Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

SUB

Misioni 25 Komente

25 Day 2,954, 15:25 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

25 komente per misionread more »

*****25 KOMENTE*****

26 Day 2,899, 02:56 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

KOMENT

VOTE

SUB

ENDORSEread more »

edhe 25 komente VEQ pa merzi

32 Day 2,605, 01:16 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

veq koment perinat platos per qejfin tim

read more »

25 Komente Pa Merzi!

30 Day 2,603, 13:45 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Po sju erdhi merzi 25 komente dhe SUB JU FALEMINDERIT

read more »

Kritika ime per percarjen.

24 Day 1,867, 10:43 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje lojtare te erepublik.
Mar shkak te shkruaj kte artikuj per arsye te shumta qe po demtojn ne zhvillimin e nje shteti te fuqishem, nje shtet qe gjithmone e kemi pas ne enderr si ne realitet ashtu edhe ne lojrat virtuale.
Arsye kryesore

read more »