Ambient on/off

[CP] Dodamies karā!

12 Day 3,120, 14:28 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, draugi!

Pēc vairāk kā gada pārtraukuma uz kartes ir parādījusies Lietuva, līdz ar to mums beidzot ir iespēja viņiem iedot bietē par pagātnes grēkiem un parādiem. … read more »

[DictatorOfLatvia] Latvia declares war on Lithuania

50 Day 3,120, 06:46 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisGreetings!

Today I`m announcing a move that someone outside of Latvia/Lithuania might find irrational, controversial, unexpected or dumb, while everyone familiar with … read more »

Garais ceļš pēc alumīnija

22 Day 3,115, 16:28 Published in Latvia Latvia Warfare analysis Warfare analysisSveiki, draugi!

Beidzot arī mūsu resursu kari ir noslēgušies, un pēc neskaitāmiem mēģinājumiem esam ieguvuši savā īpašumā tik ļoti kāroto Alumīniju.

[img]http://cdn.[/img] … read more »

[CP] Ministru kabinets un operatīvie mērķi

11 Day 3,110, 06:07 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, draugi!

Šorīt uz dienas maiņu Mongis nodeva man diktatora pilnavaras. Lai gan nedaudz negaidīti … read more »

Tr3LoS - prezidenta amata kandidāts

19 Day 3,108, 15:20 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, draugi!

Resursu kari tuvojas izskaņai, un jau jūnija sākumā ir sagaidāmas izmaiņas ne tikai mūsu ražošanas bonusos, bet arī mūsu reģiona kartē. Esam arī nedaudz … read more »