Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

Nii Vaikseks Kõik on Jäänud

Día 1,822, 14:18 Publicado en Estonia Estonia por Gta4pk
Parim lugemiseks koos muusikaga.

PS. Antud artikkel võib tekitada väga tugevaid emotsioone ning põhjustada isegi vaimseid traumasid. Lugemine omal vastustusel.

Täna on see päev kui võivad rõõmustada Gerdionud ja muud pudulojused, kuna käesolevaga annab Gta4pk teada, et ta lahkub lõplikult ja jäädavalt eRepublikust. Siiski pole põhjust väga kurvastada, ircust võite mind ikkagi leida!

Siiski tahaksin natuke rääkida pikemalt oma e-elust ning avaldada tänu inimestele, kellega koos mul oli au seda mängu mängida.

eRepublikuga liitusin ma 19. aprillil aastal 2009. Kahjuks ei jäänud ma seda mängu selleks hetkeks väga pikalt mängima, kuid siiski on meelde jäänud sellest ajast mingi Serbia ja Hiina action ning Sim Maatriksi nimi.

Taasavastasin ma eRepublikuga selle peale, kui ühes teises online-mängus reklaamis eRepublikut Homicida. Peale liitumist leidsin peagi end Eesti Liberaalsest Erakonnast, kus tollel hetkel olid mind vastu võtmas sellised eEesti poliitika suurkujud nagu Michael Holden, Krist0, mr. Neeger ja ka muud natuke vähemtähtsamad tegelased. Esialgu kujunes minu poliitikukarjäär ELEs suhteliselt lühikeseks kuna Kolmikliidu lagunemise tõttu lagunes ka ELE. Krist0 eeskujul läksin Eesti Autokraatsesse Parteisse, kus ma kohtusin Mikrouuni ja muude tegelastega nagu näiteks Jorma Norm. Sellel hetkel jäi aga koostöö Mikrouuni gängiga lühikeseks, kuna Krist0 läks taasülesehitama ELEt ning samuti ka mina. Sealt maalt algas ka minu suurem poliitikukarjäär.

Tehes koostööd Isamaaliiduga oli võimalik kohtuda selliste suurepäraste mängijatega nagu bbad, Teodor Ant, jhonnytk, ilmarsan ja atixs. Välja hakkas kujunema ka vastaspool, kelle juhtfiguurideks olid Mirko Adari ja Holger Baar. Kuna ELE ei mahtunud viie suurima partei hulka tuli päris mitu kuud käia valimistel kandideerimas Isamaaliidu ridades enne kuni kaks erakonda ühinesid Isamaalisteks Liberaalideks. Isamaaliste Liberaalide ajajärku jäävad ka märkimisväärsemad teod eEesti poliitikas. Olin esimest korda Valitsuses ja President, panin aluse militaarüksusel Leegion jne.

Varsti oli aga poliitika end minu jaoks ammendanud ning kui Mikrouun sõjast tagasi tuli oli just paras aeg moodustada eEesti parim partei - My Super Sweet Sixteenth Birthday Party on Friday.
Partei küll erilist mõjuvõimu ei saanud, kuid selle ircu kanal #rebeccablack sai mõnusaks ajaveetmise kohaks ning on seda siiani. MSSSBPFi ajal tutvusin veel selliste mängijatega nagu Viskaja ja Kerdni Kilegjan.

2 muusikalist šedöövrit Mikrouuni tervituseks: Pala 1 ja Pala 2

Üsna pea tuli ka idee asutada oma militaarüksus, milles ristiisaks sai Peedu. Pelmeenis sai koostööd tehtud varasemalt juba tuttavate endiste Eesti Natsionaaldemokraatliku partei liikmete Margooni ja Alberttiga. Kuna MU nõudis aga oma firmadele võimalikult suurt majanduslikku boonust tuli minna Poola, kus täiesti juhuslikult oli just relvaboonus 100%. See oli minu e-elu üks vaiksemaid perioode.

