Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Gazeta per gjith Shqiptaret

Kandidat per CP ... Beni Koca

6 Day 1,903, 12:24 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Te nderuar Bashkluftetar, Bashklufetare, Miq, Vllezer dhe Motra

Deshta ti shkruaj dy tri fjale per mu dhe Kandidimin per Presidet te eShqiperis.

Beni Koca esht lindur ne Spitalin Shtetrore te Kumanoves, ne vitin 1980, ne diten kur vdiq

read more »

Shpetoani jeten Naronit

2 Day 1,896, 10:03 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Shqip
Te nderuar bashkluftetar, shok dhe miq.


Me ket shkrim doja te ju lajmeroj qe e kemi nje vella te vogel qe i duhet ndima jone.

Ne RL e kemi nje vella te smuer dhe aty i duhen 125`000 Euro per Operacion.
Linku: - … read more »

Kujdes per kan Luftoni !!

8 Day 1,853, 05:25 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

Pershendetje Antar dhe Bashkluftetar

Un jam Beni Koca nga Brigada "Shqiperia" vendosa tju informoj qe ti qellni Syt dhe kshyrni per kan po Luftoni.

Disa her me ndodhi qe po loftoj Shqiptar me Shqiptar (Screenshoot)

Ato jan:

read more »

Liria Shqiptare u ringjall

0 Day 1,834, 12:29 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentBASHKIMI BEN FUQINE … read more »