Ambient on/off

Si te luajme EREPUBLIK? (Per lojtaret e rinj)

8 Day 2,010, 11:45 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Pershendetje!

Ne kete artikull do doja qe ti mesoja lorjateve te rinj se si te luajne.
Në vazhdim janë disa këshilla praktike se si te avanoconi edhe si te zhvilloheni, për me u bë pjesë e rëndësishme e komunitetit eShiptar, i cili për momentin

read more »

1 tank Q7 freeeeee

148 Day 1,993, 04:45 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

NO MORE Q7 IN STORAGE 🙁

Fito 1 tank Q7 freeee. vetem ndiq hapat:

1. Vote
2. Subscribe
3. me coni kerkes per shoqerim
4. Po deshet beni Shout

😃


Successfully transferred 1 item(s) to Safetycar.
Successfully transferred 1 item(s)

read more »

LUAJ EDHE FITO

11 Day 1,976, 04:49 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

RRegullat e kesaj Loje: Ne fillim Ju duhet ti beni Subscribe edhe Vote Pastaj Duhet te Shkruani Dicka ne Koment. Fituesin do ta perzgjedh une sipas nje menyre. kur ta perzgjedh do ta them se si e perzgjodha. (se po tja u them e llogarisni ju se

read more »

Hymni i Flamurit

3 Day 1,935, 00:44 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

O Flamur gjak, o Flamur shkabë,
O vënt e vatr' o nën' e babë,
Lagur me lot, djegur me flagë,
Flamur i kuq, Flamur i zi.

Fortesë shkëmbi tmerr tirani,
S'të trëmp Romani, as Veneciani,
As Sërp Dushani, as Turk Sulltani,
Flamur i math për Vegjë

read more »

Kujdes ne Marketplace!!!

9 Day 1,934, 06:47 Published in Albania Albania Financial business Financial business

Kur kemi luftra ne duhet te blejme ushqime dhe arme. Per kete gje duhet te shkojme ne marketplace. Loja ka bere qe perderisa jemi te pushtuar nga serbet te blejme tek ata. Cmimet tek serbet jane me te uleta, por ne Shqiptaret duhet te

read more »