Ambient on/off

Cmimet e javes se pare te sfides

4 Day 2,057, 19:30 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Ne kte jave te pare kane pasurvlere vetem 3 ditet e fundit (e premte e shtune dhe e diele) prandaj dhe numri i vrasjeve nuk ka qene i larte
Cmimet per kte jave do te jene

vendi i pare: 5 arme q7 dhe 40 ushqim q3
Vendi i dyte 3 arme q7 dhe 24

read more »

Sfida javore ne AA

3 Day 2,055, 15:05 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Se pari kjo vlen vetem per Albanian Avengers
Un personalisht do mbledh numrin e vrasjeve te cdo personi cdo dite dhe ne fund te javes ( te henen e cdo jave duke nga kjo e hene...keni 2 dite koh)...do shperndaj cmime per ata qe kan bere me shume

read more »

SUB 4 SUB

13 Day 1,943, 16:23 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Subscribe my newspaper and write the sub no, vote no and your newspaper's link on the comments and i will sub back as soon as possible. Also i will write the link of your newspaper in this article so that everyone can sub to it. This way we will

read more »

Harta e Re

15 Day 1,896, 12:09 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Sot Plato shkruajti nje mesazh privat per commanderat e cdo military unit
te cilet do te jene te paret qe do kene mundesine te shikojne Harten e Re ne erepublikm (te pakten versionin e paperfunduar
Harta momentalisht gjendet ne Home Menu
Harta e

read more »

Short Story "Albania"

13 Day 1,889, 03:29 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

DIKUR//BEFORE
0 territories


TANI//NOW
5 territories
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-U-[/img] … read more »