Ambient on/off

Kerkese dhe keshille prej jush!

25 Day 1,899, 12:48 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Te nderuar antare te Partise Revolucionare .

Pas pak ditesh do te perfundoje mandati presidencial i Labern. Kishte ç'kishte ato te vetat por gjithsesi mendoj se nuk do te largohet nga lufta per Liri e te gjithe Shqiptareve. Nuk dua fare te bej

read more »

Operacioni top 5 i simpsonave !

45 Day 1,893, 01:40 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Operacioni top 5 eshte mbajtur mbreme gjate nates dhe ka arritur me sukses.

Ja disa nga arsyet e arritjes se saj me punen e paepur te familjes e cila ne oret e nates, ose me sakte ne oret e mengjesit ka arritur te futet ne top 5 dhe ajo qe e ka

read more »

Lista perfundimtare e kandidateve tane.

12 Day 1,892, 11:04 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje !

Duke shpresuar qe te qendrojme atje ku e meritojme, ne top 5 te partite eShqiptare , me poshte po publikoj listen e kandidateve per kongres
nga Partia Revolucionare e zgjedhur ne baze te ketyre kritereve dhe filtrave:

1-

read more »

Kandidatet per Kongres

4 Day 1,889, 13:09 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje te gjitheve.

Perveç kritikes nga ana e modelit te ndjekur nga presidenti per marreveshjen me Kodren e Zeze duhet thene qe nga ana ushtarake kemi qene si rralle here me pare te suksesshem ne kete loje.
Dhe per kete merita kane te

read more »

Votimi i STATUTIT

0 Day 1,888, 13:01 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Atehere, pershendetje.

Duke vazhduar ne rrugen e perpjekjeve per te aktivizuar te gjithe antaret e Partise Revolucionare, kam kontaktuar te gjithe me Mesazh Privat per te votuar Statutin e Partise Revolucionare.

Pa u zgjatur shume po e bej

read more »