Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

[PA] Pomarańcze w drodze do kongresu!

Día 1,981, 23:57 Publicado en Poland Polonia por Palahniuk


Czas płynie. Drzewa nieśmiało wypuszczają zielone cosie, które w przyszłości wielu nazwie liśćmi. Do życia budzi się wszelkie stworzenie. Budzi się także świat erepublik w oczekiwaniu na kolejne wybory kongresowe. Mnogość list i możliwości. Nicki znane i nieznane. Ich wybór zależy od ciebie (ciebie i ciebie też. I ciebie, co się chowasz w kącie, bo myślisz, że cię nie widzę).

Także Pomarańczowa Alternatywa ma zaszczyt zaprezentować swoich kandydatów w stworzonej wczoraj liście. Jej powstanie okrasiło wiele dyskusji, a od zmian na niej można było dostać oczopląsu. W końcu zdołaliśmy połączyć doświadczenie z zapałem i tak powstało to, co mam nadzieję, przeczytacie poniżej.

Zachęcam do głosowania na Pomarańczową Alternatywę

Dworzanin, Prezes PA.
Nasi kandydaci:


1. Palahniuk – vicePrezes Pomarańczowej Alternatywy, członek bojówki TerazMy. Główny twórca Pomarańczowego Poradnika (biblii dla wielu młodych graczy, pomagającej im zrozumieć tajniki gry), współzałożyciel Pomarańczowej Alternatywy, ciężko pracujący na rzecz partii.


2. RightDefender - postać której raczej nie trzeba przedstawiać. Ogarnięty człowiek z mnóstwem pomysłów na każdy temat. Kilkukrotny kongresmen i generalnie gracz z egłową na ekarku, który zawsze robi to, co uważa za słuszne i jest w tym konsekwentny aż do bólu. Zawszę z chęcią pomagający każdemu, kto go o to poprosi.


3. jjjajo13 - aktualny kongresmen, żołnierz pełną gębą, jeden z założycieli Oddziału Wyklętych a obecnie jego dowódca, kilkukrotny vMON. Zaangażowany w to co robi, zawsze można na niego liczyć!


4. tomcat1981 - szczęśliwy ojciec w RL, więc wie co to odpowiedzialność. Ambitny, solidny i przede wszystkim aktywny. Bijący dla GROMu, miłośnik F-14 Tomcat.


5. Bolonski – aktualny kongresmen i rzecznik Pomarańczowej Alternatywy, kapitan w Gwardii. Nie wchodzi na piedestał, a swą aktywność pokazuje w czynach, a nie w zbędnym gadaniu.


6. Patrysss - jeden z „krzykaczy” dzięki którym mieliśmy okazję walczyć o kopalnię, a następnie korzystać z jej pokaźnych zasobów. Tą akcją udowodnił, że potrafi zebrać wiele osób wokół siebie i skutecznie dążyć do celu.


7. The Catcher in the Rye (Nephalin) - człowiek z wieloletnim doświadczeniem, również za granicami naszego państwa. Był w wielu bojówkach, obecnie jest jedynym Gromowcem poniżej trzeciej dywizji. Zdecydował się na rozpoczęcie gry od nowa, ponieważ uważa, że najwięcej zabawy jest w div 1 i 2.


8. JasonCrump – aktualny kongresmen, początkowo Niger21, lecz z biegiem czasu przypomniał sobie, że murzyn też może być fanem sportów motorowych. Zamiast asfaltu wybrał czerń żużla i w hołdzie dla swego idola postanowił zmienić nick na JasonCrump. Nie zdradzając żadnej tajemnicy - odwala zawsze kawał dobrej roboty!


9. Dworzanin - prezes partii, poeta nad poetami, gdy jakieś wydawnictwo dojrzeje, by wydać jego dzieła, to zapomnimy o Mickiewiczach, Sienkiewiczach, Kochanowski i innych cieniasach. Ci którzy już mieli przyjemność czytać jego twórczość, zostali trwale uzależnieni. Oprócz wybitnego talentu pisarskiego Dworzanin ma w sobie też wiele innych bardzo pozytywnych cech. Jest bardzo inteligentny, konsekwentny (czego bardzo brakuje w dzisiejszym kongresie) i postępuje zawsze w zgodzie z własnym, dobrze ukształtowanym, sumieniem.


