Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

LNP dėkoja aktyviausiems

Día 1,707, 16:03 Publicado en Lithuania Lituania por PerkunasSveiki visi,

Lietuvos Nacionalistų Partija informuoja, kad grupė aktyvių senbuvių partijoje įsteigė fondą, siekdama paskatinti aktyvius partijos narius dirbančius partijos ir/arba valstybės labui.

Fondas nėra alternatyva valstybėje veikiančiai algų, premijų ar paskatinimų sistemai. Tiesiog manome, kad bet kurios sistemos nėra tiek tobulos, kad įvertintų visus žmogaus nuopelnus, ypač kada dalis darbų gali būti nematomi didžiajai daliai žaidėjų, tačiau yra pakankamai svarbūs, o kartais ir lemiantys jei ne visos eLietuvos, tai bent atskirų valstybės įstaigų arba mūsų partijos pažangą.

Tuo pačiu norime parodyti kokiais asmenimis didžiuojamės ir ką mes galime parodyti siektinu pavyzdžiu tiek partijos nariams, tiek ir visiems žaidėjams. Ir kartu norime investuoti į aktyvius žaidėjus – patį didžiausią Lietuvos turtą, nes ne pinigai ar auksas lemia mūsų Lietuvos sėkmę, o būtent ta mažumą aktyvių žmonių, atliekančių svarbius darbus - dieną naktį „mirkstančių“ IRC ir skype chatuose, komunikuojančių su sąjungininkais, koordinuojančių karo veiksmus, dalinančių tankus, organizuojančių kultūrines akcijas, rašančių straipsnius, mokančių naujokus, ir atliekančių daug daug kitokio darbo, kuris nebūtinai visada lieka pamatytas ir įvertintas, bet jo dėka gyvuoja Lietuva. Todėl kol turime aktyvių narių mes mažiau galime jaudintis „o kas atsitiks, jei...“ Mes turime tuos žmones, kurie gali pasirūpinti Lietuva, nesvarbu kas jai nutiktų. Mes gerbdami senbuvių nuopelnus ir jų reikšmę tuo pačiu siekiame padėti atsiskleisti ir užaugti naujai lyderių kartai, kuri užtikrins pažangą.

Todėl mes siekiame, kad tokių žmonių būtų kuo daugiau, nes kartu mes galim daug – mes ir mūsų idėjos, svajonės, pastangos ir darbai. Visa tai kas yra padaroma visų eLietuvos piliečių labui, kažin ar gali būti išmatuota ir įvertinta pinigais ar bet kokiu turtu. Tačiau mes nesiekiame matuoti, vertinti ir lyginti, nes nesame auditoriai.

Tik norime pasakyti nuoširdų „ačiū“ nuo Lietuvos Nacionalistų Partijos ir įteikti kuklią dovanėlę, kuri, tikimės, galbūt padės įsigyti ką nors ir tuo nors truputį pasirūpinti Jumis atlyginant už tas sugaištas dienas ir naktis, kurias praleidote rūpindamiesi kitais.

Todėl dėkojame šiems mūsų nariams ir skiriame jiems po 5 tūkst. Lt

Akviliuttei – už prikeltą iš numirusiųjų Kultūros ministeriją ir gausius konkursus, atgaivintą eRespublik radiją, už tankų dalinimą ir daug kitų svarbių darbų...

Dariukui – kovų koordinatoriui, kuris taip pat ateina pagelbėti ir URM, organizuojančiam ambasadorių darbą. Nors tik dalis jų darbo yra matoma žaidėjams, šis žmogus rūpinasi, kad jūs kuo daugiau apie juos sužinotumėte;

DJPacuk, URM ministrui, kuriam vadovaujant net ir vasaros metu ministerija dirba visais frontais, o jis pats niekada neatsisako padėti ir kitiems viskuo kuo gali, pradedant tankų dalyba, baigiant svarbiausiais valstybės reikalais.

Dunz – URM viceministrui, taip pat LK vado pavaduotojui už aktyvumą

Lariox - už vadovavimą KAM, derybas su esamais ir potencialiais sąjungininkais, pagalbą URM ir mūsų ABC draugams

Lurk - TR vadui už tai kad TR saugyklos visada užpildytos tankais, o TR logistai visada pasiruošę vykdyti tankų dalinimą

Money_Boy – už nenuilstamą tankų dalinimą, buvimą vienu darbščiausių VRM auditoriumi

ZygaLTU – už darbą KAM, užsienio politikoje, vadovavimą ABC karinėms pajėgoms, iniciatyvą ir pagalbą kitose srityse, ir galų gale – vadovavimą valstybei.

