Ambient on/off

ПОМОШ

7 Day 2,627, 16:08 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Financial business Financial business

Добровечер. Статијава седнав у касни саати да ја пишувам пошто разбрав дека за недела-две ке имало попусти за надоградување на теретаните.
Значи, после скоро две години играње мојата состојба со тренинг центрите е оваа:
[img]http://i.imgur.com/[/img]

read more »

Само за 25 коментари :)) [трет дел]

29 Day 2,615, 10:37 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Коментирајте не е тешко 😁

read more »

Само за 25 коментари :)) [втор дел]

37 Day 2,613, 07:19 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Ајде коментирајте не е тешко 😁

Еве и еден виц:
Оди млад човек во матично:
- Можe да закажам венчавка за во вторник?
- Можe бе дечко, ама сите бараат во сабота или недела, ти зошто во вторник?
- Е па за да не си го расипам викендот.


read more »

ПОДЕЛБА НА Q7 ХРАНА

29 Day 2,599, 04:47 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Решив да поделам малце храна.
Се што треба да направите е:
-subscribe
-vote
-shout
-во коментарот обавезно напишете бројот на subscribe i vote


read more »

За Мисија

28 Day 2,597, 13:22 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Коментирајте нешто, за миcија е.

______________________________________________________________

За неуморните:

read more »