10. Palatyn - młody i aktywny gracz, który nie boi się wyzwań czekających na niego w kongresie. Nie pierwszy raz stawiamy na własnych wychowanków, dajemy im szansę wykazania się i nabrania doświadczenia, bo nie zapominajmy, że za jakiś czas to właśnie tacy gracze będą kształtować nasze państwo.


11. krzysiek_aleks - kolejny młody gracz, który naszym zdaniem powinien dostać szansę nabrania doświadczenia w kongresie. W przeciwieństwie do (p)osłów z RL ma pomysły i cele, do których uparcie dąży. Fan sportów motorowych, w szczególności Formuły 1.


12. Dragoniksa - kolejny bardzo młody gracz, a przy tym niesamowicie ambitny. Z wykształcenia informatyk, chcący jeszcze bardziej zagłębić się w tajniki tej gry.


13. Ciacho Ciasteczkowy - aktualny kongresmen (najmłodszy ze wszystkich). Nasz partyjny poliglota znający cztery języki, obecnie mieszkający w Szwajcarii.


14. Ethanamoz Lothardan - młody, ambitny, posiadający najwięcej BH w 1div z Polaków. Organizator turnieju bilarda, zawsze pomocny dla początkujących.Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć, zapraszamy Cię - kliknij na któryś z poniższych linków:
Angielska wersja językowa lub polska wersja językowa

Kontakt:
- kanał #pomarancza na Quakenecie, skrót: CLICK
- forum - CLICK
- formularz kontaktowy - CLICK

SPIS TREŚCI -- Praca i trening -- Codzienny rozkaz -- Zbiórka -- Bitwy, kampanie i surowce -- Fundacje -- Gazety -- Podstawy IRCa -- mIRC - konfiguracja -- XChat - konfiguracja -- Mieszko - komendy -- Pomocne strony -- Kapitan i dowódca -- Prezes partii (PP) -- Kongresmen -- Prezydent (CP) -- Minister Obrony Narodowej (MON) -- Metody zarabiania w eRepublik -- Gry i zabawy IRCowe -- Jak zdobyć medal BH i CH -- Jak zdobyć medal RH -- Jak zdobyć medal Mercenary -- Walki Partyzanckie - Guerrilla Fights
 

Comentarios

RightDefender
RightDefender Día 1,981, 23:59

Vote

Hail PA o/

Esperal
Esperal Día 1,982, 00:09

Hail PA o/

staruszek
staruszek Día 1,982, 00:11

Brakuje mi jedynie (nawiazujac do wczesniejszej propagandy oraz argumentacji PA) przy "reelektach" informacji czego tak naprawde podczas tej kadencji dokonali, czym sie wyroznili posrod tlumu "owieczek".

Sarrena
Sarrena Día 1,982, 03:08

Głupio by to wyglądało gdyby napisali coś takiego tylko przy RD.

Bolonski
Bolonski Día 1,982, 10:38

Panie wiecznie aktywny, weź załóż parę multi jeszcze, bo widzę że się nudzisz.

jjjajo13
jjjajo13 Día 1,982, 12:52

Ja osobiście byłem autorem jednej ustawy, dodatkowo przez większość kadencji prełniłem funkcję vMI.

Amroth Targaryen
Amroth Targaryen Día 1,982, 00:43

o7

staruszek
staruszek Día 1,982, 03:20

"4. tomcat1981 - szczęśliwy ojciec w RL, więc wie co to odpowiedzialność." - bezdzietni sa ...... jak wiekszosc erepowiczow 😛

Amroth Targaryen
Amroth Targaryen Día 1,982, 04:45

z drugiej strony nie wiem, czy taki odpowiedzialny... jak zona mowi "idz poloz dzieci spac", to najczesciej slyszy "juz, juz, tylko jeszcz 6 killi wbije" 😛

Miru TM
Miru TM Día 1,982, 01:08

o7

vejderr
vejderr Día 1,982, 01:14

No i kupne voty ofkorz 😑

staruszek
staruszek Día 1,982, 01:16

Spojrz na date, dzis votersi beda miec "zniwa"

