Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Me ane te penes,nje menyre e re te menduari!

LeA-Një fitore e merituar

16 Day 2,168, 14:17 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Përshëndetje anëtarë të Lidhjes së Arbrit dhe jo vetëm,

Dje u bënë publike rezultatet e zgjedhjeve për kongres dhe sic duhet ta keni vënë re Lidhja e Arbrit jo vetëm që i fitoi kë

read more »

LeA-Edhe kesaj here,se bashku me ju!

20 Day 2,165, 14:18 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysisTë nderuar qytetarë të eShqipërisë!

Së pari dëshirojmë t’ju përgëzojmë për fitoret e mëdha ndaj Malit të Zi dhe Indisë në të njejtën kohë - 2 këlyshëve të Sërvisë - që ishin … read more »

[AUS] Atdheu-Nderi-Detyra

21 Day 2,161, 13:12 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis


Akademia Ushtarake Skenderbej (shkurt AUS) eshte nje nga Njesite Ushtarake me te vjetra te eShqiperise,e cila nuk e ka ndryshuar asnjehere emrin e saj!

Qe ne fillim te projektit … read more »

Prezent në një traditë të harruar

11 Day 2,154, 10:13 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Në fillin e gjatë të jetës ka shumë ngjarje,persona apo ndjesi për të cilat ja vlen të shkruash.Nëse do të më duhej të këpusja një të tillë nga “filli” im,do të vecoja një ngjarje që më transmetoi një mbresë krejtësisht të vecantë.Pikërisht një gjë

read more »

LeA-Sekretaret e Departamenteve

11 Day 2,135, 10:56 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysisPershendetje anetare te LeA-s!

Sic besoj shumica e jush e dine,LeA po fillon nje organizim novator ne Shqiperi,qe synon te sjelle nje risi ne menyren sesi punohet ne parti.Kjo “ … read more »