Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

Kandidatas į Prezidentus - Udra

Día 1,902, 12:53 Publicado en Lithuania Lituania por Udra

Sveiki!

Prabėgo 2 mėnesiai ir vėl jums rašau. Keliu savo kandidatūrą į eLietuvos Prezidento postą!

Patirtis
Paskutinius 2 mėnesius vadovavau Užsienio Reikalų ministerijai. Teko nemažai bendrauti su aljanso narėm ir pareigūnais, kaimyninėmis šalimis, bei šį mėnesį teko būti aljanso karinio vado (MC) asistentu. Prieš tai tris mėnesius teko vadovauti Vidaus Reikalų ministerijai ir dar tris būti viceministru, teko audituoti visas ministerijas tad su jų darbu esu gerai susipažinęs. Domėjausi kitais vidaus reikalais, prižiūrėjau pilietybių suteikimą, kuravau ir dalinau dotacijas. 7 kadencijas Seimo narys ir nemažai kitų žemesnių pareigų.


Komanda

KAM - M’anvydas
Žmogus išmanantis savo darbą ir puikiai jį atliekantis. Darbštesnį žmogų kaži ar pavyktų rasti. Šio žmogas patikimumą pastebėjo ir patvirtino jau ne vienas ir ne du asmenys. Nieko daugiau ir nereikia.


URM -miestiete
Panelė, kuri visiems žinoma savo iškalba ir diplomatiniais sugebėjimais. Šioje ministerijoje jį problemų tikrai neturės, o su šitokia charizma visa ministerija sužydės. Skirdamas ją į šį postą aš neabejoju, kad ji įpūs naujų vėjų į URM struktūrą, o diplomatiniai santykiai su sąjungininkais bus kaip niekada aktyvūs ir asmeniniai, kas, žinoma, turi labai daug privalumų.


VRM - pantera7
Ilgametė ministerijos vadovė, puiki Vidaus Reikalų ekspertė. Piliečių informavimas ir visų ‘galų’ susekimas jai vienas juokas. Jos auditų bijo visi ministerijų darbuotojai, o žaidėjai su nekantrumu laukia.


NM - freshass
Naujokų reikalai šiam žaidėjui vienas malonumas. Puikiai savo darbą atliekantis freshass tęsia darbus ir toliau. Naujokai - laikykitės!


KM - Malfame
Trečioji panelė, kuri savo išmone nenusileidžia pirmosioms. Kultūriniai reikalai šiai žaidėjai vienas malonumas. Liūdna tikrai nebus.

Apie kiekvienos ministerijos atskirus planus prašysiu pranešti ministrų (-ių) pirmąjame savo straipsnyje, tad čia nesiplėsiu.

Planai
Karo turbūt nebus. Dabartinė situacija rodo, kad aplink mus galimų karo oponentų liko tik Švedija, o ją dabar trins ir trins ilgam. Rusai ruošiasi stojimui į CoT, o ir TW jiems neidomūs. Tačiau bandysim čia padirbėti ir susitarti dėl kelių mūšių. Ar rytuose ar vakaruose, bet pramankštinti tankų ratus mano prioritetas.

Iš karo seka ir ruošiamas BabyBoom’as. Pavykus suorganizuoti karą būtų pradėta vykdyti programa, kuri gali smarkiai padidinti mūsų žaidėjų skaičių. Naujokų ministerija jau ilgai ruošia šį planą ir jei pavyks bandysime jį įgyvendinti.

Dar viena tema, kuri siejasi su karu yra tebevykstanti LK reforma. Kad ir kaip besistengtų dabartinis CP, ji vyksta neefektyviai, todėl bandysiu ją pagyvinti. Nusiteikęs ieškoti kompromiso, bet ilgiau sėdėti ir laukti mes negalime. Esant reikalui, turiu idėjų kaip viską pagreitinti.

Toliau tęsiant apie karą. Jei jau neturėsime visgi liūdna tikrai nebus. Toliau reikia padėti sąjungininkams. Nusimato smagus mėnuo, kuris turbūt įeis į istoriją, o Jūs visi galėsite prisidėti prie to. Planai dar nėra patvirtinti, bet veiksmas tikra vyks Azijoje.

Organizacijų reikalas šiuo metu mane tenkina. Seimas svarsto jų administavimo taisykles, o aš šį reikalą palieku jiems, padėsiu visais būdais kaip galėsiu, o jų sprendimą gerbsiu ir vykdysiu. Visiems norintiems ir siūlantiems man ‘atimti orgą iš to ir duoti tam’ siūlau kreiptis į Seimą.