Pleban IX
Pleban IX Día 1,982, 01:18

no i kilka "plnufff" wpadnie w dobie wszechobecnego kryzysu

CaveoPoland
CaveoPoland Día 1,982, 01:47

RightDefender człowiek który wykorzystuje bojówki do celów politycznych, bo pomimo tego że był w kongresie to nawet część jego partii nie była za nim i nie potrafił nic zrobić 😐. Nie, dziekuje

Oblo
Oblo Día 1,982, 02:13

Bardzo nieinteresujece ...

zbyszek121
zbyszek121 Día 1,982, 02:29

Powiedział ten który coś dobrego zrobił

tomekfaszcz
tomekfaszcz Día 1,982, 02:44

Co za bezczel, a Ty co potrafisz zrobić oprócz spie*dolenia całej kampanii?

Patrysss
Patrysss Día 1,982, 05:26

No Ty to przynajmniej ustawy umiesz wystawiać Caveo, dzięki Bogu.

RightDefender
RightDefender Día 1,982, 06:45

"wykorzystuje bojówki do celów politycznych"
Czyt. nie chce bić po jednej stronie z dotychczasowym wrogiem
"to nawet część jego partii nie była za nim"
Nikt w PA nie narzuca nikomu jak ma głosować. Może w ND tak jest, że są instrukcje do głosowania... Nie wiem, nie byłem, ale to można wywnioskować z twojej wypowiedzi 😉
" nie potrafił nic zrobić"
Z całą pewnością zrobiłeś więcej... Oh, sorry, zrobiłeś. Szkoda, że dla Chin 😉

lee-oon
lee-oon Día 1,982, 10:55

Caveo natomiast potrafił zaszkodzić Polsce 'No natural enemy' kiedy zapłacisz za straty które poczyniłeś?

Goliatus
Goliatus Día 1,982, 02:43

Vote:)

Szym3k o7
Szym3k o7 Día 1,982, 03:38

"14. Ethanamoz Lothardan - młody, ambitny, posiadający najwięcej BH w 1div z Polaków."
no chyba nie.... http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/6263161

ale szczerzę życzę powodzenia o/

Goliatus
Goliatus Día 1,982, 04:27

Whyzunia jest w d2:D
takze chyba wszystko sie zgadza.
W d1 ma jedna osoba wiecej Bh ale to nie jest Polak,posiada jedynie polskiego csa.Wiec smialo moze Ethanamoz mowic,ze ma najwiecej Bh w d1 wsrod Polakow.

Szym3k o7
Szym3k o7 Día 1,982, 04:58

wśród OBECNYCH w D1 to tak ale tego nie dodali...

Goliatus
Goliatus Día 1,982, 08:25

No bo to bylo chyba wiadome.No i jakby chodzilo o tych co najwiecej BH w d1 mieli to chyba Lilavati78 mialby i tak wiecej od Whyzunia.

Dragoniksa
Dragoniksa Día 1,982, 05:37

Hail PA o/

hesar
hesar Día 1,982, 06:26

no dobra, a gdzie jest program?
przynajmniej wypowiedź na tematy obecnie się dziejące - mianowicie jaki jest stosunek PA do MPP z Rumunią (i potencjalnie z Grecją, Turcją itd)
chciałbym to wiedzieć zanim zagłosuję (ja i zapewne sporo osób dla których jest to temat istotny)

RightDefender
RightDefender Día 1,982, 06:52

Nikt w PA, nie narzuca kongresmenom konkretnych opinii lub schematów do głosowania. Ja(jak pewnie łatwo zauważyć) jestem przeciwny tak nagłemu obrotowi o 180stopni jeśli chodzi o podejście do Rumunii(przykładem tej paranoi może być fakt że jeszcze ~dwa dni temu wielu Polaków biło w bitwie Bułgaria-Rumunia po stronie Bułgarii przez MPP).
Nie jest to jednak zdanie całej partii. Są wśród nas również opinie odwrotne, pragmatycznie wyliczające ile influence na tym zyskami i uważające przyjęcie Rumunii za naturalną odpowiedź na przyjęcie USA do CoT (przykładem może być chociażby Syrkius ze swoim artykułem).

