Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

Nauja privati politinė partija - LKzP(Bieber inside)

Día 1,902, 11:49 Publicado en Lithuania Lituania por TheUnit MoGoM

Sveiki!

2013.02.03 - įsiminkite šią pergalingą dieną!

Tai diena, kai eRepublik atsirado nauja partija Lietuvos KarZygių Partija (sutrumpintai LKzP). Be abėjonės - mes esame tie, kurių taip ilgai laukė eLietuva, mes esame tie - kurie bus tarsi Antrasis Mesijos atėjimas į šią apipinta melu ir niekšybėmis eŽemę. Manau nebūtina aprašinėti kokie mes šaunūs ir nerealūs, tą Jūs ir taip patys puikiai žinote, todėl nieko nelaukiant jums pristatysiu mūsų partijos Statutą.
1. Partijai gali priklausyti visi eLietuvos žmonės, nesvarbu ar jų odos spalva kitokia, ar gimtoji kalba ne lietuvių (privaloma kalbėti lietuviškai, be google translate pagalbos), ar labiau patinka vyrai, arba per atsitiktinumą moterys, ar šiaip mėgsta sudurti gala su galu, arbe ne tik su galu, galima savo gala sudurti su kuom nors kitu, malonesniu nei kitu galu...

2. LPzK Taryba sudaro komitetas ir etatiniai balsuotojai.
a. Etatiniai balsuotojai sudaro LKzP Vado surinktų kviestinių žmonių ir jam pavaldžių asmenų darbo grupę.
b. Komitetą sudaro exLKzP Vadai ir exPP nuo 2009 m., nesvarbu ar jie 2klikina, ar žaidžia aktyviai, ar iš viso metę jau žaidimą, tai NESVARBU ir jie privalės būti šiame komitete! Savavališkai išėjęs iš Komiteto narys yra pridedamas priverstiniu būdų į Komiteto pokalbių kambarį, siekiant išlaikyti stabilumą ir vidinę Komiteto atmosferą. Taip pat į komitetą įeina patarėjai ir stebėtojai pagal LKzP Vado pageidavimą. Kiekvienas naujai pridėtas Komiteto narys, patarėjas ar stebėtojas yra sutinkamas džiaugsmingu šauksmu “Hip-hop-hippi-hippi-hop!”

3. LKzP Vadas yra aukščiausias, standžiausias ir ilgiausias valdantysis organas partijoje, jam yra pavaldūs tuometinis partijos PP ir LKzP Taryba.

4. LKzP vado viena didžiausių atsakomybių yra LKzP tarybos
gynaveisliškumo palaikymas. Bet kokiu atveju LKzP taryboje turi būti išlaikyti nariai, išrinkti į šią struktūrą per pirmajį balsavimą. Šie nariai turi savotišką neliečiamybę, seriją intamų previlegijų ir balso teisių, kurias atimti nevalia. Įvykus išoriniams pasikesinimams į LKzP tarybos pirmykščius narius - LKzP vadas gina tarybą įvesdamas nepaprastąją padėtį. Nepaprastosios padėties sąvoka yra kintama priklausant nuo aplinkybių, o kovos metodai kare yra visi tinkami.

5. Partijos prezidentas (PP) neturi jokių galių partijoje, iškyrus mechaninius žaidimo elementus. PP yra hierarchiškai paklustantis LKzP Vadui partijos narys, paskirtas reikiamu metu:

• Iškelti CP kandidatūrą
• Patrvirtinti LKzP kandidatūras į Seimą
• Sudaryti pilnaverčio PP įvaizdį, siekiant neišsiskirti iš kitų eLietuvos partijų ir neleisti šioms pasekti LKzP pavyzdžiu ir nuvogti progresyvų ir šiuolaikišką partijos valdymo mechanizmą.
Taip bus partija apsaugota nuo PTO ar nesankcionuoto (nesuderinto su Vadu) PP keitimo.

6. LKzP tarybos balsavimas:
a. Balsuotojų balsai sudaro 50% viso balsavimo balsų, bet kadangi balsuotojus renka LKzP Vadas, todėl jau bus žinoma iš anksto, už ką balsuos visi balsuotojai. Balsuotojams dėl tinkamos kandidatūros bus pranešta pries 30 min. iki balsavimo pradžios raštiniu būdu bendrame nurodymų balsuotojams pokalbių kambaryje. Rekomenduojama pranešimo forma - liepiamoji nuosaka.
Todėl galima teigti, LKzP Vado balsas turi 50% visų balsų, kas lemia tik pusę balsavimo balsų, taip siekiant palaikyti demokratinę santvarką partijoje, o ir, atitinkamai, šalyje.
b. Komitetas lems taip pat 50% visų balsavimo balsų. Kadangi į komitetą gali LKzP vadas pridėti tiek patarėjų, kiek jo širdelė geidžia, ir šiaip pašalinių stebėtojų, rezultatas yra numatomas iš anksto, taip įgyvendinant praktinį kovojimo su galimais PTO išpuoliais metodą.

7. LKzP taryba kiekvienam LKzP Vado sprendimui gali pritarti arba susilaikyti. Jeigu taip nutinka, kad LKzP taryba nepritaria vado sprendimas, vadas dėl galimos valdzios krizės gali šalinti nepritariančius arba nesusilaikiusius Tarybos narius ir taip atstatyti teisingą rezultatą.

8. Tarybos daugumai atsisakant pripažinti LKzP Vado autoritetą ir teisėtą valdžią - yra įvedama ekstremalioji padėtis. Taip yra užkertamas kelias į PTO praktiniu kovos su galimais perversmais modulio įgyvendinimu. Esant ekstremaliajai padėčiai, Vadas tampa vienvaldžiu politiniu LKzP asmeniu, o Taryba yra paleidžiama.

