Ambient on/off

Ëndrra !

16 Day 1,953, 12:49 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Së pari ndihem i nderuar që jam luftëtar i EShqipëris dhe me aq fuqi sa kam jam i gatshëm të qëndroj krah vllezerve Shqiptar qe mbrojn tokat Shqiptare dhe mundohen ta bashkojn Shqiperin Etnike .

Ende jam i ri por deshira ime e madhe … read more »

2 ALL Free

200 Day 1,952, 23:32 Published in Albania Albania Financial business Financial business

vote&sub and coment


Paret ju vin mbramje;)

read more »

Norvegji vs Shqiperi

13 Day 1,946, 03:56 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Rikthehen emocionet Kuq e zi. Shqiponjat Kuq e Zi fluturojn drejt tokes vikinge ,per te pushtuar atje endrren Europiane.Eshte dita qe do te kerkojne te hyne ne historei, eshte mbremja sublime qe do te bashkoje nje Kombe te tere drejt fitores se

read more »

Takimi ne Gjilan

33 Day 1,942, 13:24 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Takim ne qytetin e Gjilanit
Te Dieln me 24 mars ju ftoj te gjitheve te merrni pjese ne takimin e lojtareve te eRepublik ne qytetin e Gjilanit.
Detaje rreth takimit:


read more »