Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Sub and PM me your NewsPaper for back sub 😉

Poslusajte patrioti OBEDINETA MAKEDONIJA ( Makedonija na MAKEDONCITE )

23 Day 1,840, 14:43 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

OBEDINETA MAKEDONIJA !!!
ZAEDNO SME POSILNI !!!
PESNA ! - OTVORI !!!

KOMITI , CKEMBARI , CPB , FA , DH , Patkari , kumani , lozari , pirati , majmuni ...
DOJDE VREME KOGA TREBA DA BIDEME

read more »

Smee again се обиде да краде но...

109 Day 1,663, 01:39 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Поздрав браќа ,сестри , тролачи и така натака 🙂
Долго време неамв напишано статија...

На ова видео ке видите како СМЕЕ АГАИН се обиде да краде...
Но сепак во акцијата не успеа...
Него го спречи Аехил со прекрасен удар УДАР НАРЕЧЕН
"лево к

read more »

[SkecX] Division of 850 tanks

57 Day 1,616, 05:24 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pozdrav braka...
Jas resiv da vi podelam 850 q6 tenkovi...
sve sto treba:
Go otvarate ovoj link:
http://www.chupachups.com.mk/chuck/52430
Dole levo ima zeleno (GLASAJ)

Ostavi:broj na glas vo comm...
Shautiraj...
i dobij 5 q6 weapon !!!

read more »

Амбасадор во U.A.E [SkecX]

11 Day 1,468, 09:53 Published in United Arab Emirates United Arab Emirates Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Поздрав браќа,сестри
Јас сум амбасадор во U.A.E
Да не должам многу...

Обединетите Арапски Емирати моментално е неутрална земја.

О.А.Е моментално имаат 421 жители
Нивни просечен левел е од 15 до 25

[img]http://pic.mk/images/GV9X0.png[/[/img]

read more »

И ја запалила куќата бидејќи ја избришала од Фејсбук

6 Day 1,450, 06:14 Published in United Arab Emirates United Arab Emirates Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Џенифер Кристин Харис (30)беше уапсена во американската сојузна држава Ајова поради казнено дело „предизвикување на пожар“.

Таа и ја запалила куќата на својата поранешна пријат

read more »