Ambient on/off

Святкова роздача для новачків. 1000хп! [TDK] [ЗАКРИТО]

239 Day 1,790, 02:49 Published in Ukraine Ukraine First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Слава Україні!

Назбиралось трохи булок і не маю, куди їх діти, тому роздам новачкам до 27 рівня включно булок на 1000хп. Просіть, не соромтесь.

Нові підписники газети отримають по 400хп будь-якого рівня. Тому новачок загалом може отримати булок

read more »

Молода кров! Нові порядки!

14 Day 1,525, 04:42 Published in Ukraine Ukraine Political debates and analysis Political debates and analysisЧому я йду в конгресмени?!

Це моя друга спроба потрапити в конгрес еУкраїни. До цього часу я не дуже цікавився політикою країни, брав участь лише в голосуванні, не більше. Але … read more »

[Конкурс: Вгадай місто] Розіграш шостий! Бонусні призи від IU!

38 Day 1,524, 12:34 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Сьогодні в нас святковий розіграш. Від імені партії Independent Ukraine надаються бонусні винагороди. А саме 1ку6 танк та 50ку1 булок.

Правила:

Міста оцінені

read more »

[Конкурс: Вгадай місто] Розіграш п'ятий!

33 Day 1,518, 08:35 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Сьогодні відгадуємо стадіони України. Споруди оцінені в 1ку6 танк кожне + 50ку1 булок.
Відгадуємо наступним чином. В коментах ви пишете номер фото та назву стадіону, яку ви вважаєте правильною. Хто першим відгадує фото, той і отримує танки/б

read more »

Останнє в році.

2 Day 1,492, 13:51 Published in Ukraine Ukraine Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentВостаннє цього року тут вам пишу. Тому при нагоді вітаю з наступаючими святами. Бажаю щастя, удачі в житті, як реальному так і віртуальному, а також здоров'я, щоб змогти пережити … read more »