Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

[PWL] SWIESZEWO naszym Prezydentem!

Día 1,903, 12:31 Publicado en Poland Polonia por kawa_89

Już za chwileczkę, już za momencik Plato wybory tu nam rozkręci.

Dziś krótko i zwięźle. Jutro (5 lutego) zaczynamy batalię o prezydenturę. Dlatego też wzywamy was Wolni Ludzie: formujcie szyki i szykujcie się na szturm pozycji przeciwnika. Walka będzie zacięta, gdyż przeciw nam stają potężne hufce Sir Marvina, lecz z wodzem takim jak niepokonany SWIESZEWO zwycięstwo będzie nasze!

Na koniec oddajmy głos naszemu kandydatowi:

<@swieszewo> Za mną! Po zwycięstwo!

Widzimy się już jutro o 9 na placu bitwy śmiertelnej!

Jedyny słuszny wybór:

SWIESZEWO


Link do prezentacji: http://www.erepublik.com/en/article/prezentacja-wyborcza-swieszewo--2206052/2/20A oto krótka rozmówka z naszym kandydatem na Prezydenta:

<dyrcio> Pierwsze pytanie: dlaczego zdecydowałeś się kandydować na Prezydenta Polski?

<swieszewo> Do tego, że startuję przyczyniło się wiele rzeczy. Po pierwsze: wiele osób mnie do tego namawiało. Gdy uznałem, że mam realne szanse na zwycięstwo i że w lutym będę miał sporo czasu, zdecydowałem się na ten krok. Po drugie: mam inne poglądy niż mój główny kontrkandydat i myślę, że należy dać wybór obywatelom.

<dyrcio> Na vCP wybrałeś Pierre Dzoncego. Dlaczego właśnie jego?

<swieszewo> Pierre Dzoncy był już kilka razy Prezydentem, wiele razy był w MSZ. Jest to osoba, które ma wielkie doświadczenie i myślę, że kogoś takiego właśnie potrzebuję.

<dyrcio> Wybrałeś na MGiFa nową twarz. Nie boisz się, że może zawieść?

<swieszewo> Rozmawiałem z poprzednim MGiFem Detharonem. Powiedział mi on, że Mizeroi da sobie radę. Chciałem wprowadzić kogoś nowego do tego ministerstwa. Oczywiście by nie ryzykować poprosiłem Kherego by doradzał nowemu MGiFowi. Mam nadzieję, że dzięki temu już niedługo nowi Prezydenci będą mieli do wyboru kilka osób na to stanowisko.

<dyrcio> Czemu nie decydujesz się atakować Chin wraz z naszym sojuszem?

<swieszewo> Po pierwsze: nie dostaniemy się do Chin. Rosja niedługo prawdopodobnie dołączy do CoT, atak na nich to utrata kilku sojuszników. Jest jeszcze jedna droga - Iran. Niestety Iran ma pełny skarbiec, czyli ta wojna byłaby bardzo kosztowna i moim zdaniem nie ma sensu wydawać oszczędności po to by dotrzeć do Chin. Kolejna sprawa: jeśli już nawet wykasujemy Chiny, to musimy utrzymać te regiony. Wtedy mamy RW w: Holandii, Niemczech, Czechach, Francji i Chinach - za dużo tego. Prędzej czy później musielibyśmy wybierać: utrzymujemy 10/10 czy regiony w Azji...

<dyrcio> Czemu chcesz zachować WP? Wydaje się że WP to tylko niepotrzebny organ, który zarabia więcej niż PGB.

<swieszewo> Kiedyś też mi się tak wydawało, ale gdy dostałem się do MONu to zrozumiałem jak potrzebne jest WP. Podam przykład: kiedyś mieliśmy serię ważnych powstań na Węgrzech, więc wysłaliśmy WP, które wygrywało dla nas te powstania. PGB miałoby wylot na 5 killi. Wiadomo, że za 5 killi nie zarobi się 40cc na same przeloty. Państwo też tego nie będzie zwracać, bo nasze wydatki znacznie wzrosną.

<dyrcio> Ostatnie pytanie, co powiesz o MENie? Czym zajmą się w tym miesiącu i dlaczego właśnie Siemko8 na MENa?

