Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

E mjera Shqiperi

Día 1,892, 05:01 Publicado en Albania Estados Unidos por RockyBalboa78

U be kaq kohe pa shkruajtur nje artikull saqe nuk e di si me duket vetja tani hehe

Nejse doja te flisja pak per gjendjen e Shqiperise ne keto momente.Dihet qe ceshtja me e rendesishme eshte doreheqja e presidentit Labern,qe shyqyr nuk ndodhi,fundja te gjithe bejme gabime.Ashtu si shume veta isha kunder doreheqjes se ketij presidenti,sepse kane kaluar tashme 2 jave dhe mendoj se ai duhet ta mbaroje deri ne fund mandatin e tij.Personalisht megjithese jam ne Partine Revolucionare,mendoj se qeveria e ketij muaji ka bere nje pune te shkelqyer,duke pushtuar gati te gjithe Malin e Zi dhe duke arrire ne njefare menyre stabilitetin e jetes ne vend.Ka shum kohe qe nuk e kam Shqiperine kaq mire,qekur arritem pavaresine e Kosoves,qe shpresoj ta marrim serish neser ose sot(do te isha shume i lumtur nese do ta arrinim kete gje).Por cuna nje gje na ka munguar per kaq shume kohe.BASHKIMI! Besoj se te gjithe e duam te miren e Shqiperise,edhe pse ne menyra te ndryshme.Me erdhi shume keq kur morra vesh qe partia ime pranoi aplikimin e shtetasve maqedonas ketu,prandaj edhe per njefare kohe ndenja pa parti,pastaj pak te PN,nejse pak rendesi ka.Ajo qe dua te them eshte qe te pakten nje here le te qendrojme te bashkuar,ti menjanojme konfliktet e te shkuares dhe te ecim perpara me eShqiperine

Ju falenderoj qe e lexuat kete artikull 🙂

 

Comentarios

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Día 1,892, 05:05

Fjale te burkura 🙂 Gjithcka vazhdon normalisht http://www.erepublik.com/en/main/law/Albania/122604

LiLo1
LiLo1 Día 1,892, 05:58

o qeeeeeennnnnnn smack shum per ty kot ste kam un ty

kushtrimzz
kushtrimzz Día 1,892, 08:43

Lucho , te gjithe e dojme bashkimin, po mos harro se te gjithe duhet te kemi vullnet qe kemi bashkim,edhe pse per mua te gjithe jane si shoke,vellezer !

Gentrit Shahini
Gentrit Shahini Día 1,892, 09:29

un jom prej prishtines po bajm gabim nese sulmojm per te marr Kosoven 1 armik si Serbia do ta kete shum te lehte kunder Shqiperise .....

EFALB
EFALB Día 1,892, 09:56

Me nder cofsh mor El Luchador78!
Shyqyr qe Labern nuk u shkarkua.
Pa te tjeret kembes le ti bien.
Po se po ikin lojtare te mire nga keqqeverisja dhe papergjegjshmeria, nga mungesa e respektit, kjo varja vetem Labern edhe The Simsons me gupet mbeshtetese te jene mire.
Bravo bashkim ju duhet qe ti futni berrylat lojtareve me te mire ne eAlbania.

RockyBalboa78
RockyBalboa78 Día 1,892, 11:28

@Pikachuku nuk do kishte vlere nqs Labern do dorehiqej tani,tashme kane kaluar 2 jave.Cdo gje ka te mirat dhe te keqijat e veta,eshte zgjedhja e lojtareve nese duan ta vazhdojne lojen apo jo,nuk i detyron njeri.

@Gentrit edhe kur e pushtuam ate here menduam se do e kishim te pamundur,por ja dolem.

AqifPasha
AqifPasha Día 1,893, 03:41

Amathos .... mos te behem i perseritshem

http://www.erepublik.com/en/article/operacioni-top-5-i-simpsonave--2200384/1/20

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.