9. LKzP turi turtą. Turtas yra sudarytas iš gautų vienu ar kitu būdu valstybinių lėšų. Partijos turtas yra naudojamas viešąjam Vado įvaizdžiui palaikyti, pagal proporciją “kuo daugiau q7 tankinių - tuo žodis svaresnis”. Pasikeitus bet kokiom aplinkybėms, Vadui, Tarybai, partijos struktūrai ar kitiems įmanomiems aspektams, nenumatytiems atvėjams ar kt. - Vado įvaizdžio ir autoriteto finansiniai įrodymai yra paliekami jo nuosavybėn.

10. LKzP vadas eis savo pareigas kol atsistatydins ir perleis postą įpediniui (vadovavimo trukme minimum 2 metai), juk pastovumas svarbiausia!

11. LKzP statutą rengė ir patvirtino ir turi teisę keisti esamas LKzP Vadas.Tikuosi jums patiko mūsų Statutas ir idiologija, todėl laukiam jūsų mūsų partijoje. Dėl stojimo prašome kreiptis:


LKzP vadas,
MoGoM


P.S Dar žaidime mūsų partijos nėra, nes nesugebėjom sukrapštyti 40g, bet artimiausioje ateityje (2savaičių bėgyje), ji tikrai bus!

 

Comentarios

Archi tektas
Archi tektas Día 1,902, 11:51

o7

Arnas.LT
Arnas.LT Día 1,902, 12:06

o7

ZygaLTU Día 1,902, 12:12

Comentario borrado

jabaslaja
jabaslaja Día 1,902, 12:13

o7 sudomino.

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Día 1,902, 12:14

[o,o]
""""""

EmuSV
EmuSV Día 1,902, 12:21

Nes tik MoGoM gali suprasti šį statutą o7

Funnyte
Funnyte Día 1,902, 12:32

Savavališkai išėjęs iš Komiteto narys yra pridedamas priverstiniu būdų į Komiteto pokalbių kambarį, siekiant išlaikyti stabilumą ir vidinę Komiteto atmosferą.

Išbandyta, labai fainas dalykas iš tiesų.🙂

TheUnit pararam
TheUnit pararam Día 1,902, 12:46

ir kur as tai maciau:))

Pridurkas
Pridurkas Día 1,902, 12:55

Ui ui ui KarZygys isizeide, kiek esu girdejes lengva kritika visiem i nauda ar as klystu?

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Día 1,902, 12:58

Sėkmės MesijOs belaukiant! Uraaaaaa!

neriustLT
neriustLT Día 1,902, 13:00

o7

Povilas1989
Povilas1989 Día 1,902, 13:04

Hehehe(: Labai gilu Albinai:) žėk nepaskesk, lauksim tavo naujos partijos dvieju savaičiu bėgyje;)

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Día 1,902, 13:09

Lk?

Nacionalistas
Nacionalistas Día 1,902, 14:35

Ir tokie asmenys siūlosi į vadovus Lietuvoje. Trolis ir lieka troliu, be trolinimo jis nelabai ką ir sugeba.

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Día 1,902, 14:38

nuomonė - http://youtu.be/p7NMsywVQhY

Aeternuslt
Aeternuslt Día 1,902, 18:48

TL;DR

axemas
axemas Día 1,902, 22:38

O kodel iskart pasiskelbei save partijos vadovu? Kodel be rinkimu?

Aj tiesa, gi uz tave niekad nieks nebalsuoja.

havajai
havajai Día 1,903, 23:58

reikėjo partijos pavadinime sukeisti raides vietomis ir būtų pats tas 🙂

LS HQ
LS HQ Día 1,903, 00:22

axemai kampo nepagavai:). Jei neklystu mogom LK statuta nuplagyjavo, sarzavo, tik kad partija uzvadino. Beje, kalbant bent apie praeita Lk statuta, tai cia yra 90% tiesos ir beveik visiskai su mogom nuomone sutinku cia. Tiesa dabar rengiamas naujas statutas:) jo kol kas baigtinio varianto dar neskaiciau, tik"juodrasti" Tikiuosi jis i LK-mogom panasus nebus:).

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Día 1,903, 03:25

"Ir tokie asmenys siūlosi į vadovus Lietuvoje. Trolis ir lieka troliu, be trolinimo jis nelabai ką ir sugeba."

Jei nezinai trolio zodzio reikmes, tai geriau nevartok, vien sito zodi pavartojant, neatrodai protingesnis.


"Giedrius-Wraith"

Matai kad kam sitas straipsnis yra skirtas, tas ir pyksta : )

axemas
axemas Día 1,903, 04:09

Giedrius-Wraith, as tai pagavau. Dėl to tokiam pačiam lygyje pakomentavau.

Evil Rudolph
Evil Rudolph Día 1,903, 05:48

Jei kada iš LTS išmes, žinosiu kur eit:)

eLietuvaite
eLietuvaite Día 1,903, 06:09

Sekmes su nauja partija, lauksim susikuriant.

beruus
beruus Día 1,903, 10:37

kita kart ka nors orginaliau

Lurk
Lurk Día 1,903, 22:18

giedriau cia tiesos yra koks 1% o ne 90% nes viskas iskraipyta i troliams geriau tenkinancias puses.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Día 1,904, 01:30

Lurk, kaip bebutu gaila, bet cia parasyta 99% tiesos.

axemas
axemas Día 1,904, 02:19

Kas daugiau, jei ne pats savo straipsni 99% įvertinsi.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Día 1,904, 02:27

axemai, skaudu kad pats ieini i tuos zmones, apie ka cia aprasiau?

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.