<swieszewo> MEN, jak co miesiąc, będzie pomagał młodym. Ten resort będzie też odpowiedzialny za organizowanie spotkań z rządem. Siemko8 dlatego, że jest w tym ministerstwie od paru miesięcy. Zna się na rzeczy i na pewno sobie poradzi.


Pragniemy zachęcić wszystkich z 1 i 2 dywizji do uczestnictwa w naszym projekcie: Fundacji Partii Wolnych Ludzi!

Nasza Fundacja chciałaby zadbać o rozwój najmłodszych pokoleń członków PWL, wprowadzić ich w świat polityki, także zwiększyć potencjał militarny 1. i 2. dywizji. Najlepszy rozwój następuje poprzez częste walki. Jednak aby bić potrzeba dobrej broni oraz chleba.

Dlatego wszyscy członkowie Partii Wolnych Ludzi, którzy są w 1. i 2. dywizji (do 29. lvl włącznie) raz dziennie dostają po wypełnieniu formularza 3 tanki Q7 oraz 250 chlebków Q2 (1000 HP). Osoby, które nie należą do Partii Wolnych Ludzi również mogą składać podanie, lecz dostaną tylko 100 chlebków Q2 (400 HP).

Aby zostać beneficjentem Fundacji Partii Wolnych Ludzi należy:
1) Wypełnić F O R M U L A R Z (można to zrobić raz dziennie);
2) Być członkiem Partii Wolnych Ludzi;*
3) Mieć maksymalnie 29 level.

*Spełniając ten warunek dostaniesz 3 tanki Q7 oraz 250 chlebków Q2!

Serdecznie zachęcamy do korzystania z dobrodziejstw naszego projektu!Departament Prasowy PWL
Albrecht, Storki i dyrcioSpodobało się? Daj vote!
Chcesz przeczytać kolejne wydanie? Daj subscribe!
Chciałbyś dołączyć do Partii Wolnych Ludzi? - Kliknij już dziś!
Zajrzyj także na nasze forum: http://www.pwl.fora.pl/
 

Comentarios

kawa_89
kawa_89 Día 1,903, 12:31

Hail SWIESZEWO!

Hail PWL! o/

Szym3k o7
Szym3k o7 Día 1,903, 12:32

Hail SWIESZEWO!

Hail PWL! o/

jjjajo13
jjjajo13 Día 1,903, 12:33

HAIL SWIESZEWO!

HAIL PWL! o/

Magic
Magic Día 1,903, 12:37

Zagłosuję na Marvina 😛

xenophob
xenophob Día 1,903, 12:38

Głosuj na SWIESZEWO i wygraj roczną ePensję!

vandrar
vandrar Día 1,903, 12:48

HAIL SWIESZEWO!

HAIL PWL! o/

Leosio
Leosio Día 1,903, 12:50

Tak

Storki
Storki Día 1,903, 13:24

Hail PWL
Głosuj na SWIESZEWO 🙂

PPWojtek
PPWojtek Día 1,903, 15:05

Gorąco polecam
- Robert Makłowicz

PPWojtek
PPWojtek Día 1,903, 15:05

hail ow party \o/\o\o/\o/\/o\o\o/\o/\o/ooo\o\\\\\\\\\

Mate0u
Mate0u Día 1,903, 16:16

Hail SWIESZEWO!

Hail PWL! o/

MarioNx
MarioNx Día 1,904, 05:56

V

Alvarovip008
Alvarovip008 Día 1,904, 07:04

polecam Iza Małysz

konrado333
konrado333 Día 1,904, 08:15

Kolekcja klasyki
zapraszam i polecam- Piotr Fronczewski

Stojgniew88
Stojgniew88 Día 1,904, 09:19

VIVAT SWIESZEWO !!!

turmus
turmus Día 1,904, 09:27

tyle votow kupionych spory koszt 😃

Comballamarumda
Comballamarumda Día 1,905, 01:46

Glosowalem na Marvina bo pamietam go z OGame wiec wybacz, ale wielkie gratulacje i mam nadzieje ze wyprowadzisz na Ekonomicznie do gory.

fipil10MKD Día 1,905, 02:11

Comentario borrado

Mixliarder
Mixliarder Día 1,905, 07:52

Nawet 600 vote do arta nie pomogło.

sir Konowal
sir Konowal Día 1,905, 08:57

NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ , NIE DZIŚ

Cesar PL
Cesar PL Día 1,905, 11:38

Jesteś cieniak....

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.