Ambient on/off

Hapi i Trete.

13 Day 1,884, 12:41 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Falenderoj te gjithe antaret e Partise Revolucionare qe moren pjese ne votimin e djeshem.
Siç mund ta keni marre vesh zyrtarisht jam zgjedhur kryetar. Me kete artikull po ju parashtroj hapin e rradhes te cilin do te vazhdojme ta hedhim te gjithe se

read more »

Cfare do te bej si kryetar partie ?!

4 Day 1,882, 11:00 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Ky artikull pason artikullin tjeter ku ju pergjigja pyetjes : "Pse kandidoj per kryetar partie" .
Sa per sqarim, me te vertete thashe kris hasa por e perdora ne menyre figurative si personifikim.

Atehere, pas kesaj parashtese,ne kete

read more »

Pazaret e Presidentit !

96 Day 1,881, 05:16 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Te dashur qytetar te eRepublik. Me ka rene ne dore nje bisede e presidentit tone labern me njefare CRNI. Nuk e di a e gjykoni te drejte publikimin e saj apo jo por per hir te trasparences une po e publikoj.

Ne te behet fjale per shitjen e nje

read more »

Pse kandidoj !

14 Day 1,879, 14:46 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Kandidimi im per kryetarin e partise Revolucionare per kete muaj eshte i lidhur ngushte ne nje fenomen qe shumekush ka patyr rastin ta degjoje , te reflektoje , te komentoje etj etj.
Dhe ky fenomen eshte menyra se si 2 parlamentaret e partise tone

read more »

Spekullime duke shfrytezuar "çmendurine" e nje Kongresmeni

20 Day 1,874, 23:19 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Ky artikull eshte per ata qe dine te lexojne pa paragjykime dhe qe kuptojne me gjakftohtesi ato qe shkruhen. Nuk ka per qellim te mbroje askend por thjesht per te qartesuar gjerat dhe duke shpresuar qe te mos i gjykoni dhe shfrytezoni gabimet ne

read more »