Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

ERDHI KOHA

Día 1,892, 06:37 Publicado en Albania Albania por jonkastrioti
Shqipërine do e sulmon shkau,
do i ve zjarr!
Shqipëtar, mos rri, po duku,
Shqipëtar!
Mjaft punove për të tjerë,
o fatkeq!
Kujto vendin tek ke lerë
dhe tek heq.
Të ka bërë perëndia
luftëtar,
si s'të lodhi robëria,
shqipëtar!
Erdhi dita të ngresh kokë,
të kërkosh
lirinë, bashkë me shokë
të lëftosh!
Mos bëni si keni bërë
gjer më dje,mos luftoni
per BH
por të luftoni të tërë
për Atdhè.
Myslyman e të krishterë
Të ngrihemi që të tërë,
djem e pleq!
Të ngrihemi të dëftojmë
trimëri
JA TE VDESIM JA TE RROJME PER LIRI


PS:Organizohuni sa me mire e lajmeroni miq e shoke se sonte do e kallim duke ndegjuar kengen http://www.youtube.com/watch?v=iiDCxnsHczo mos theni kompjutera e gjerra per rreth 😉 eshte vetem nje loje 😃 ne real kena qene, jena e kena me qene me te forte.


ARDHMERIA mos harroni sub + vote 🙂
 

Comentarios

mikeli4free
mikeli4free Día 1,892, 06:42

super post, hallall !!!!

mikeli4free
mikeli4free Día 1,892, 06:42

dhe komenti i pare merr 10 gold shperblim 😃:D:D:D:D

jonkastrioti
jonkastrioti Día 1,892, 06:44

qjeni bo merak ne gold 😛

Dave Brinkman
Dave Brinkman Día 1,892, 06:59

RAWR!!! V&S

enzq
enzq Día 1,892, 07:17

v

a le si ander
a le si ander Día 1,892, 07:57

a e kemi shpall na tpart anmik tperbetum, kom me ja kall kopilat shkines

alkedsh
alkedsh Día 1,892, 10:00

kur po fillon lufta bre

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Día 1,892, 14:09

O7

DonCurtis
DonCurtis Día 1,892, 14:55

o7

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.