Ning olengi jõudnud oma jutustusega tänapäeva. Lisaks veel mõned nimed, keda tahaksin tänada suurepärase mängu eest aga, kes tekstist mingitel põhjustel välja jäid.
Margus Murakas, s33vald, Mrs. A, Estmx, Gerdionu, Renkas, Fukiku, erakles, Sir_Tonis2, estonian, SuperMar1o, ituura, Rafterman, exsxx, kjork, dm7, Kolv1k, MyBad, Elari Reili, Hensa, saxx, minasiin, truh, anettu.
Ja loomulikult mu lemmikvälismaalased: msntrph, ios, Gesert ja Mixliarder.

Kui keegi tunneb end puudutatuna, et teda mainitud polnud, ära muretse, ma tänan sind ka!

Oleks liiga klišeelik öelda, et need aastad, mis ma seda mängu mängisin olid väga huvitavad ja põnevad, aga kahjuks pean ma siiski seda tegema.

Lõpetuseks veel muusikat.

Alati Teie,
Gta4pk
 

Comentarios

exsxx
exsxx Día 1,822, 14:25

Essa

exsxx
exsxx Día 1,822, 14:26

Tessa

DobriBosanac Día 1,822, 14:27

Comentario borrado

NiederHaven
NiederHaven Día 1,822, 14:42

Voted

Hensa
Hensa Día 1,822, 14:51

Aidaa. Olid huvitavad ajad 😃

T6upull
T6upull Día 1,822, 14:52

õnnitlen! hea, kui keegi reaalsusesse tagasi läheb!

Viskaja
Viskaja Día 1,822, 14:56

Hea muusika.

R.Ott
R.Ott Día 1,822, 15:13

Võtsin siin mõned õlled ja tahaks nüüd teada sellest, et mis olid parteiga liitumise jaselles osalemise eesmärgid? Milline on olnud reaalne kasu erepile sellest ja kuidas järgmised uusmängijad võiksid käituda?

Gerdionu
Gerdionu Día 1,822, 20:10

Joo piima!

erakles
erakles Día 1,822, 21:08

Söö pelmeeni!

ilakott
ilakott Día 1,822, 21:26

Ah, ära seleta, sa ei suuda ilma eRepita elada!!!

Aga muidu edu, loodetavasti naased.

Näksi Rebecca Black'i!

Gta4pk
Gta4pk Día 1,823, 23:26

Ai kurja. Kuidas ma Ilakoti ara suutsin unustada..

jaars
jaars Día 1,823, 00:56

kuld ja lepalehed anneta vaeslastele 🙂

OliverMasin
OliverMasin Día 1,823, 01:00

gta ahju!

von baer
von baer Día 1,823, 01:18

aga minu mälestused gtaga on siiski ülemuse-alluva suhe, üks esimesi firmasid, kus pikemalt tööl sai oldud 🙂

Mr. Indigo
Mr. Indigo Día 1,823, 03:00

Kahjuks on sedasorti areng vähemalt hetkel siin mängus suht vältimatu, kui just supertank ei juhtu olema ja kogu aeg mõnda BH-d passima (isegi sellest saab siiber kusjuures). Oli tore kuni olid siin, eks peab siis nüüd kuidagi ilma hakkama saama 😕

õnn kaasa!

Kursis Kurenas
Kursis Kurenas Día 1,823, 10:18

V+S

Massive Media Mogul Project
http://www.erepublik.com/en/article/massive-media-mogul-project-2158182/1/20

CHAIN SHOUT

Uno Nisu
Uno Nisu Día 1,823, 13:59

Olgu muld sulle, lojusele, kerge.

kronor
kronor Día 1,824, 23:26

üheksateistkümnes komm ja kuussada neljakümne kaheksas vote : D dziizas. Ma ei usu et see paus sul eriti pikalt kestab, vbl esimese koolivaheajani ; ) Või nuuh, ok, ma tean, esimene on juba möödas, teiseni siis..... või maksimum suvevaheajani. Suvel hakkab raudselt igav ilma erepita, 6 kuu pärast siis uuesti.....

Raccoon Queen
Raccoon Queen Día 1,824, 23:49

elame-näeme!

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.