Ambient on/off

Sēru diena

42 Day 3,033, 12:44 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysis

Sveicināti, ja kāds ir aizmirsis, tad atgādināšu, ka mani sauc Telefons112. Atgādināšu arī to, ka diktatūras negatīvās ietekmes dēļ es krietni retāk aplaimoju savus lasītājus ar kvalitatīviem rakstiem. Diktatūra ir ļaunums, no kura pēc iespējas āread more »

Letarģija

9 Day 3,004, 13:01 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysis

Vispārējs uzplaukums un aktivitātes pieaugums, ko piedzīvojām, esot brīvā un demokrātiskā Latvijā, atkal ir zudis. Latvijai naidīgie spēki mēģina sagraut visu labo un vērtīgo, kas mums pieder. Bet drīz vien pienāks atmaksas stunda, kad Latvijas read more »

Dzejas dienas 2016: negaidīts pavērsiens!

26 Day 2,997, 10:38 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment
IV vispārējās Dzejas dienas turpinās! Ir laiks izvērtēt lielajam konkursam iesūtītos dzejoļus un noskaidrot šī gada labāko dzejdari!


read more »

IV vispārējās Dzejas dienas

32 Day 2,994, 14:29 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment
Notikums bez nosaukuma

1. Absolūti neiespējami.
2. Galīgi neiespējami.
3. Neiespējami.
4. Varbūt kaut kad.
read more »

Latvietis - pasaules līderis!

24 Day 2,992, 14:18 Published in Latvia Latvia First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Šķiet, ka pirmo reizi eRepublik vēsturē kādam no Latvijas izdodas iekarot pasaules topu virsotnes! Telefons112 ir kļuvis par planētas 3. divīzijas labāko brīvības cīnītāju, tādējādi nesot Latvijas vārdu pasaulē!


Līdz šim vairākkārt par … read more »