Ambient on/off

i"m coming back

4 Day 3,110, 02:00 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

pershendetje
kam vendosur te rikthehem perseri ne kete loje pas nje mungese prej 1 viti

Kur e kam mbyll acc ,,te gjithe goldin ,cc ,food dhe armet ua kam pas fale lojtareve te tjere ,e tani skam asgje

Do ua dija shume per faleminderit nqs

read more »

i'm leaving this game

14 Day 2,926, 10:54 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

pas me shume se 3 vjetesh ,une po e lej kete loje ,,,ju flm te gjithve per mbeshtetjen ,,ju uroj sa me te mirat secilit lojtar ,,,gooooodddd luck to everyone ,,,,hail albania

read more »

misionet

15 Day 2,735, 10:47 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

ma shpifi ky misioni qe duhen 10 punetore ,,,do ju lutesha te punonit nje dite ne ofertat e mija ,,

read more »

PRESIDENTET

37 Day 2,471, 10:32 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

pershendetje ,,,kam 2 vjet qe e luaj kete loje ,,,,sipas mendimit tuaj ,cili ka qene presidenti me i mire qe ka pasur EALBANIA ????

read more »