LNP partijos vardu dėkojame šiems žmonėm už jų darbą, pasiaukojimą eLietuvos vardan. Kas būtų, jei ne Jūs? Juk nenorime papulti į tokią pačią situaciją kaip kaimynai, kur nėra aktyviųjų, tik visi riejasi tarpusavyje. Už LNP, už dirbančius žmones, už Tautos vienybę! 

Comentarios

ZygaLTU
ZygaLTU Día 1,707, 16:07

Už LNP, už dirbančius!

Akviliutte
Akviliutte Día 1,707, 16:14

Tai vat Aciu uz ivertinima ir ne karta esu sakiusi, jog uzkaskim karo kirvi ir vienykimes. Aciu uz si straipsni 😘

iPSiArt
iPSiArt Día 1,707, 16:15

o7

pokstasq
pokstasq Día 1,707, 21:52

o7

Tadeush Kosciushko
Tadeush Kosciushko Día 1,707, 22:21

Vote!

Magnus Dux
Magnus Dux Día 1,707, 22:49

o7

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Día 1,707, 23:05

o7

Gedas40
Gedas40 Día 1,708, 00:01

o7

Dunz
Dunz Día 1,708, 02:01

o7

DrMonte
DrMonte Día 1,708, 02:04

o7

gliookas II
gliookas II Día 1,708, 03:08

as ziuriu pacuku niekas nesididziuoja...

gliookas II
gliookas II Día 1,708, 03:08

ir ipsiartu nesididziuoja

gliookas II
gliookas II Día 1,708, 03:09

o jau apie kitus, ant kuriuo visa partija padejusi tai isvis kalbos ner

gliookas II
gliookas II Día 1,708, 03:09

vienzo, pereikit i kitas partijas, nebutinai i mano, ten jus labiau vertins

Povilas1989
Povilas1989 Día 1,708, 03:38

Nebelok savo medum teptu, gyvates liežuviu gliookai. Gali vėl maut į kokia priešiška Lietuvai valstybe, nes tik destrukciją kelti ir moki.

Didžiuojuosi, kad esu lietuvis! Didžiuojuosi, kad esu nacionalistas! Didžiuojuosi, kad priklausau LNP!

P.S. Labai graži lietuvaite, atgaiva:)

kriste ir darius Día 1,708, 04:34

Comentario borrado

Dunz
Dunz Día 1,708, 05:06

kid'e, nejaugi taip pavydi, kad kiti dirba ir gauna už tai algą?

iPSiArt
iPSiArt Día 1,708, 05:07

gliookai, nepavydėk 😉 Užsiauginsi ir tu jaunimo pas save partijoje jei dėmesio centre pagaliau bus ne postų sau medžioklė "ex... x10, ex ...x5" , o bus suteikta galimybė pasireikšt ir kitiems... Mes tokias sąlygas sudarom, todėl per metus LNP parodė būrį naujų lyderių, kurie atsiskleidė valstybės darbe. Pabandyk ir tu, nes nepadaręs turėsi partiją kaip TSKP Politbiurą kurios priekyje būsi kaip Brežnevas - ordinai ant krūtinės netelpa, o užsistovėjęs vanduo - prasta parfumerija...

Perkunas
Perkunas Día 1,708, 13:50

Ačiū gliookui už vertingą pastabą. Per nesusipratimą iš tikrųjų pamiršome paminėti DJPacuk ir jam padėkoti. Klaidą ištaisėme ir už ją atsiprašome. o7

PetrasVykintas
PetrasVykintas Día 1,708, 14:21

o manes i LNP partijos chata nesugebejo tris savaites ikelt, tai gavau atgal gryzt i LLS.

TheUnit GaaN
TheUnit GaaN Día 1,708, 21:47

Už imikus!

ZygaLTU
ZygaLTU Día 1,709, 07:23

GaaN, neturi ką veikt tai nusipezi kur tik randi kokį straipsnį? : )

auris0
auris0 Día 1,709, 13:01

o7

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.