Esant svarbesniems reikalams konsultuosiuosi su Seimu ir stengsiuosi atsižvelti į jų nuomonę. Taip pat atsiradus tokiems įvykiams informuosiu ir Jus, gerbiamieji piliečiai. Ramesniu laiku stengsiuosi periodiškai išleisti straipsnį ir nušviesti situaciją.


Daug maž tiek. Jei turit klausimų - klauskite komentaruose.

Ačiū skaičiusiems ir telaimi geriausias!


 

Comentarios

Archi tektas
Archi tektas Día 1,902, 12:55

Tu turi pirmąjį TAIP!!!

EmuSV
EmuSV Día 1,902, 12:56

o7

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Día 1,902, 12:57

vote
o7

neriustLT
neriustLT Día 1,902, 12:59

vote o7

Mlgasss
Mlgasss Día 1,902, 13:00

o7

TheUnit pararam
TheUnit pararam Día 1,902, 13:04

na tinkamesnio kandidato tikrai nera, girt nereikia, viska puikiai pats surase. taip sakant, reomenduoju:)

Sharass
Sharass Día 1,902, 13:13

Normaliausias kandidatas, turi kompetencijos ir yra objektyvus o7

jabaslaja
jabaslaja Día 1,902, 13:16

"Karo turbūt nebus" nebalsuosiu vien dėl šito 😃

Udra
Udra Día 1,902, 13:22

Ovidijau, toliaus seka frazė "Tačiau... prioritetas". Jei rasi kandidatą, kuris racionaliai suorganizuos rimtą karą su Latvija (?) - prašom.

BlMBA
BlMBA Día 1,902, 13:28

v

kleitas
kleitas Día 1,902, 13:31

Sėkmės ...

Atlapasirdis
Atlapasirdis Día 1,902, 14:04

o/

pantera7
pantera7 Día 1,902, 14:07

Taip taip Udra (:

jabaslaja
jabaslaja Día 1,902, 15:12

prioritetas...
Pritraukt daugiau naujoku ir suteikt jiems geriau gyvent gaunant patriot medalius.

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Día 1,902, 15:19

Sekmes. Reikia karo!

jusufas
jusufas Día 1,903, 00:41

Aš už

WolfLT
WolfLT Día 1,903, 03:05

o7

miestiete
miestiete Día 1,903, 04:00

o7

Tautis_LT
Tautis_LT Día 1,903, 04:28

o7
aš už protingus(įvykdomus) pažadus duodantį, bei besigaudantį realioje situacijoje kandidatą

Legendary Gvangvalo
Legendary Gvangvalo Día 1,903, 05:11

Turi mano balsą o7 🙂

Etmonas Radvilas
Etmonas Radvilas Día 1,903, 06:06

O as nebalsuosiu uz Udra.Mano nuomone apie si kandidata yra prasta,nors turiu dvi,galbut dar reikes pagalvoti,bet manau,kad tai zmogus netinkamas valdyti eLietuva.

Just Rock
Just Rock Día 1,903, 10:15

Etmonas, tu multis, kad zinai apie jo senesne veikla, darbus? 🙂 Tu susizinok, kiek jis yra padares daug geru, idomiu ir reikalingu darbu. Manau, tau nereiktu mineti, kad jis yra: Netinkamas zmogus valdyti eLietuva.

malfame
malfame Día 1,903, 12:50

vote

Etmonas Radvilas
Etmonas Radvilas Día 1,903, 13:08

As girdejau apie jo darbus,bet kaikas kitas pakeite mano poziuri i Udra.
Ir as tik savo nuomone isreiskiau,nebutinai reikejo ja kuomentuoti.

Udra
Udra Día 1,903, 15:02

Etmonai, na man labai gaila, kad tavo asmeninė nuomonė apie mane prasta. Nežinau kuo tau užkliuvau, o pats irgi nepasisakai. Žinoma čia demokratija ir esi laisvas pasirinkt tą kandidatą, apie kurį tavo nuomonė geresnės būklės ;😉)

Akviliutte
Akviliutte Día 1,903, 15:08

07

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Día 1,904, 05:19

Etmonas yra multis, nekreipkit demesio i ji... Ji is LNP ismete:DD

Alkolakis
Alkolakis Día 1,904, 09:17

o7

Etmonas Radvilas
Etmonas Radvilas Día 1,904, 14:12

Manes niekas neismete is LNP as pats isejau,nes as patriotas o ne nacionalistas.Ir as ne multis.
Udra gerai zinai kodel as nenoriu uz tave balsuoti,bet kas gali pakeisti mano nuomone, tik tai,kad mano partija remia tave.

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.