Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

eLatvijas Ārlietu ministrijas oficiālais laikraksts / The official newspaper of the Ministry of Foreign Affairs of eLatvia

[ĀM] Pasaules jaunumu apskats

9 Day 2,802, 12:39 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, draugi!

Iepriekšējā nedēļa bija diezgan episka, lai neteiktu vairāk. Sākās un atrisinājās lielākais militārais konflikts, kāds eRepublikā pēdējā laikā ir noticis, kā arī daudz un dažādi … read more »

[ĀM]Intervija ar COLPHO/Interview with COLPHO[LV/EN]

45 Day 2,789, 11:19 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment[English version below]

Sveiki, eLatvieši!

Kā daudzi no Jums ir pamanījuši, tad mūsu Pacifica valstu ģimeni ir papildinājusi Kolumbija. Es zinu ko daudzi no Jums domā – Kolumbija? Jā, … read more »

[ĀM] Pasaules jaunumu apskats

25 Day 2,691, 13:59 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Pienācis laiks solītajam pasaules apskatam. Notikumi ir diezgan pamainījuši veidu – ja agrāk varēja daudz rakstīt par milzīgām operācijām ar daudz episkām kaujām, tad pašlaik … read more »

[ĀM] Īsumā pa pāris lietām

14 Day 2,672, 14:27 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Gan jau ka daudzi no Jums ir pamanījuši, ka Latvija ir mainījusi savu ārpolitikas kursu, un šobrīd esam proAsteria valsts. Šāds solis tika apsvērts diezgan ilgu laiku, un pēc … read more »

[ĀM] Pasaules jaunumu apskats

12 Day 2,581, 15:01 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysisSveiki, eLatvieši!

Pagājis ļoti ilgs laiks kopš pēdējā Pasaules jaunu apskata, un pa šo laiku ir notikuši daudzi ļoti lieli notikumi, kā arī svarīgas izmaiņas ePasaulē.

[img]http://imgur.com/[/img] … read more »