Ambient on/off

Erepublik Resistance Hero Hunters. [Ieškomi Nariai].

36 Day 1,352, 05:38 Published in Lithuania Lithuania Financial business Financial business

Sveiki,

Šiandien buvo padarytas atnaujinimas, kad norint sukelti Resistance War tame regione bus galima su draugų pagalba. Tiesa pasakius reikia 10 žmonių ir kad visi turėtų po 1000lt kad galėtų gautį medalį - Resistance Hero, kuris verta … read more »

[GB] Paskutinė Ginklų Banko Akcija. Išdalinta visiems....

156 Day 1,341, 03:52 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentUž logo ačiū Povilozaurui.


read more »

Audriuz - agitacija į Seimą.

11 Day 1,309, 07:59 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis


Sveiki,

Turbūt mane jau daugelis eLietuvos gyventojų mane pažįstat, tai - Audriuz. Daug ką tikrai nuveikęs šitame virtualiame pasaulyje ir norėčiau pratęsti savo pergalingą žygį Seiman 😉.

Mano Medaliai:[read more »

[GB] Prasideda kruvinas karas su Rusija. Tankiname. Liko daug tankų.

341 Day 1,308, 00:06 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentUž logo ačiū Povilozaurui.


read more »

◊◊[MB] Šviežūs batonai naujokams!◊◊

46 Day 1,299, 01:32 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Sveiki, Mieliausieji MB (Maisto Banko) skaitytojai,

Jus vėl kankina tas neraliuotas Audriuz. Jei jau skaitėte pavadinimą tai jau žinote, kas čia bus. Kaip visada - Batonų akcija. Na kaip matote karas su Rusija jau baigėsi, bet RW read more »