Dlatego też partia jako całość nie wypowiada się w tej kwestii, przynajmniej na razie.

zbyszek121
zbyszek121 Día 1,982, 07:36

Myślę, że jednak hesar nie o partię pytał, a o opinię tych konkretnych kandydatów. Skoro są przedstawiani dobrze byłoby poznać każdego z nich opinię na aktualne tematy. Też jestem ciekaw 🙂

RightDefender
RightDefender Día 1,982, 07:42

Gdyby przedstawiać opinię każdego z kolei kandydata, na każdy bieżący temat to powstałaby ogromna ściana tekstu do której końca doczytałoby ledwie pare osób.
Aczkolwiek jest to bardzo fajny pomysł, który myślę że w takim stopniu jak to możliwe zastosujemy w przyszłości 😉

hesar
hesar Día 1,982, 07:47

w końcu w erepie głosuje się na listę partii więc chciałbym wiedzieć na jaką opcję głosuję

Dobro powraca
Dobro powraca Día 1,982, 09:43

A ja bym chęcią tą ścianę przeczytał...

jjjajo13
jjjajo13 Día 1,982, 11:27

Ja od siebie mogę powiedzieć, że jestem za podpisaniem MPP z Grecją, oraz jestem gotów do zaakceptowania Rumunii.

WujekRemo
WujekRemo Día 1,982, 08:21

Powodzenia i pozdrawiam!

Dobro powraca
Dobro powraca Día 1,982, 09:46

RD, przecież odszedłeś, robiąc piękne przedstawienie, a tu co ja widzę? Numer 2 na liście. Może jeszcze Lesqx'a wrzućcie, taki młodu i aktywny jest. Konsekwencja i odpowiedzialność za własne słowa, trochę mi tego tu zabrakło, ale cóż, może za wiele wymagam.

P.S. A gdzie się podział art o waszym exPP, którego "rozrywką" jest robienie sobie żartów z innych ugrupowań?

RightDefender
RightDefender Día 1,982, 09:50

gdybyś śledził dokładniej to co się dzieje to wiedziałbyś, że Lesqx w związku z odejściem Lesqx, za namową wielu ludzi(nie tylko z PA, ale również z wielu innych partii w tym z twojej) zdecydowałem się wrócić.

Gdzie się podział Lesqx? Podejrzewam że pokutuje gdzieś w kącie 😛

Dobro powraca
Dobro powraca Día 1,982, 09:54

Co nie zmienia faktu, że zamiecenie całej sprawy pod dywan nie było zbyt eleganckie i uczciwe.
Można wywnioskować, ze jak "odpokutuje w kącie" to wróci do łask. ND już "się odcięło" od draho siejącego ferment w PDL, za karę wrzucając go na listę do kongresu, mam nadzieję, że z Lesqx'em nie będzie tak samo.

RightDefender
RightDefender Día 1,982, 10:01

Jeśli kiedykolwiek Lesqx pojawi się na jakimś stanowisku w PA, to odchodzę i nigdy nie wrócę. Wpływu na to czy siedzi w partii czy poza(ale bogu dzięku siedzi poza) niestety nie mam. W takich przypadkach przydałby się przycisk "kick" w partiach. Krótka piłka. Albo ja, albo on. Nie chcę nigdy więcej z nim współpracować.

Możesz to sobie zapisać, skopiować, zeskrinować. Jak powiedziałem, tak zrobię.

Sirielle
Sirielle Día 1,982, 11:23

PA \o/

bakerinho
bakerinho Día 1,982, 11:43

Dragoniksa /)

Dragoniksa
Dragoniksa Día 1,982, 11:55

to ja xD

DrizztDrow
DrizztDrow Día 1,982, 23:43

RD za wysoko, Dworzanin za nisko ; ) reszta w normie. Pozdrawiam!

Goliatus
Goliatus Día 1,983, 03:46

Dworzanin sam siebie ustawil tak nisko.

jjjajo13
jjjajo13 Día 1,983, 08:12

Mamy zasadę, że PP raczej nie idzie do konga, stąd tak niska pozycja Dworzanina.

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.