(eNS) eNB 2 A csoport, 4. forduló

Day 607, 07:32 Published in Hungary Hungary by Heidar
Kikapott a listavezető

MKB Veszprém FC (DevilTM) - Vörösberény (Lionbridge): 2 - 0 (0 - 0)

A veszprémi csapat kiváló játékkal, meglepő módon, mondhatni magabiztosan győzte le a forduló előtt pontveszteség és kapott gól nélkül álló esélyesebb vendégeket. A posztumusz edző DevilTM alakulata nem állt be védekezni, hanem bátran felvállalta a támadó futballt. Erre láthatóan Lionbridgedzsék nem voltak felkészülve. A végig magas színvonalú mérkőzés végül a második félidőben dőlt el, méghozzá 2 Esterházy szabadrúgásgóllal.

FC Új Palota 08 (Roronoa_Zoro) - ÚFCD - Sartori Wood (KriszKontra): 2 - 4 (2 - 3)

Folytatja a menetelését a KriszKontra-csapat. Ezúttal Újpalotáról hozták el a 3 pontot. De korántsem volt ilyen egyértelmű a mérkőzés mint azt a 2 gólos különbség mutatja. A meccs elején kétszer is a hazaiak szereztek vezetést, de a vendégek mindannyiszor egyenlíteni sőt még az első félidőben fordítani is tudtak. A második félidő elején aztán eldőlt a mérkőzés, palotai csapat sérülés és kiállítás miatt elveszített 3 alapembert. A hazai ultráknak a Panel Lakóknak ez már sok volt, már az első félidei vendég büntetőt sem tartották jogosnak. Csak a biztonsági embereknek sikerült lecsillapítani az indulatokat. Ezután a hazai csapat már nem tudott újítani, a dunakeszii csapat pedig növelve előnyét behúzta a meccset.

Haladas (Szillas) - Grafit FC (Papplaci): 3 - 1 (2 - 0)

Esélyeshez méltóan nyert a szombathelyi egylet az utolsó helyezett Grafitosok ellen. A vendégek dolgát ráadásul 2 sérülés is nehezítette. A Hali ezzel a győzelemmel fellépett a bajnokság második helyére. Papplaci, akitől a feltámadást várja az új tulajdonosi kör, pedig az első lőtt góljuknak örülhetett, valamint annak, hogy hivatalosan őt választották a forduló menedzserének.

Lions Indomptables (Tony_Murena) - PMTE LC (Ciru): 4 - 2 (3 - 0)

Már az első félidőben letarolta ellenfelét Tony Murena csapata. A hazaiak testi épségüket nem féltve igazi szelídíthetetlen oroszlánok mintájára küzdöttek. A nagy küzdésnek és néhol túl agresszív játéknak viszont 3 sérülés, 1 piros és 3 sárga kártya lett a hozadéka. Viszont céljukat elérték hiszen a vendég Pömte csak a második félidőben tért magához, ekkor viszont már tetemes hátrányban voltak.

FC ArabMajmok (Salahaddin111) - Újbuda SE (Sonykuba): 1- 0 (0 - 0)

Egy kissé unalmas mérkőzésen egy gólos győzelmet aratott az ArabMajmok csapata. A különbség nagyobb is lehetett volna, ha a helyzeteiket jobban kihasználják. A vendégek teljesítményéről mindent elmond, hogy 90 perc alatt egyszer sem kerültek helyzetbe. Végül a második félidő elején egy rögzített szituáció utáni fejesgól hozta meg a hazaiaknak a győzelmet.

szabadnapos:Real Madrid CF (edző nélkül)