Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Zyra e Shtypit levizia Memedheu
Lëvizja Mëmëdheu është partia e duhur për ju partia që ka vlera dhe respekton cdo kontekst brënda lojës. Ejani te punojmë sëbashku për të mirën e Mëmëdheut!!!
http://prntscr.com/5tntdb

Levizja Memedheu {Riaktivizim}

0 Day 3,518, 15:58 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Levizia Memedheu {Riaktivizim}Ckemi Bashkatdhetar dhe bashklojtaret e mi , un jam Titani DS shimca prej kush me mban mend dhe duke par se loja e ka humbur disi shijen dhe vrullin e dikurshem … read more »

Zgjedhjet Parlamentare ! Levizja Memedheu !

3 Day 2,624, 11:17 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Zgjedhjet Parlamentare ! Levizja Memedheu !Ju prezantoj me kongresmenet e Levizjes Memedheu !

Titani DS / Antarë i Parlamentit | Kryetari i Partisë
Armandointer / Antarë i Parlamentit | Nën-

read more »

Levizja Memedheu & Parlamenti !

3 Day 2,593, 06:22 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Levizja Memedheu & Parlamenti !Vellezer ne Rradhe te pare dua tju uroj te gjith kongresmenve suksese dhe nje pune sa me te Mbar !
Levizia Memedheu , falenderon te gjitha ata qe na Votuan dhe e … read more »

Shkruaj 1 artikull që merr komente nga 25 përdorues të ndryshëm

24 Day 2,588, 01:21 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Misjoni !!!

Gazetar i Ri

Ju keni një gazetë, tani është koha për ta përdorur. Shkruaj diqka interesante për bashkëlojtarët e tu.

Shkruaj 1 artikull që merr komente nga 25 përdorues të ndryshëm
Shkruaj artikuj që kanë lidhje me lojën.

read more »

Lufto per eShqiperin !!!

1 Day 2,582, 05:51 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

Lufto per eShqiperin !!!

Kontribut 1000 ALL per Rezistencen ne Tiran ! 😉RRoft eSHqiperiaEkspedita Ushtarake 😉

[img][/img] … read more »