Ambient on/off

Krijimi i Tiro

0 Day 1,873, 12:38 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Albania
Une kam vendosur qe te krijojme nje grupe sikurse eden e ajo qe te quhet Tiro qe aty te marrin pjese keto shtete:Shqiperia,,Turqia,SHBA,Arabia,Emiratet e bashkuara Arabe,Kanada,Suedia,Irani,Egjipti,Francezet,Argjentina,Portugalia,Australia,

read more »

Plani im per eShqiperine

0 Day 1,873, 11:53 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Une e kam nje plane dhe them qe te bejm nje marreveshje.
Me Italin,Francen,Arabin,,Kroacin,Bosnjen qe per cdo dite te bejne rezistence ato kurse ne ti sulmojme ata qe ta marrim Kosoven dhe Presheven.Jo vetem qe ne ti sulmojme ata por edhe Rumunet

read more »

Pa shiko dhe ti

10 Day 1,871, 16:37 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Greqia skadon ne 14 dite.
Kur i pyesna pse jemi bo aleat me grekun do me thojshin qe greku na osht aleat i fort,do jemi bo se ne 3 ane te rrethuar me armiq,do sepse greku e krijoi eden.
Un per veti ma mir 100 here i pushtum dhe i rrethuar ne te

read more »

Fito tanke falas mbaruan

18 Day 1,871, 13:34 Published in Albania Albania Financial business Financial business

Une do i ndihmoje eShqiperise me tanke pra:
14 te paret do te marrin nga 10 tanke q6.
Bone Vote sepse te dale tek lajme qe ta marrin vesh nuk ka nevoj per sub dhe komentone numrin e votes
Keni transferuar me sukses 10 sende tek Loris Mass.

read more »

Pergatituni per lufte

2 Day 1,870, 04:39 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

Sot Shqiperia ka propozuar Malin e zi si Armik natyror.
http://www.erepublik.com/sq/main/law/Albania/121568
Neser do ta sulmoje Malin e Zi.
Ruani bazooka dhe Bars

read more »