pune e bukur !!!

samenamenonameless
samenamenonameless Día 1,903, 12:57

nje nga te paktat gjera qe mkan bere te qesh sot
vote vote vote vote vote

MDejzi
MDejzi Día 1,903, 13:02

Hajde nje big vote 🙂 e u gezofsh me nje egrua 😛

illegal name002
illegal name002 Día 1,903, 13:08

o kujna ja pasna dhon all he kuku per mu 😃

Xharau97
Xharau97 Día 1,903, 13:17

Duhen me shume artikuj argetues si keto pasi ne fund te fundit eshte thjesht nje loje per argetim 🙂 V+S

tori01
tori01 Día 1,903, 13:18

vote

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Día 1,903, 13:19

Ju kërkoj falje gjithëve për ' HAJGARËN ' si :

UJKU , PEYONI , LABERN , RILINDASI , LILO, JONKASTRIOTI dhe USHTRIA E TYRE , AMATHOS
PIKACHUKU, KUSHTRiMZZ, NINO54 dhe KRIS HASA : P

MOS HARRONIËSHTË VETËM NJË LOJË : )

Stealth Fighter
Stealth Fighter Día 1,903, 13:20

😛
e madhe fare
bo edhe nai tjeter pas zgjedhjeve 😛

Snooop Lion
Snooop Lion Día 1,903, 13:39

keni harru:
The Simpons Family All Right Reserved C.

te lutem beje edhe nje per mua 😃

Rilindasi
Rilindasi Día 1,903, 13:46

Më paske kthy fytyrën e para 20 viteve.

Pleuratuss
Pleuratuss Día 1,903, 13:48

ahahahahah bravo 🙂

EFALB
EFALB Día 1,903, 13:57

Hahaha Vote

Boom3ranG
Boom3ranG Día 1,903, 13:58

Brravo artikull i mir

kushtrimzz
kushtrimzz Día 1,903, 14:11

V shum funny

btw edhe nese fiton PEYONi nuk do jem ne qeveri,mir e paske thene qenke i informuar : )

enzq
enzq Día 1,903, 14:17

hahahaha V

Viktor696
Viktor696 Día 1,903, 15:01

hahahahah V+S

marigona88
marigona88 Día 1,903, 15:08

hehehe koka fun ketu

donlaerto
donlaerto Día 1,903, 15:28

Labern ska bo ate fytyre, ka marre gold nga serbi per NE 😉 per te tjerat ahahahahahahaha

turbosala
turbosala Día 1,903, 15:30

v+s te gjitha jane te mira , por mua me pelqeu ajo e presidentit ahahhaah

Afrodita Mf
Afrodita Mf Día 1,903, 16:06

e qeshura permireson shendetin dhe humori eshte per inteligjentet, si per ata qe e bejne si per ata qe arrijne ta kuptojne.
V

Ardit Directory
Ardit Directory Día 1,903, 16:23

u te qifsha robt :;/

Arius argiri
Arius argiri Día 1,903, 16:36

V

drenovec91
drenovec91 Día 1,904, 02:57

V shume e fort..

LiLo1
LiLo1 Día 1,904, 03:41

Allied Force ka marr vendim qe je i denuar dhe ku te shohim do te qellohesh nga artileria jon ahahahahahha bravo tkan lezet kto lloj artikujsh

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Día 1,904, 08:26

hahhahaha edhe kermill me bere? hahah flm:P
vote

ILLYRIAN .PUNISHER
ILLYRIAN .PUNISHER Día 1,904, 09:51

hhahahahahha jeni fantastik 😛 respekte per te gjithe ata qe jane permendur ne artikull e mos e merrni per te keq se eshte shume fantastike 😁) hahahaha sa kam qesh

Zamo aka BigDamage
Zamo aka BigDamage Día 1,904, 10:10

hhahaha bravo vlla

KRIMIKO
KRIMIKO Día 1,904, 10:24

Bravo per frymen e artikullit, kjo eshte nje loje dhe qellimi eshte te argetohemi te gjith se bashku 🙂

V e madhe shtyp o/

alkedsh
alkedsh Día 1,904, 13:20

bukur V

Kthetra Alb
Kthetra Alb Día 1,904, 14:34

ahaha

CrazyAlboz13
CrazyAlboz13 Día 1,904, 14:43

hahahaahhaahahha bravo plako. VOTE

AFRIm GoGa1
AFRIm GoGa1 Día 1,904, 16:46

hahahah bravo bravo, shume artikull i bukur, V

DiegoIceAge
DiegoIceAge Día 1,905, 08:15

bravo ne kohen e duhur

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.