Ambient on/off

[TU] 2013 metų geriausiųjų nominacijos

70 Day 2,233, 04:41 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentSveiki brangūs lietuviai, emigrantai ir kiti žmogystos. Džiaugiuosi galėdamas jums pristatyti 2013 metų THE UNIT (TU) būrio geriausiųjų ir nebūtinai nominacijas. Praeitų metų nominacijas … read more »

Žiema irgi gerai...

16 Day 2,231, 08:19 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentNegalvojau, kad kada nors taip pasakysiu, bet pasiilgau žiemos ir lengvo šaltuko. Linksmų švenčių ir gražios žiemos visiems.


[ … read more »

Su Šv. Kalėdomis TU kadetai...

26 Day 2,227, 16:29 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentPradžiai norėčiau pasveikinti visus draugus ir nedraugus, taip pat ir kitus veikėjus su šventėmis. Taip pat turbūt kiekvienas atsimena, o kiti galbūt dar ir vis jaučia tą malonų jausmą gaunant … read more »

Rinkiminis straipsnis

48 Day 2,144, 11:48 Published in Lithuania Lithuania Political debates and analysis Political debates and analysis
read more »

Mergytės, rudens leidimas...

10 Day 2,139, 12:45 Published in Lithuania Lithuania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentMuzika:

Muzika

Pasigarsinam savo muzikos prietaisus, ir pamatom kad ir ruduo gali būti žavingas.
[img]http://img14.imageshack.[/img] … read more »