Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Gjethqka qka mbjen n'mend !

Akaunti ne shitje

3 Day 2,900, 15:05 Published in Albania Albania Financial business Financial business

Strength:44,609.15
Level:29
Division: 1
Full TG + 50gold

read more »

FORCA DJEM NDERONANI !

0 Day 2,116, 04:04 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Mund të jeni të parët që mund të
kualifikoheni në një Botëror në
historinë e këtij KOMBI, të KOMBIT
TUAJ, të KOMBIT të baballarëve
dhe nënave TUAJ, një KOMB të cilin
edhe unë kam filluar ta ndjejë
pjesë timen. Mund të jeni të parët
që arrini

read more »

Te kordinohemi !

2 Day 2,062, 16:00 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

Ju kisha lut shum juve qe i keni kry misionet edhe keni mar BB edhe SB mos ti hargjoni per BH.Mundem mu kordinu edhe me shliru Kosoven.
E kuptoj qe edhe serbet i kan fitu keto bombe sigurt edhe ma shum se na, po na duhet me prit deri diten e fundit

read more »

Thjesht ide !

10 Day 2,030, 09:49 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Ideja eshte qe pse eShqiperia si nje shtet me lojtar intelegjent(p.sh si pune jeme) mos te provoj te boj nje PTO ndonje shteti me te dopt se ne.
ne fillim nje kongresmen pastaj 5 persona,pastaj ndonje link qe lojtart qe fillojn lojen te

read more »

Qysh me bo BabyBoom te sukses'shem!

29 Day 2,027, 16:31 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Skuksesi ma i madh ish arrit nese ish publiku ne n'donje kanal televiziv por siq e dim te gjith keta ropshat kerkojn shum para.Si ti bejme ato ?
Te gjith se bashku 3,451 banor virtual te Shqiperis do ta luajm jave qe vjen ka nje bastore(skedin)

read more »